CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: پالتو

پالتو محصولي است كه در فصول پاييز و زمستان طرفداران زيادی پيدا ميیكند. به دليل استفاده از جنس‌های مختلف در توليد پالتو مانند پشم, پلی‌استر، ویسکوز، کاشمیر و . . . انواع پالتوهای مختلف در بازار وجود دارد که کیفیت‌های مختلفی دارند.

پالتوهایی ک با پشم کشمیر تولید می‌شوند بهرین کیفیت را دارا هستند و از دست داده رنگ یا پرز دادن در این جنس کمتر از بقیه اجناس است و حتی در برخی اوقات صفر است.

پالتو مردانه مدل J_002

این پالتوی شیک مناسب تمام آقایانی است که به دنبال استایل خاص و شیک هستند . جنس این پالتو پشم بوده از مرغوبیت عالی برخوردار است و رنگ شتری آن هم استایل رسمی و هم استایل اسپرت را برایتان به ارمغان می آورد .خز دور گردنی آن قابلیت جدا شدن دارد و می توانید آن را جدا کرده یا روی پالتو قرار دهید تا پالتو اسپرت تر به نظر برسد .

قيمت محصول را در ديجی كالا ببینید به تومان

پالتو مردانه کد P-3

این پالتوی مردانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌از جمله محصولات بسیار شیک و با دوام است که برای تمامی مراسمات و جلسات رسمی و هم چنین دورهمی ها و استفاده ی روزمره مناسب می باشد. این پالتو از بهترین پشم تولید شده است و پرز نمی دهد و مرغوبیت بالای دوخت و جنس آن استفاده برای مدت طولانی را امکان می دهد. خز دور گردن آن نیز استایلی به روز برای شما به وجود می آورد و قابل جدا شدن می باشد.این پالتوی شیک با دو دکمه در قسمت جلو بسته می شود .

667500 تومان