CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: عینک دودی مردانه

عینک دودی مردانه

عينک دودی مردانه به عضو جدا ناپذیری از استایل و فشن مردانه تبدیل شده است . جدای از استایل خوبی که به اقایان میدهد استفاده از آن برای سلامتی چشم در روزهایی که تابش خورشید قوی است توصیه می شود .

کمپانی ها و برندهای زیادی در دنیا اقدام به تولید عینک افتابی مردانه می کنند که کیفیت و دوام بالای  تولیداتشان آنها را درجهان معروف کرده است .

عینک دودی مردانه هماهنگی خوبی با انواع لباس و استایل آقایان دارد . چه تیپ شما اسپرت باشد چه رسمی و یا کژژوال ، عینک‌ افتابی به خوبی با تمام لباس های شما ست خواهد شد و نگرانی از این بابت نخواهید داشت .

عینک دودی مردانه از دو قسمت مهم و مجزا یعنی لنز و فریم تشکیل شده است .

عینک آفتابی AO طلایی مدل 20KGP

عینک آفتابی مردانه‌ی آمریکن اوپتیکال که به اختصار AO نامیده می شود یکی از بهترین برندهای تولید عینک آفتابی می باشد . این محصول از شیک ترین و خاص ترین محصولات این کمپانی است و فریم ضد زنگ طلایی این عینک زیبایی منحصر به فردی به این عینک آفتابی داده است و لنزهای این عینک از جنس شیشه بوده که شفافیت بالایی از محیط ایجاد می کند و 100 درصد از رسیدن اشعه ی ماورا بنفش به چشمان شما جلوگیری می کند .

129500 تومان

عینک آفتابی مردانه رلی ژن کد 10

به دنبال عينک آفتابی شيک مي گرديد؟ عينك آفتابی رلی ژن با طراحی مناسب برای تمامی فرم های صورت و هم چنين لنزهای تيره كه مناسب برای استفاده در تمام روزهای سال می باشد ، بهترين انتخاب می تواند برای شما باشد . فريم مستحكم آن باعث دوام و كارايی بالای اين محصول شيک است و هم چنین فریم این عینک از نوع تاشو است و به همراه یک قاب عینک تقدیم شما می گردد.

59000 تومان