لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: عینک آفتابی مردانه

عینک شب مدل Night View

عینک شب نایت ویو با عدسی های طلایی رنگ خود هر گونه نور اضافی و مزاحم محیط را که باعث مزاحمت به چشمان شما می شود را حذف می کند و وضوح خوبی از محیط ایجاد می کند . این عینک نه تنها درشب بلکه برای کوهنوردی و اسکی نیز استفاده می شود و نور شدید منعکس شده از برف ها و محیط را تعدیل می کند.

قيمت محصول را در ديجی كالا ببینید به تومان

عینک آفتابی AO طلایی مدل 20KGP

عینک آفتابی مردانه‌ی آمریکن اوپتیکال که به اختصار AO نامیده می شود یکی از بهترین برندهای تولید عینک آفتابی می باشد . این محصول از شیک ترین و خاص ترین محصولات این کمپانی است و فریم ضد زنگ طلایی این عینک زیبایی منحصر به فردی به این عینک آفتابی داده است و لنزهای این عینک از جنس شیشه بوده که شفافیت بالایی از محیط ایجاد می کند و 100 درصد از رسیدن اشعه ی ماورا بنفش به چشمان شما جلوگیری می کند .

129500 تومان

عینک آفتابی مردانه رلی ژن کد 10

به دنبال عينک آفتابی شيک مي گرديد؟ عينك آفتابی رلی ژن با طراحی مناسب برای تمامی فرم های صورت و هم چنين لنزهای تيره كه مناسب برای استفاده در تمام روزهای سال می باشد ، بهترين انتخاب می تواند برای شما باشد . فريم مستحكم آن باعث دوام و كارايی بالای اين محصول شيک است و هم چنین فریم این عینک از نوع تاشو است و به همراه یک قاب عینک تقدیم شما می گردد.

59000 تومان