CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: بوت

بوت

بوت ازجمله محصولاتي است كه با رسيدن فصل سرما طرفداران زيادی به خصوص در ميان آقايان پيدا می‌كند . اگر جز آن دسته از آقايانی هستيد كه در پاييز و زمستان ، راحتی ، شیکی ، گرمی و دوام را با هم می‌خواهید بوت انتخاب درستی است. چرم به عنوان یکی از مهم ترین مواد اولیه در تهیه بوت به شمار می‌رود .

برای مطالعه‌ی اطلاعات بیشتر راجع به بوت اینجا کلیک کنید .

نیم بوت مردانه چرم طبیعی ژست Jest

نیم بون مردانه ی ژست از جنس چرم طبیعی گاوی ساخته شده است و جزء آن دسته از نیم بوت هایی می باشد که هم با استایل رسمی و هم با استایل اسپرت و غیر رسمس می توان آن را استفاده کرد . این نیم بوت فوق العاده شیک و منحصر به فرد به شکل عالی طراحی شده است و بدون کوچک ترین فشاری به پنجه پا باعث راحتی مضاعف شما می شود . قسمت داخلی آن چرم دوخته شده است تا خاصیت ضد باکتری داشته باشد و بو نگیرد .

قيمت محصول را در ديجی كالا ببینید به تومان

نیم بوت مردانه الن شوز

نيم بوت مردانه ی بسيار شيک آلن شوز از آن دسته از نیم بوت هایی است که در تمام مراسمات و دورهمی ها از آن میتوان استفاده کرد . رنگ قهوه ای روشن این نیم بوت جلوه خاص به آن داده است . طراحی ویژه و منحصر به فرد آن به زیبایی آن افزوده است و جلوه ای مردانه به آن داده است . هم برای استایل رسمی و هم با استایل اسپرت قابل استفاده است . زیره ی این کفش از ترمو با کیفیت ساخته شده و در مقابل لیز خوردن و لغزش در روزهای برفی و یخبندان مقاومت می کند.

۲۱۶,۷۰۰ تومان