CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: بوت مردانه

بوت مردانه از آن دسته از محصولاتی است كه استفاده از آن هماهنگ با انواع استايل های مردانه است و از اين رو اهميت بالايي به خصوص در فصول سرد دارد. بوت  مردانه براي استايل های بايكر(Biker)، برو (Bro) و کژوال(Casual) استفاده‌ی بیشتری دارد.

برای اطلاع از محصوات بوت مردانه اینجا کلیک کنید.

نیم بوت مردانه چرم طبیعی ژست Jest

نیم بون مردانه ی ژست از جنس چرم طبیعی گاوی ساخته شده است و جزء آن دسته از نیم بوت هایی می باشد که هم با استایل رسمی و هم با استایل اسپرت و غیر رسمس می توان آن را استفاده کرد . این نیم بوت فوق العاده شیک و منحصر به فرد به شکل عالی طراحی شده است و بدون کوچک ترین فشاری به پنجه پا باعث راحتی مضاعف شما می شود . قسمت داخلی آن چرم دوخته شده است تا خاصیت ضد باکتری داشته باشد و بو نگیرد .

قيمت محصول را در ديجی كالا ببینید به تومان

نیم بوت مردانه الن شوز

نيم بوت مردانه ی بسيار شيک آلن شوز از آن دسته از نیم بوت هایی است که در تمام مراسمات و دورهمی ها از آن میتوان استفاده کرد . رنگ قهوه ای روشن این نیم بوت جلوه خاص به آن داده است . طراحی ویژه و منحصر به فرد آن به زیبایی آن افزوده است و جلوه ای مردانه به آن داده است . هم برای استایل رسمی و هم با استایل اسپرت قابل استفاده است . زیره ی این کفش از ترمو با کیفیت ساخته شده و در مقابل لیز خوردن و لغزش در روزهای برفی و یخبندان مقاومت می کند.

۲۱۶,۷۰۰ تومان