کفش مردانه مدل k.baz.059

اگر جز آن دسته از آقایانی هستید که شیک پوشی برایتان الویت اول است پس پیشنهاد می کنیم این محصول را تهیه فرمایید . این محصول از جنس چرم مصنوعی درجه 1 می باشد و مناسب استفاده در ادارات ، مهمانی ها . پیاده روی می باشد . اگر دنبال حصولی خوب برای کادو دادن به همسر یا نامزدتان هستسد قطعا این کفش می تواند انتخاب خوبی باشد .

24 بهمن 1399

جلیقه مردانه جاکامن

جلیقه (ژیله) جاکامن یک جلیقه ی شیک که هم استایل اسپرت و هم استایل رسمی شما را تکمیل می کند . جنس این جلیقه هم نشینی فوق العاده ی پشم ، ریون (وسکوز) و پلی استر است . این ژیله طرحدار با 4 دکمه در جلو بسته می شود و در قسمت پشت خود قلاب تنظیم سایز دارد که از حیث سایز نگرانی برای شما نخواهد داشت . مناسب برای مهمانی ها ، کادو دادن ، جشن های عروسی و . . .

24 بهمن 1399

زیرپوش مردانه بی تی پی

زیر پوش مردانه ی BTP (بی تی پی) یک زیر پوش مردانه ی ضد حساسیت پوستی و ضد قارچ می باشد. جنس این زیر پوش از نخ پنبه ی خالص و درجه یک تهیه شده است . در تمام فصول سال قابلیت استفاده دارد . کیفیت و مرغوبیت جنس و دوخت این زیر پوش عالی میباشد . طرح آن ساده بوده و کمی حال کش باف دارد.

24 بهمن 1399

کت چرم مردانه دثار مدل ۷۷۷

کت چرم مردانه دثار مدل 777 از جمله کت هایی که حالت اسپرت آن همه را وادار به خرید میکند . این کت چرم شیک از چرم مصنوعی باکیفیت بوده امتیاز نسبتا خوب در بین کالاهای سایت دیجی کالا دارد . ایراد وارده به این کالا دوخت نسبتا ضعیف آن می باشد .

8 بهمن 1399