CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

چرا گوچی در دنیای مد لاکچری ترین است ؟

 • 5 بهمن 1398
 • 0 نظر
 • admin

گوچی GUCCI

گوچی نام تجاری یک شرکت ایتالیایی است که در صنعت مد و پوشاک زنانه و مردانه فعالیت دارد .

این شرکت نزدیک 1 قرن است که با تولید محصولات با کیفیت و منحصر به فرد جایگاه ویژه ای در جهان برای خودکسب کرده است .این شرکت توسط گوچیو گوچی تاسیس شد و از همان زمان نام شرکت و برند شرکت ،‌ گوچی نام گرفت .  در ادامه می خواهیم به بررسی این شرکت و فراز و نشیب های مختلف این شرکت در دوران مختلف بپردازیم .

گوچی کی و کجا تاسیس شد و چه کسی آن را تاسیس کرد ؟

برند گوچی (GUCCI) بر گرفته از نام موسس و بنیان گذار آن بر گرفته شده است . گوچیو در 26 مارچ سال 1881 در ايتاليا به دنيا آمد . او كار آفرين و بنيان گذار شركت گوچی می باشد . اين شركت در سال 1921  به منظور طراحی مد و پوشاک در فلورانس ایتالیا تاسيس شد . هدف این شرکت نشان دادن کیفیت و زرق و برق لباس های ایتالیایی به جهانیان بود .

گوچيو گوچی را بیشتر بشناسیم .

گوچیو در سال 1881 در فلورانس ایتالیا به دنیا آمد . او بعد از مدت ها فلورانس را ترک کرد ابتدا به پاریس و سپس در لندن مستقر شد. او در لندن در یک هتل درجه یک به عنوان پیشخدمت کار می کرد. او با حمل کردن چمدان های مسافران ثروتمند هتل ، در مورد سلایق آنها در مورد فشن و کیفیت ، پارچه و … علاقه مند شد . او سپس به مدت 4 سال برای شرکت راه آهن اروپایی کار کرد که کار آنها ترتیب دادن سفر های لاکچری برای ثروت مندان بود که تجربیات این کار نیز در ارتقا سطح بینش او نسبت به کیفیت زندگی و محصولات لاکچری را افزایش داد.

گوچی

گوچیو گوچی ، بنیان گذار برند گوچی

گوچی با چه سرمایه ای و در چه ابعاد تاسیس شد ؟

در سال 1921 گوچیو فروشگاه خود را در فلورانس افتتاح کرد  که محصولات چرمی در آن می فروخت .  بعد از مدت ها او یک کارگاه با هدف تولید محصولات چرمی تاسیس کرد.( گوچیو در زمان افتتاح فروشگاهش 40 سال داشت) . او در شروع کار با یک ذهنیت کار آفرین طراحان و کار گران و پیشه وران صنعت دباغی چرم را به استخدام خود در آورد و به این ترتیب اولین خط تولید گوچی راه انداخته شد که همین پلی شد به سمت جهانی شدن .

او در ابتدا وسایل و کیف های چرم مخصوص سوار کاران اسب را تولید به قشر مرفه ایتالیایی می فروخت .

همسر و تمام خانواده اش در کارگاه و فروشگاه کار می کردند. تا اینکه در 1938 در رم شعبه دوم را تاسیس کرد . بعد از آن نوبت به شعبه ی بعدی رسید که در میلان افتتاح شد . در طول جنگ جهانی دوم هم چنان به کار ادامه می دادند و در این مدت کیف های دستی تولید می کردند که به دلیل کمبود مواد اولیه از پنبه و بامبو به جای چرم استفاده می کرد.در سال 1947 از بامبو برای ساخت دسته ی کیف ها استفاده می شد که در نوع طراحی ، قالب گیری و ساخت متحیر کننده بود .ساتن ، بوم ضد آب و چرم حیواناتی نظیرگاو و گوسفند، خوک و کروکودیل و ابریشم از مواد اولیه برای تولیدات گوچی بود .

بعد از جنگ جهانی دوم او فروشگاه های خود را بین 3 پسر خود سهم بندی کرد و هم چنان به تولید محصولات چرمی و کیف و لباس ادامه می داد. در سال 1961 در لندن فروشگاه دیگری را افتتاح کرد و سپس نوبت به بوتیک پاریس رسید .

درسال 1953 پای گوچی به غرب وحشی باز شد . پسران او با افتتاح شعبه ی نیویورک گام بزرگی در راستای گسترش شرکت برداشتند . با گسترش محبوبیت گوچی در ایالات متحده ، بازیگران و هنرمندان هالیوودی زیادی به این برند علاقه پیدا کردند و از محصولات این شرکت استفاده می کردند و همه ساله ازآمریکا به فلورانس سفر می کردند تا کالاهای لوکس درجه یک بخرند و این دلیل بود بر پیشرفت روز افزون در امریکا و اروپا .

گوچی

چگونه گوچی در اروپا زبان زد شد ؟

بعد ازجنگ جهانی دوم و متمرکز شدن گوچیو و خانواده اش رو مد و پوشاک و هم چنین تولید و ارائه ی کیفیت مرغوب باعث همه گیری استفاده از این برند در اروپا شد . به طوری که افتتاح بوتیک های لندن و پاریس که جز شهر های مهم اروپا بودند مشتریان زیادی را برای این شرکت به ارمغان آورد و همین شد که گوچی در اروپا برند شد .گوچی را نماد زرق و برق تولیدات ایتالیایی می دانند . لقب پر فروش ترین و محبوب ترین برند پوشاک در کل ایتالیا را گوچی در رزومه ی خود دارد .

گوچی فراتر رفت و در قالب پوشاک نماند و در سال 1970 پا در دنیای اتومیل گذاشت  صندلی های چرم رولز رویس را تولید کرد .صندلی های لاکچری برای اتومبیلی لاکچری.

گوچی

گوچی بعد از مرگ گوچی :

بعد از آنکه شمع زندگی گوچیو در دنیا خاموش شد و به دست مرگ سپرده شد ، پسرانش اداره ی امور را به دست گرفتند او چهار پسر داشت آلدو ،واسکو،رودولفوو  و  اگو نام  پسران گوچی بود  .آنها باهوش بودند و با یک دیگر همکاری خوبی داشتند . در دهه ی هفتاد میلادی شرکت گامی بزرگ در راستای پیشرفت برداشت که البته این پیشرفت را مدیون پسران گوچی هستیم . آنها با شرکت آمریکن موتور به توافق رسیدند تا با تولید صندلی های چرم خودروی  hornet گامی دیگر در شناساندن و محبوبیت گوچی بردارند همین بهانه ای شد تا پای گوچی در غرب وحشی و این بار در دنیای اتومبیل باز شد و امروزه در اکثر شهر های مهم ایالات متحده مثل نیویورک ، لس آنجلس ، سان فرانسیسکو و … بوتیک دارد .

در سالهای 1971 تا اواخر 1973 اولین خودروی آمریکایی با طراحی داخلی گوچی روانه ی بازار شد گوچی از دو رنگ مخصوص خود یعنی سبز و قرمز در طراحی این خودرو استفاده کرد.بعد از این موفقیت طراحی کادیلاک سویل را نیز بر عهده گرفتند .

در اواسط سال 2011 گوچی و کار خانه ی فیات بر روی تولید فیات مدل 500 با هم به توافق رسیدند .لگوی گوچی روی رینگ هاخودرو حکاکی شد و بخش های مختلف این خورو با طراحی گوچی شکل گرفت .

 

بحران پدیدار می شود :

بعد از مرگ گوچی اوگو و واسکو سهام خود را از شرکت فروخته و از آن جدا شدند . در سال 1980 شرکت تا مرز ورشکستگی رفت . در سال 1983  آلدو به دلیل فرار مالیاتی چند سال را  در زندان سپری کرد این در حالی بود که خیلی قبل تر پسر رودولفو (موریزیو) که مدیر عامل شرکت شده بود او را از شرکت اخراج کرده بود .مدیریت مارتینو نیز چنگی به دل نزد . او برای برون رفت از بحران ورشکستگی تصمیم به فروش بخشی از سهام خود کردند تا پول به دست آمده مانند موتور اتومبیل چرخ های شرکت را به حرکت در آورد اما فايده ای نداشت شرکت روز به روز فقیر تر و متضرر تر می شد .

او سهام شركت را به يك شركت بحرینی  فروخت. در دهه ی 90 بخت کاملا بر خلاف موریزیو بود و با شرکای جدید تجاری و سهام داران وارد کشمکش و اختلاف شدند و دود این کار ها فقط به چشم شرکت می رفت .

پیشنهاد:
رنگ سال 2021

قتل در میلان  . . .

در سال 1995 موریزیو مدیر عامل  شرکت به دست یک قاتل اجیر شده به قتل رسید . ضارب با شلیک 4 گلوله به موریزیو او را در میلان کشت . بعد از مدت ها جست و جو توسط پلیس تا جایی که احتمال قتل های درون خانوادگی و یا دست داشتن مافیا در کشتن موریزیو می رفت  دست آخر مشخص شد همسر قبلی موریزیو دست به این کار زده است .

خورشید پس از تاریک ترین لحظه ی شب طلوع می کند .

بعد از این دوران تاریک ورشستگی، قتل عمد ، عدم توانایی در فروش و بازاریابی، خورشید طلوع کرد . در سال 1990 دان ملو که یکی از طراحان شهیر لباس بود به شرکت پیوست . شاید اعتبار لکه دار شده ی گوچی اعتبار او را نیز تحت الاشعاع قرار می داد ولی او این ریسک را پذیرفت و آماده ی کمک به آنها شد . استخدام او ورق را برگرداند . همکاری دان ملو و تام فورد باعث ارتقا کیفی شرکت شد و دوباره ی برند گوچی کم کم داشت سر پا می ايستاد . آنها تعداد تولیدات شرکت را کاهش دادند و دوباره سیاست گوچیو را پیش گرفتند یعنی : لوکس بودن

با اینکه تعداد تولیدات کمتری داشتند ولی سعی کردند عامل اصلی یعنی لوکس بودن را در تولیدات و طراحی های خود به کار برند. آنها در سال 1998 گران ترین شلوار جین دنیا را به قیمت 3134 دلار تولید کردند و در میلان عرضه کردند که این رکورد در کتاب گینس ثبت شده است .

در اوایل سال 1999 میلادی شرکت فرانسوی LVMH  که در فرانسه فعالیت دارد و کالاهای لوکس به فروش می رساند به مدیریت برنارارنوو اقدام به خرید سهام گوچی کرد تا با افزلایش سهم خود خود را به هیئت مدیریه ی گوچی برساند تا بیشتر از جزئیات طراحی و تکنولوژی ساخت گوچی اطلاع داشته باشد ولی مدیر عامل گوچی اقدام به تولید سهام بیشتر کرد تا او به هدفش نرسد .

نقش تام فورد در موفقيت گوچی :

تام فورد یکی ار طراحان مد و پوشاک آمریکایی بود که از سال 1994 برای شرکت گوچی طراحی های متعدد و گاها خاص و لوکس را انجام می داد . او تا سال 2005 مدیر عامل شرکت گوچی بود که در این دوره با طراحی و ساخت با کیفیت و بازاریابی حرفه ای برند گوچی پیشرفت زیادی عایدش شد و پای خود را در بازار های جهانی و خرده فروشی بین الملل محکم تر کرد.

گوچی

تام فورد

جالب است بدانید که در سال 2004 در مراسم اسکار که شارلیز ترون جایزه ی اسکار بهترین هتنر پیشه زن را گرفت لباسش را تام فورد طراحی کرده بود .

بعد از اینکه تام فورد از گوچی جدا شد گوچی با سه طراح به کار خود ادامه داد. یکیاز این طراحا به نام الکساندرا مدیریت قسمت لباس زنانه را بر عهده داشت .طراح دیگر جانیبی بود که مسئول طراحی اکسسوری های مردانه و زنانه بود , طراح سوم یعنی ری به مدیریت دیزاین مردانه منسوب شدند.

محصولات تولیدی کنونی گوچی چیست ؟

گوچی اکنون بسیاری از محصولات مد و پوشاک زنانه و مردانه را تولید می کند . آدکلن ، ساعت مچی هوشمند ، کمربند چرم ، کت چرم ، شلوار جین، کفش ،کیف دستی زنانه، کت و شلوار و انواع لباس های زنانه و مردانه را تولید می کند ودر سراسر دنیا این پوشاک به فروش می رسند . طبق آمارسال 2018 در آمد شرکت گوچی 9.6 میلیون یورو بوده است .

علاوه بر پوشاک گوچی در زمینه ی تولید عطر و آدکلن نیز فعالیت دارد . محصولات تولیدی این شرکت در زمینه ی عطر و آدکلن نیز ماننذ پوشاک لوکس و سلطنتی هستند . اولین عطر تولیدی در سال 1974 رو نمایی و معرفی شد و مخصوص بانوان بود.

گوچی

شاید جالب باشد که بدانید از  تمام محصولات تولیدی گوچی در موزه ی گوچی یک نسخه وجود دارد و اگر به ایتالیا سفر کردید حتما به موزه ی مخصوص گوچی  palazzo della mercanzia سر بزنید . آرشیوی کامل از تاریخچه ی محصولات تولیدی شرکت را در آنجا می توانید بیابید .اقلام تولیدی این کمپانی نظیر کیف ، لباس و انواع اکسسوری های مردانه و زنانه و هم چنین آثار هنری در موزه وجود دارد .

موزه به بخش ها و تالار های مختلف تقسیم بندی می شود و هر قسمت برای خود تم های جداگانه دارد . مثلا تالار تم مسافرت پر است از تولیدات گوچی که به مسافرت مربوط می شود مانند چمدان های مختلف ، صندوق سفرو حتی مطالبی در مورد ساخت این اقلام وجود  دارد.

گوچی

گوچی

 

وضعیت حال حاضر گوچی چگونه است ؟

گوچی امروز نیزمانند دوران گذشته جز برندهای لوکس و قابل احترام است . از سال 2015 آقای ماکو بیزاری مدیریت عامل این شرکت عظیم را بر عهده گرفته است. ترکیب نوستالژی و مدرنیته بیشتر مورد توجه مدیر طراحی یعنی الساندرو میشل است تا با ادغام اون دو عامل طراحی های گوچی باز هم در فشن شو ها بدرخشد .از هر قشر و سلیقه ای گوچی طرفدار دارد ولی جوانان اصلی ترین طرفدار این برند هستند.آدکلن ، کفش های کالج و کت و شلوار های گوچی در نهایت دقت و ظرافت تولید شده اند .شرکت فرانسوی کرینگ 60 درصد از سهام گوچی را در اختیار دارد  و اکنون مالک اصلی به حساب می آيد .

همکاری گوچی با هنرمندان و بازیگران هالیوودی برای اینکه جایگاه بهتری کسب کند هم چنان ادامه دارد . شرکت با شخصیت هایی مانند بلیک لویلی،برد پیت،ریچلذ مک آدامز ،نیکول کیدمن فعالیت عمیق دارد و محصولات خود را بر تن این شخصیت ها می پوشاند .

در حال حاظر اقای مارکو بیزاری مدیریت این برند را بر عهده دارد .زمانی که بیزاری فعالیت خود را به عنوان مدیر عامل در شرکت شروع کرد گوچی کم کم داشت دوباره یه سمت افول پیش می رفت . چیزی نمانده بود تا این برند محبوب تبدیل به اسطوره شده و چندی بعد هم تبدیل به خاطره شود . بیزاری روح جدیددی در کالبد خسته ی گوچی دمید و دوباره آن را با انرژی جدیدو طراحی های مناسب قرن جدید به بازار برگرداند .

در طی این سالها بیزاری و میشل سعی در لوکس نگه داشتن این برند کرده اند و با رویکرد جددید طراحی اقدام به تولید می کنند . رفتار سازمانی و هم چنین تغییر رویکردهای مشتری مداری در قرن جدید عوض شده است و بیزاری دقیقا همین تغییرات را در سازمان خود به وجود آورده است و با بهتر کردن رفتار فروشندگان با مشتری ها آنها تبدیل به مشتری وفادار کرده است .

بیزاری با رویکرد تولید برای جوانان فعالیت خود را آغاز کرد و بيشتر توليدات گوچی برای قشر جوان است و تبليغات عظيمی در اين راستا صورت گرفته تا جوانان را به سمت خريد محصولات و اکسسوری های برند محبوب گوچی تشویق کند .

گوچی

گوچی

فعالیت گوچی در فشن شوها (Fashion show) چگونه است ؟

گوچی در فشن شوها فعالیت مستمر دارد و انواع لباس ها و تولیدات خود را در این فشن شو ها به نمایش می گذارد . برندهای تولید لباس معمولا در فشن شو ها لباس ها و طراحی های مربوط به خانم ها را به نمایش می گذارند ولی گوچی جز برند هایی است که لباس ها و طراحی های فشن هم زنانه و هم مردانه را به نمایش می گذارد و طبق معمول طرفداران زیادی دارد.

گوچی

تجارت الکترونیک :

از سال 2016 شرکت در عرصه ی فروش آنلاین فعالیت دارد و همین امر سبب فروش و بازاریابی بیشتر این شرکت شده است . در سال 2017 با رشد 114 درصدی. در آمد بیش از 60 میلیون دلار از فروش اینترنتی عایدش شد در طی این سال هم چنین بازدید از سایت گوچی رشدی 130 درصدی داشت و 1.81 میلیون نفر از سایت گوچی دیدن کردند.گوچی با ارائه ی اطلاعات و مقالات مختلف در مورد اجناس و کالاهای خود بازدید کننده ها از سایت را در مورد خرید دقیق راهنمایی می کند .

علاوه بر وب سایت اینترنتی گوچی در شبکه های مجازی نیز فعالیت گسترده دارد . در فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب و  . . . فعالیت دارد . از این مدیا ها نیز به معرفی و بررسی محصولات خود می پردازد . در سال 2017 گوچی به عنوان بهترین برند لاکچری در شبکه های اجتماعی منسوب شد .

گوچی فقط لباسی تولید نمی کند .

گوچی علاوه بر اینکه در دنیای مد و پوشاک برای خود برو و بیایی دارد . در زمینه های بشر دوستانه نیز فعالیت مستمر دارد . گوچی با همکاری سازمان یونیسف بخشی از در آمد خود را صرف کمک و حمایت از کودکان و زنان در سراسر دنیا به خصوص در قاره ی افرقا می کند .این حرکت بشر دوستانه از سال 2005 تا به امروز ادامه دارد . علاوه بر کمک های بشر دوستانه ، فعالیت در زمینه های محیط زیست و حفاظت از آب گوچی را به یک برند فراتر از انتظار بدل کرده است .

گوچی در چند جای دنیا بوتیک(نمایندگی رسمی فروش) دارد ؟

گوچی به دلیل ارائه ی محصولات با کیفیت در طرح های مختلف در اروپا زبان زد شد و اکنون برندی است که محصولاتش با حفظ همان کیفیت دوران مدیریت آقای گوچیو گوچی در اکثر شهر های مهم دنیا به فروش می رسد . اكنون بوتيک ها گوچی در سراسر دنیا پراکنده شده اند . از شرقی ترین نقطه دنیا تا غرب ترین نقطه ، از چین تا آمریکا .در برخی از کشور ها در چندین شهر بوتیک های شرکت فعالیت دارند . بوتیک اصلی در فلورانس ایتالیا مستقر است .

در شهر هایی نظیر میلان ، پاریس ، لندن ، فرانکفورت ،ابوظبی ، دبی و لس انجلس و … بوتیک های گوچی حضور داشته و تمام محصولات تولیدی این شرکت را به فروش می رسانند .هم اکنون تعداد فروشگاه های گوچی در دنیا به 560 عدد می رسد و این برند در رتبه بندی برند ها در رتبه ی 36 قرار دارد .(البته از دیدگاه سایت فوربز).اکنون به طور مستقیم شرکت 13 هزار کار مند دارد و 61  هزار نفر به طور غیر مستقیم از آن کسب در آمد می کنند .  دفتر مركزی کمپانی در فلورانس ايتاليا مي باشد .

گوچي

کالیفرنیا، لس آنجلس، بوتیک بورلی هیلز

 

گوچی

لس آنجلس، بوتیک بورلی هیلز

 

گوچی

بوتیک لندن

 

گوچی

بوتیک لندن

 

گوچی

بوتیک استامبول

آیا گوچی در ایران بوتیک دارد ؟

فروشگاه های متعددی در شهر های مختلف کشور محصولات گوچی را به فروش می رسانند و از قضا اصل هم می فروشند ولی اینکه آیا می توان نام آنها را بوتیک گوچی گذاشت ؟

خیر

بوتیک ها فقط مخصوص فروش محصولات  یک برند هستند و خود شرکت اصلی تصمیم می گیرد که در کجا و کی بوتیک را افتتاح کند . بوتیک ها معمولا با هزینه ی خود شرکت در شهر های مختلف افتتاح می شوند و سپس حق امتیاز آن واگذار می شود و محصولاتش را مستقیما و بدون واسطه به آنجا می رساند .طبیعتا عواملی مثل صنعت گردشگری و اوضاع سیاسی هر کشور در تصمیم گیری مدیران برای راه اندازی بوتیک تاثیر گذار است .

امیدواریم به زودی شرایطی فراهم شود تا بوتیک هایی نظیر بوتیک لندن یا لس آنجلس در یکی از شهر های ایران افتتاح شود تا همه از بتوانیم از محصولات این شرکت استفاده کنیم . این کار هم چنین باعث رشد و پیشرفت صنعت مد و پوشاک خودمان نیز میشود تا بررسی دقیق تر محصولات گوچی یا هر برند اصل دیگر به راز کیفیت آنها پی ببریم واز آن به نفع خود استفاده کنیم .

چرا برند گوچی گران است ؟

هر کالایی را در نظر بگیرید وقتی که یک نام یا نشان تجاری روی آن درج شود با قیمت بالاتری به فروش خواهد رسید تازمانیکه هیچ نامی نداشته باشد و این قدرت برند است .

گوچی از همان ابتدای فعالیت خود تلاش می کرد حکمرانی ایتالیا را در صنعت مد و پوشاک و طراحی لباس را به رخ دنیا بکشد . محصولات متنوع تولید می کرد . محصولاتش زرق و برق فراوان داشتند و بسیار لوکس تولید میشدند و واقعا هم کیفیت و مرغوبیت بالایی بین شرکت های تولید پوشاک داشتند .همین رویه تا به امروز ادامه داشته است . شاید گوچی جز معدود شرکت های است که هرچه از عمر تاسیس شرکت می گذرد و شرکت بین مدیران عامل مختلف می چرخد ، بازهم سیاست کلی شرکت عوض نشده و کالا ها با همان مرغوبیتی که آقای گوچیو گوچی شرکت را اداره میکرد تولید می شوند .

این خط سیر باعث محبوبیت برند گوچی در سراسر دنیا شده است در اثبات این مطلب همین بس که  نسبت به بقیه ی شرکت های تولید پوشاک بوتیک های بیشتری در سراسر دنیا دارد و تمام بوتیک ها بدون ورشکستگی هم چنان به ارائه ی محصولات شرکت می پردازند .

با این تفاسیر به نظر من نه تنها برند گوچی گران نیست بلکه پولی که بابت خرید محصولات گوچی پراخت می کنیم ارزشش را دارد.می توان جنس ارزان قیمت خرید ولی بعد از مدت ها باید هزینه ی بیشتری داد تا به جای آن چیز دیگری را جایگزین کنیم زیرا به کیفیت دقت نکرده ایم .  این جاست که ضرب الامثل انگلیسی معروف کاربرد دارد :

” آن قدر ثروتمند نیستم که جنس ارزان قیمت بخرم “

جمع بندی :

این شرکت نسبت به شرکت های دیگر تولید کننده ی مد و پوشاک قدمت بیش تری دارد . از ابتدا به دنبال تولیدات لوکس و لاکچری بوده و هست . می توان تولیدات این شرکت را در بین بقیه شرکت ها گرانتر متصور شد که البته ارزشش را دارد و مرغوبیت آن بر قیمت بالا می چربد . کفش ، آدکلن ، کیف ، چمدان ، دن ، دامن ، کت و شلوار ، ساعت مچی ، عینک آفتابی ، فریم عینک طبی ، کالج ، تی شرت و . . . از محصولات تولیدی این شرکت می باشند که در شهر های بزرگ که مرکز گردشگری دنیا هستند به فروش می رسند . شرکت از گذشه در اروپا و‌امریکا دارای ارج و اهمیت بوده  در آسیا نیز توانسته به این موقعیت برسد .

چگونه و از کجا محصولات گوچی اصل بخریم ؟

با توجه به اخباری که شاید همه روز در رابطه با کالاهای تقلبی در زمینه های مختلف میشنویم شاید پیدا کردن کالای اصل به خصوص برند گوچی کمی مشکل باشد . لیکن برای خرید محصولات برند آن هم گوچی حتما باید  فروشنده را بشناسید و از قبل با کیفیت کالاهای او آشنا باشید و به او اعتماد داشته باشید در غیر این صورت امکان دارد کالای تقلبی با قیمت گزاف به شما بفروشند.

راه دیگری که وجود دارد خرید از فروشگاهی است که همه به آن اعتماد دارند ، چه فروشگاهی بهتر از دیجی کالا   .

محصولات دیجی کالا از نظر کیفیت و مرغوبیت توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرند و اصل و غیر اصل بودن آن به اطلاع شما می رسد تا با خیالی راحت خرید کنید .

همین الان می توانید با بررسی محصولات گوچی مردانه، محصولات اصل بخرید و لذت ببرید .

لیست محصولات منتخب

ادو پرفیوم مردانه گوچی مدل Guilty Absolute حجم 90 میلی لیتر

مشخصات رایحه

 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تلخ , گرم , شرقی
 • ساختار رایحه
  گیاهان معطر , چرم
 • نت آغازی
  چرم
 • نت میانی
  نعناع هندی, درخت سرو
 • نت پایانی
  گیاه خس خس, رایحه های چوبی

ادو تویلت مردانه گوچی مدل گوچی بای گوچی حجم 90 میلی لیتر

خاطره‌ها با رایحه‌ها پیوند عمیقی خورده‌اند. یکی از قوی‌ترین ‌اشکال به‌یادآوری‌ خاطره‌های تلخ و شیرین گذشته، تجربه‌ی مجدد رایحه‌ای است که در زمان رخ دادن‌شان استشمام کرده‌اید.

مشخصات رایحه

 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تلخ , طبیعت
 • ساختار رایحه
  اسموکی
 • نت آغازی
  ترنج، سرو و بنفشه
 • نت میانی
  گل یاس و تنباکو
 • نت پایانی
  نعناع هندی، عنبر و کندر

فریم عینک طبی گوچی مدل 360-S707-BN

برند گوچی در حدود 100 سال است که به عنوان نمادی از کیفیت بی چون و چرا در زمینه مد و فشن تبدیل شده است. از زمان تاسیس تا کنون، گوچی به عنوان یک برند لوکس در زمینه لباس، اکسسوری و جواهرات تبدیل شده است. کیفیت مواد، طراحی و اصالت سبک، گوچی را به یکی از مارک های تحسین برانگیز و خاص در سراسر جهان تبدیل کرده است.

 • جنس :
  کائوچوی فراوری شده با تکنولوژی PRESS1 با میزان مقاومت 98 درصد
 • داخل دسته ها از آلومینیوم سبک
 • لولا ها ساحته شده از آلومینیوم سبک نشکن با قابلیت چرخش 360 درجه
 • عرض عدسی: 49 میلی‌متر
 •  اندازه‌ی پل: 16 میلی‌متر
 •  طول دسته: 140 میلی‌متر
 •  عرض فریم: 114میلی‌متر
 •  وزن سبک
 •  دارای تکنولوژی OMATTER (مقاومت بالا در برابر ضربه و انعطاف)
 •  دارای تکنولوژی 3point fit (فیت شدن از 3 ناحیه برروی صورت)
 • لولا های دسته ها مجهز به قابلیت چرخش 360 درجه و تمام نشکن
 •  لولاها به دلیل طراحی منحصر بفردی که دارند در برابر ضربه مقاوم هستند.
 •  اقلام همراه: جعبه گوچی + کیف حمل و نقل گوچی + دستمال گوچی + کارت گوچی

ادو تویلت مردانه گوچی مدل Guilty Intense حجم 90 میلی لیتر

خاطره‌ها با رایحه‌ها پیوند عمیقی خورده‌اند. یکی از قوی‌ترین ‌اشکال به‌یادآوری‌ خاطره‌های تلخ و شیرین گذشته، تجربه‌ی مجدد رایحه‌ای است که در زمان رخ دادن‌شان استشمام کرده‌اید.

مشخصات رایحه

 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  شیرین , تند , گرم , خوراکی , طبیعت , گل
 • ساختار رایحه
  چوب , مرکبات , خاک و زمین , گیاهان معطر , گل
 • نت آغازی
  اسطوخودوس، لیمو و تخم گشنیز
 • نت میانی
  شکوفه‌ی پرتقال
 • نت پایانی
  گیاه پاتچولی، چوب سدر ویرجینیا و عنبر

تستر ادو تویلت مردانه گوچی مدل Gucci pour Homme ll حجم 100 میلی لیتر

مشخصات رایحه

 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تند , تلخ , گرم , خوراکی
 • ساختار رایحه
  ادویه , مرکبات , اسموکی , خاک و زمین , گیاهان معطر , چای
 • نت آغازی
  برگ بنفشه و نارنج
 • نت میانی
  دارچین فلفل قرمز چای سیاه
 • نت پایانی
  درخت زیتون مشک برگ تنباکو و مر

عینک آفتابی گوچی مدل GG0315

نکاتی که باید هنگام خرید عینک به آنها دقت داشته باشید :عدسی مهم است: آنچه باعث تفاوت قیمت در میان برندهای شناخته شده عینك با عینك‌هایی با قیمت ارزان است، اصول ساخت اولیه‌ عدسی عینك است كه در آنها رعایت شده است كه شامل انحنای نرمال و نداشتن اعوجاج در عدسی است.

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  گرد , خلبانی , نیم فریم
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  آفتابی , رانندگی , دوچرخه سواری , ماهیگیری , شکار , گلف , دویدن , تنیس , کوهنوردی , ورزش های آبی , اسکی , ساحل , دوچرخه سواری کوهستان , ورزش های فضای باز , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  مشکی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV)
  UV 400
 • جنس عدسی
  پلی کربنات , CR-39
 • عرض عدسی
  62
 • رنگ عدسی
  مشکی
 • جنس فریم
  فلز
 • عرض پل
  16
 • عرض فریم
  145

ویژگی ها

 • جنس

  – جنس بدنه: فلز
 • – دارای یووی 400 واقعی
 • – ضد حساسیت
 • – بدنه مقاوم
 • – سبک
 • – اقلام همراه : جلد عینک + دستمال پارچه ای + کارت + شناسنامه

سویشرت مردانه گوچی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , دورس
 • مناسب فصل
  پاییز , زمستان
 • قد آستین
  بلند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • فرم
  معمولی
 • کلاه
  بدون کلاه
 • نحوه ی بسته شدن
  جلو بسته

شورت مردانه گوچی مدل GC69 مجموعه 3 عددی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  الاستین , نخ

فریم عینک طبی گوچی

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  مستطیلی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  رانندگی , کار با رایانه , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  نقره ای
 • رنگ عدسی
  بی‌رنگ
 • جنس فریم
  استیل ضدزنگ

ادو پرفیوم مردانه گوچی مدل Guilty Absolute حجم 90 میلی لیتر

مشخصات رایحه

 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تلخ , گرم
 • ساختار رایحه
  چرم , گیاهان معطر , چوب
 • نت آغازی
  چرم
 • نت میانی
  کاج و گیاه پاتچولی
 • نت پایانی
  علف وتیور و نت های چوبی

فریم عینک طبی گوچی

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  مربعی , مستطیلی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  رانندگی , کار با رایانه , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  مشکی
 • رنگ عدسی
  بی‌رنگ
 • جنس فریم
  کائوچو

جوراب مردانه گوچی مدل G-6100 مجموعه 4 عددی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • تکنولوژی
  قابلیت تنفس
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • تعداد کالا در بسته
  4 عدد

ادو تویلت مردانه گوچی مدل Gucci by Gucci Sport حجم 90 میلی لیتر

برند ایتالیایی «گوچی» (Gucci) در سال 2010 یک عطر خوب مردانه را به مجموعه عطرهایش اضافه کرد. این ادو تویلت 90 میلی‌لیتری «گوچی بای گوچی اسپرت» (Gucci by Gucci Sport) نام دارد.

مشخصات رایحه

 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  شیرین , تند , خنک , خوراکی , طبیعت
 • ساختار رایحه
  میوه , ادویه , چوب , مرکبات , خاک و زمین , گیاهان معطر
 • نت آغازی
  گریپ‌فروت، پرتقال ماندارین و چوب درخت سرو
 • نت میانی
  هل، انجیر و سرو کوهی
 • نت پایانی
  علف وتیور، گیاه پاتچولی و مشک

فریم عینک طبی گوچی

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  گرد
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  رانندگی , کار با رایانه , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  مشکی , نقره ای
 • عرض عدسی
  50
 • رنگ عدسی
  بی‌رنگ
 • جنس فریم
  استیل ضدزنگ
 • عرض پل
  18
 • عرض فریم
  142

عینک آفتابی گوچی

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  ویفرر
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  آفتابی , رانندگی , ساحل , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  مشکی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV)
  UV 400
 • جنس عدسی
  پلی کربنات
 • عرض عدسی
  62
 • رنگ عدسی
  بنفش
 • جنس فریم
  کائوچو , فلز
 • عرض پل
  15
 • عرض فریم
  140

عینک آفتابی گوچی مدل GG1026FS4py

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  آفتابی , رانندگی , ساحل , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  آبی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV)
  UV 400
 • جنس عدسی
  پلی کربنات
 • عرض عدسی
  58
 • رنگ عدسی
  بنفش
 • جنس فریم
  کائوچو
 • عرض پل
  14
 • عرض فریم
  137

فریم عینک طبی گوچی

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  نیم فریم , مستطیلی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  رانندگی , کار با رایانه , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  زغالی
 • رنگ عدسی
  بی‌رنگ
 • جنس فریم
  استیل ضدزنگ

ادو تویلت مردانه گوچی مدل Gucci Pour Homme II حجم 100 میلی لیتر

برند «گوچی» (Gucci) چهار سال پس از تولید عطر محبوب Gucci Pour Homme عطر «Gucci Pour Homme II» را معرفی کرد. طراحی و فرمولاسیون این عطر را مانند نسخه‌ی اصلی‌اش، عطرساز بین‌المللی و کاربلد «Karine Dubreuil» انجام داده است.

مشخصات رایحه

 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تند , گرم , خوراکی , طبیعت
 • ساختار رایحه
  ادویه , مرکبات , اسموکی , خاک و زمین , گیاهان معطر , چای
 • نت آغازی
  برگ بنفشه و نارنج
 • نت میانی
  دارچین، فلفل قرمز (pimento) و چای سیاه
 • نت پایانی
  درخت زیتون، مشک، برگ تنباکو و مر (Myrrh)

عینک آفتابی گوچی مدل GG2787

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  مربعی , فریم های خاص
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  آفتابی , رانندگی , دوچرخه سواری , ساحل , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  مشکی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV)
  UV 400
 • جنس عدسی
  پلی کربنات
 • عرض عدسی
  56
 • رنگ عدسی
  مشکی
 • جنس فریم
  کائوچو , فلز
 • عرض پل
  14
 • عرض فریم
  135

فریم عینک طبی گوچی مدل S707-BK-360

برند گوچی در حدود 100 سال است که به عنوان نمادی از کیفیت بی چون و چرا در زمینه مد و فشن تبدیل شده است. از زمان تاسیس تا کنون، گوچی به عنوان یک برند لوکس در زمینه لباس، اکسسوری و جواهرات تبدیل شده است.

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  مربعی , مستطیلی , فریم های خاص , چند ضلعی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , مستطیل
 • مناسب برای
  آفتابی , رانندگی , کار با رایانه , دوچرخه سواری , ماهیگیری , شکار , گلف , دویدن , تنیس , کوهنوردی , ساحل , دوچرخه سواری کوهستان , ورزش های فضای باز , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  مشکی
 • جنس عدسی
  پلاستیک
 • عرض عدسی
  49
 • رنگ عدسی
  مشکی
 • جنس فریم
  کائوچو , استات
 • عرض پل
  16
 • عرض فریم
  114

ادو تویلت مردانه گوچی Guilty Pour Homme حجم 90ml

مشخصات رایحه

 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تند , خنک
 • ساختار رایحه
  مرکبات , گیاهان معطر
 • نت آغازی
  اسطوخودوس و لیمو
 • نت میانی
  شکوفه پرتقال
 • نت پایانی
  نعناع هندی و سدر ویرجینیا

عینک آفتابی گوچی مدل GG1067

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  مستطیلی , فریم های خاص
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  آفتابی , رانندگی , ساحل , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  مشکی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV)
  UV 400
 • جنس عدسی
  پلی کربنات
 • عرض عدسی
  61
 • رنگ عدسی
  مشکی
 • جنس فریم
  کائوچو
 • عرض پل
  10
 • عرض فریم
  150
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه