CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

قيمت خريد 36 مدل کت و شلوار مردانه شیک از برندهای ایرانی و خارجی دوخت فوق العاده

 • 30 شهریور 1399
 • 0 نظر
 • admin

به نظر شما دلیل اهمیت کت و شلوار در فشن مردانه چیست ؟

کت وشلوار مردانه

كار جوهره ی هر مردی است . هر اقايی با كار كردن هويت مي يابد و احساس ارزش مندي مي كند .

حال اگر براي پيدا كردن كار، كارفرما بخواهد با شما مصاحبه كند . . .

آيا به نظر شما برای مصاحبه ی شغلی كفش كتانی با شلوار جين آبی و پيراهن سفيد و كاپشن چرم مناسب است يا يک دست كت و شلوار با پيراهن سفيد و كفش های آكسفورد ؟

کت و شلوار مردانه رسمی ترین لباسی است که هر آقایی حداقل باید یک دست از آن در کمد لباس هایش داشته باشد .

هر چه قدر از شیک بودن و خوش استایلی کت و شلوار مردانه بگوییم باز هم جا برای بررسی بیشتر وجود دارد .

کت و شلوار برای محیط های کار و مراسمات و جلسات کاری رسمی پوشیده مي شود . کت و شلوار مردانه از جنبه ها و ابعاد مختلفی قابل بررسی می باشد.کت و شلوار ها را از نظر جنس و رنگ بندی ،‌ مدل و دوخت می توان مورد بررسي قرار داد  و مطمئن باشيد آن قدر طرح و رنگ مختلف در دنيای کت و شلوار مردانه وجود دارد و كه سليقه ی شما هر جور باشد باز هم كت و شلوار مناسب سليقه ی شما پيدا مي شود حتي اگر يك فرد كاملا اسپرت پوش باشيد .

کت و شلوار مردانه

در مقاله قصد داريم تا در مورد پارامتر ها و نكاتی كه در خريد کت و شلوار مردانه نياز است كه به آنها توجه كنيد را به طور كامل مورد كنكاش قرار دهيم .

اگر آماده ايد شروع كنيم .

جنس :

جنس مهم ترين پرامتر در كل صنعت مد و پوشاك است اينكه كالايی كه قصد خريد آن را داريم از چه جنسي به دست آمده مهم ترين قسمت خريد است .

به طور كلي و عمومي کت و شلوار مردانه از پشم دوخته ميشوند ولي جنس های ديگر نيز در پارچه ی كت و شلوار استفاده مي شوند که به تشریح آنها می پردازیم .

پارچه ی فاستونی : اگر به دنبال يك كت و شلوار گران و لاكچری هستيد بلا شك بايد جنس كت و شلوارتان از فاستونی باشد . اگر شغلتان طوری است كه دائما بايد كت وشلوار بر تن داشته باشيد و هر چه قدر كت وشلوارتان با كيفيت تر باشد درآمدتان بيشتر مي شود پس اصلا نبايد به گزينه ی ديگری فكر كنيد . پارچه ی فاستونی بهترين پارچه در دوخت کت و شلوار مردانه است .دوام بالا ،كيفيت عالی از ديگر ويژگی های این پارچه است.این جنس هم چنین اتوخوری عالی دارند.

اين پارچه از پشم با درصد خلوص بالا و مرغوبيت عالی به دست می آيد  علاوه بر پشم مقداری در ساختار فاستونی كرك برای نرمی بيشتر و مقدار بسيار جزيی پلي استر براي افزايش مقاومت كششی وجود دارد . انواع طرح ها و رنگ های مختلف اين پارچه اعم از پاچه های تك رنگ و يا چهارخانه  ، راه راه و … در يايی از انتخاب های مختلف را پيش رويتان می گذارد و تنها كاری كه شما بايد بكنيد اين است كه :

انگشت اشاره ی خود را به سمت طرح دلخواه خود دراز كنيد و با خود بگوييد :”خودشه اینو می خوام ”

پارچه فاستوني نه تنها در ايران بلكه در كل دنيا پارچه ی فوق العاده ای برای دوخت کت و شلوار مردانه ی است .

پشم : عمومی ترين جنس برای دوخت کت و شلوار مردانه پشم مي باشد کیفیتی قابل قبول دارند و در طرح و رنگ چیزی کم ندارند .در صنعت پوشاک به کت و شلوار های پشمی همه کاره می گویند که به دلیل این است که این کت وشلوار 4 فصل می باشد .

الیاف استفاده شده در کت و شلوار های پشمی ظریف هستند  و به دلیل این ظرافت ، طرح پارچه بسیار با ظرافت و دقیق هستند .

پنبه : کت وشلواری با تهویه و خنک می خواهید ؟

کت و شلوار های پنبه ای را توصیه میکنم.کت و شلوار مردانه پنبه ای مناسب آب و هوای گرم و مناطق گرمسیری است .اگر کارتان به نحوی است که در گرمای بالای 40 درجه هم کت و شلوار باید بپوشید این جنش بهترین است (البته بنده در این شراط هم باز فاستونی را ترجیح میدهم) . به هر حال جنس پنبه ای به دلیل منافذی دارد رفت و آمد هوا در آن به سادگی صورت می گیرد و باعث خنک ماندن بدن می شود . این کت و شلوار ها نیز در رنگ ها و طرح های تنوع دوخت می شوند و رنگ های سیر ،‌ طرف داران زیادی دارد .

الیاف مصنوعی : جنس دیگری که در دوخت لباس به خصوص کت و شلوار مردانه استفاده می شود الیاف مصنوعی است .الیاف مصنوعی عمدتا از پلی استر و یا مخلوطی از پلی استر و ریون  است . این کت وشلوار ها طرفداران مخصوص خود را دارد .منافذی برای ورود و خروج هوا ندارند . به لحاظ کیفیت از کت و شلوار های پنبه ای و پشمی پایین تر هستند.

ترکیب ابریشم و پشم : این جنس نیز از جمله جنس های گران به شمار می رود و تولیدی ها کت و شلوار با این جنس را به صورت عمده تولید نمی کنند و فقط به صورت سفارشی از طرف سفارش دهنده و به صورت ویژه مخصوص آن شخص دوخته می شود . طبیعتا هزینه های گزافی نیز در بر دارد .

اگربه دنبال جنسی هستید که واقعا در ایران تک باشد این جنس را می توانید انتخاب کنید .

پیشنهاد:
خرید 45 مدل کفش روزمره مردانه و پسرانه راحت و با کیفیت و ارسال رایگان

چاک :

رگ و ریشه ی چاک به قرن نوزدهم میلادی بر میگردد. تصور کنید فرمانده سپاه کشوری می خواست پشت اسبش بشیند آن هم با آن لباس های بلندش . خب نمیشد دیگر . پس خیاطان تصمیم گرفتن شکافی دقیقا در وسط قسمت عقب لباسش ایجاد کنند تا آن فرمانده به راحتی بر پشت اسبش سوار شود ونیمی از لباسش در سمت راست و نصف دیگر آن در سمت چپ قرار گیرد.

میراث ارتشیان قرن 19 امروزه درکت و شلوار مردانه هنوز به جا مانده است  و این میراث چیزی جز همان شکاف در پشت کت یا به زبان خودماننی چاک نیست .

بر اساس معیار چاک زنی بر پشت کت ، مدل کت به سه حالت است :

مدل بریتانیایی : کتی که در پشت دو چاک در کناره ها داشته باشد به مدل انگلیسی معروف است . این مدل چاک زنی هنوز هم جزء پر طرفدار ترین هاست .

مدل آمریکن : هرگاه کت یک چاک دقیقا در وسط داشته باشد . این مدل به مدل آمریکایی معروف است

مدل ایتالیایی : اگر کت هیچ چاکی در پشت نداشته باشد مدل ایتالیایی نام می گیرد. این کت کمی آزادی عمل شما را میگیرد . در هنگام نشستن و رانندگی محدودیت هایی را ایجاد میکند.

ستارگان هالیوودی کدام مدل کت و شلوار مردانه را ترجیح می دهند ؟

بازیگران هالیوودی اغلب مدل ایتالیایی را برای شرکت در مراسماتی مانند اسکار و یا گرمی ترجیح می دهند.

 

سايزينگ و دراپ :

کت و شلوار مردانه

مساله ي با اهميت ديگر سايز كت و شلوار است .

حق تقدم هميشه با كت است !

توصيه ای براي شما عزيزان دارم و آن اينست كه مطلقا كت و شلوار را از روي سايز شلوار انتخاب نكنيد و هميشه ابتدا كت را پرو كنيد .

سايز كت مهم است و كت بايد بر تن شما بنشيند . در هنگام پرو كت قسمت مهم شانه و سر شانه ها هستند اول به آنجا دقت كنيد . دقت كنيد تا كاملا بر شانه و سر شانه ها شما نشسته باشد و شل و آويزان نباشد .بعد از چك كردن شانه و سر شانه نوبت به چك اندازه ي آستين مي رسد . . .

به ياد دوران مدرسه ، از جلو نظام بگيريد منتهي با دو دست . دقت كنيد كه در اين حال كت بايد به پهنای 4 انگشتتان(همه ي انگشتان به جز شصت) بالاتر از مچ بياييستد . در اين حالت اندازه ی آستين درست است.

در همين حالت به كشيدگي كت در پشپ دقت كنيد

اگر سايز كت درست باشد كت نبايد فشار زيادي بر پشت شما وارد كند .

چرا اول كت ؟

دليل اينكه در خريد كت و شلوار ابتدا بايدكت را مد نظر بگيريد این است كه تغيير سايز در شلوار راحت تر از كت است . كتي كه بر تنتان مي نشيند را انتخاب كنيد اگر شلوارش گشاد بود يا بلند تر بود به راحتي مي توان ان را تغيير داند و مناسب فيزيك شما در آورد

ولي اگربراساس شلوار ، كت و شلوار را انتخاب كنيد و كت مناسب فيزيك شما نباشد تغيير در سايز كت بسيار دشوار است  و در اغلب مواقع بعد از اصلاحات ، هماني نمي شود كه دلخواه شما باشد .

پیشنهاد:
خرید 38 مدل زیرپوش مردانه بادوام و ضدحساسیت با تخفیف ویژه

دراپ :

كت و شلوار مردانه علاوه بر سايز ، واحد اندازه گيری ديگری به نام دراپ دارند .

دراپ به زبان ساده  :

كتی را فرض كنيد كه از بالا يعنی از زير بغل تا پايين يعنی تا نزديك ران پا ، برش راست و مستقيم دارد .

در اين حال يك كت كلاسيك داريم .”ياد كت خدا بيامورز پدر بزرگم افتادم”

حال اگر به جای برش صاف ، برش منحنی وار داشته باشيم به طوري كه از زير بغل به جاي آنكه صاف برش دهیم كمی به سمت داخل كت حركت كنيم و وقتي به وسط كت رسيدسم دو باره به سمت بيرون كت حركت كنيم و به انتهای كت برسيم .

حال چه داريم ؟

يك كت با طراحي جديد كه كمرش باريك تر شده است .

دراپ اختلاف  اندازه ی دور قفسه ی سينه و دور كمر كت است .

در مد واستايل  مردانه  دراپ شماره 6  ، برش استاندارد است (دراپ 6 يعني اندازه ي دور قفسه‌ی سينه كت از دور كمر كت 6 اينچ بيشتر است)

دراپ های مختلف براي چه افرادی مناسب هستند ؟

توجه كنيد كه دليل اينكه دراپ اختراع شد از اين جهت بود كه صرفا با  سايز نمي شد طراحی های خوب و مناسب افراد مختلف را بدست آورد . افراد جامعه از قوه ی بدنی مختلفی بر خوردار هستند افراد لاغر كوتاه قد، افراد لاغر با قد متوسط ، افراد هيكلی بدون شكم ، افراد هيكلی با شكم و… چندين چند فيزيك بدنی مختلف.

طبيعتا صرفا در نظر گرفتن فقط سايز پاسخ گوی تمام افراد نبود . دراپ اختراع شد تا در داخل سايز بندی مختلف چندين حالت مختلف را برای افرادی که يك سايز داشتند ايجاد كند .

سايزهايي داخل يك سايز

خيلي هوشمندانه است . اين طور نيست ؟

قبلا گفتيم كه دراپ شماره 6 برش استاندارد است يعني افرادي كه اندام متناسب دارند نه خيلي چاق و نه خيلي لاغر .

دراپ 8 مناسب افرادی است كه قد بلندتری نسبت به هيكاشان دارند و يا به عبارتي بهتر با توجه به قدشان لاغر تر هستند.

دراپ 4 اين برش به برش تنومند هم مشهور است .مخصوص افرادي است كه قد كوتاه تري نسبت به هيكلشان دارند. يا به عبارتي با توجه به قدشان چاق هستند .

كت و شلوار مردانه علاوه بر اين دراپ ها در دراپ هاي ديگر هم برشزنی ميشود كه بحثش در اين مقال نميگنجد .

جمع بندي سايزينگ و دراپ :  اول با تست كردن كت سايز اندامتان را بدست آوريد و بعد در داخل آن سايز دنبال دراپي باشيد که خوش فرم تر روی اندامتان مي نشيند .

کت و شلوار مردانه

رنگ بندی :

همانطور كه پيشتر هم ذكر شد رنگ بندي هاي مختلي براي كت و شلوار وجود دارد مشكی و آبی و سرمه ای رنگ های اصلی در رنگ بندی کت و شلوار مردانه می باشد . اگر راستش را بخواهيد رنگ كت و شلوار بيشتر وابسته پارچه ايی است كه كت و شلوار با ان دوخته شده است . ولی اغلب جنسها در رنگ بندي خود اين سه رنگ را دارند.

اين سه رنگ ، رنگ های رسمي نيز هستند .

آيا مدل كت ففط به چاك پشت آن بستگي دارد يا معيار ديگي هم هست ؟

در جواب بايد بگويم بله معيار ديگری هم هست .

مدل كت بادرنظر گرفتن دكمه های جلوی كت :

دكمه در جلوي كت يا در دو سمت دوخته مي شود يا در يك سمت .

كت هاي دو سمت دو كمه دار : اين مدل  ، مدل كلاسيك نام دارد بسيار شيك و جذاب است اين مدل دو چهار و يا شش دكمه روي كت دوخته ميشود . با توجه به طراحي ممكن است يك ، دو و يا سه تا از دکمه ها بسته شوند .

كت هايي كه در يك سمت دكمه دارند : در اين مدل ها هم ممكن است يك دو يا سه دكمه در يك سمت دوخته شده باشد .

يك ظريف كاري !

بهتراست در هنگام استفاده از كت و شلوار  به جاي آنكه دكمه هاي پيراهنتان را با دكمه هاي خودش ببنديد از دكمه سردست استفاده كنيد .

همين ظريف كاري كوچك خيلي در استايل و جذابيت شما تاثير + مي گذارد .

كراوات ،دستمال جيب و يا پاپيون را چگونه با كت و شلوارمان ست كنيم ؟

كت و شلوار معمولا با هر رنگ و طرح كراوات تداخلی ندارند وكراوات و دستمال جيب معمولا از يك پارچه  دوخته ميشوند و مي تواند با رنگ كت و شلوار وپيراهن ست  كنيد مثلا كت و شلوار مشكي پيراهن سفيد دستمال جيب و كراوات زرشكی . اين تركيبی قابل قبول برای مجالسي مثل عروسي است .

ولی رنگ پاپيون حتما بايد با رنگ كت يكی باشد و كت مشكی پاپيون مشكی مي طلبد و كت شيري رنگ پاپيون شيري رنگ .

تا الان پرامتر هاي زيادي در مورد كت و شلوار را بررسي كرديم براي تكميل شدن استايلتان تنها دو گام ديگر لازم است بردارید  :      ساعت مچی و كفش

طبيعتا هر كت و شلوار مردانه ای بدون ساعت مچی و كفش مناسب ناقص است .

كفش مناسب كت و شلوار بسيار اهميت دارد از اين حيث كه انتخاب نادرست كلا استايلتان را بر هم مي زند و وقتي خود را جلويي آيینه ميبينيد می فهميد كه يك جاي كار می لنگد .

كفش های چرمي وينگ تيپ يا اصطلاحا كفش های آكسفورد از جمله كفش هايی هستند كه به شدت مناسب استايل رسمی و ست كردن با كت و شلوار هستند .

ساعت مچي را نيز به اين ضيافت اضافه كنيد. شما كه اين مقاله را تا اينجا خوانده ايد مطمئنا به اهميت كت و شلوار واقف هستيد . و كسی كه به اهميت كت و شلوار پی برده باشد حتما جايگاه ساعت مچي را در استايل مردانه مي داند .

نكته اي كه در اينجا نياز به ياد اوري دارد اين است كه  ساعت مچي با بند چرم را با كت و شلوار ببندبد نه بند فلزی . ساعت بند چرمي رسمي تر است و چون كت و شلوار پوشيده ايم و استايلي رسمی داريم بهتر است اين فوت كوزه گري را هم رعايت كنيم تا با استايل خاص خودمان همه را متحير كنيم .

بهترين روش خريد كالای اصل ‍‍. . .

شايد به ذهنتان بيايد كه بهترين خريدی كه مي توانيد انجام دهيد به چه روشی است ؟

ديجي كالا با بيش از 2 ميليون كالا بزرگ ترين و معتبرتيرن فروشگاه اينترنتي است كه سعي در ارائه بهترين كالا و خدمات را براي شما دارد. كالاهاي ارائه شده در ديجي كالا در بهترين كيفيت ومرغوبيت هستند و اصل بودن  آنها توسط كارشناسان مد و پوشاك بررسي مي شود تا كالايی عالی به دست شما برسد .

همين الان مي توانيد با بررسي  ليست قيمیت كت و شلوار مردانه در پايين صفحه ، از بهترين محصولات برگزیده كت وشلوار مردانه در ديجی كالا اطلاع حاصل كنيد و خريداينترنتی لذت بخش داشته باشيد .

لیست محصولات منتخب

کت و شلوار مردانه سردانالو مدل استيون

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی ویسکون , پشم
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه سردانالو مدل رهام

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی ویسکون
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۵۸۰,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه مُرسل مدل اريک

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , ویسکوز
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  زیر باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , عروسی

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران
۹۹۰,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه مدل آنیل

پارچه و دوخت مدل آنیل به سفارش تولیدی شون در کشور ترکیه انجام میشود و همگی آنها با بهترین نت خوری در بدن ، چسبندگی و راحتی را همزمان برا شما ارمغان آورده است . پارچه این کت شلوار از جنس پلی استر و نخ به صورت همزمان میباشند و لایه ی به کار رفته در یقه ی آن ها استحکام و دوام بالایی دارند و باعث میشود کت و شلوار Schon Mann به اصطلاح ایست بسیار محکم و سفتی در بدن شما با هر سایزی که هستید داشته باشد . مدل آنیل یکی از بهترین طراحی های این تولیدی است که شما برای هم جلسات مهم کاری و هم مجالس عروس می توانید از آن استفاده کنید.

۷۳۰,۰۰۰ تومان

ست کت و جلیقه مردانه فایو مدل آرکا

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۱,۱۶۰,۲۵۰ تومان

ست کت و شلوار مردانه ونون مدل آرسن

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پشم
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۱۰۲,۰۰۰ تومان

ست کت و شلوار مردانه ونون مدل الماس سرخ

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پشم , ویسکوز
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی
۸۰۰,۰۰۰ تومان

ست کت و شلوار مردانه ونون مدل آیهان

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پشم
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۳۱۴,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه سردانالو مدل اسکات

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پشم , پلی استر
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه مدل لویی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی
۴۹۹,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه مدل چارلی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره
۳۸۰,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل الشن

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پشم , ویسکوز
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۱,۱۱۲,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل اوشن

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پشم
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۴۲۴,۰۰۰ تومان

ست کت و شلوار مردانه ونون مدل نایت

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پشم
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۳۴۶,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل آریس

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پشم , ویسکوز
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۱,۱۱۲,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل جورجی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , ویسکوز
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۱,۳۱۴,۰۰۰ تومان

ست کت و شلوار مردانه ونون مدل جیسون

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , پشم
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۱۱۶,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل ایلیا

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پشم
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۰۶۲,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه سردانالو مدل ویلیام

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی ویسکون , پشم
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

ست کت و شلوار مردانه ونون مدل دانیل

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پشم
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۱۰۲,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل باران

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پشم
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی

مشخصات

۱,۳۱۴,۰۰۰ تومان

ست کت و شلوار مردانه ونون مدل مارسل

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پشم , ویسکوز
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۱,۱۳۲,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل ریچارد

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پشم , ویسکوز
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۱,۱۱۶,۰۰۰ تومان

کت و شلوار سردانالو مدل مارک

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی ویسکون
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , عروسی
۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه سردانالو مدل جیمز

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی ویسکون , پشم
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل اقیانوس

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پشم
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی

مشخصات

۱,۰۸۲,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل جاستین

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پشم , ویسکوز
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۱,۰۸۲,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل طوس

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پشم , ویسکوز
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۱,۱۱۲,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه مدل پاتریک

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه

ویژگی ها

مناسب برای استفاده روزمره
بسیار ساده و شیک
کت شلوار اداری
۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه مدل برایان

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , ویسکوز
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۵۳۰,۱۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه اوست مدل اشلی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی ویسکون
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , عروسی
۲,۹۸۰,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه ونون مدل اندروو

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پشم
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۳۳۸,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه مدل آرمیس

کت و شلوار مدل آرمیس در شرکت  Schon Mann ترکیه تولید شده است .به به دلیل طراحی خوب با این کت و شلوار ها قادر خواهید بود چه در جلسات کاری چه در میهانی های رسمی ظاهر شوید و استایلی عالی داشته باشید. کمر شلوار این کت و شلوار دارای 3 سانتی متر زاپاس , و آستین کت آن دارای 2 سانتی متر زاپاس است تا در صورتی که همه ی کت و شلوار سایز مناسب شما بود ولی در ناحیه کمر و شکم شلوار یا قد آستین احساس تنگی یا کوتاهی کردید میتوانید زاپاس آن را باز کنید تا شلوار 1 و نیم سایز افزایش سایز داشته باشد این کت شلوار با دارای کاور و گیره مخصوص است که به صورت رایگان برای شما عزیزان فرستاده خواهد شد.

۷۰۰,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه سردانالو مدل استار

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی ویسکون
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , عروسی

ویژگی ها

۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان

ست کت و شلوار مردانه ونون مدل بلو اوشن

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پشم
 • طرح پارچه
  ساده
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , عروسی
۱,۴۲۴,۰۰۰ تومان

کت و شلوار مردانه مارتلی مدل آراس

کت و شلوار مارتلی مدل آراس کت چهارخانه به همراه ژیله و شلوار سرمه ای ساده که یک ترکیب رنگ زیبا و ست دارد . یک کت و شلوار اسپرت در عین حال رسمی مردانه که برای مناسبت های مختلف کارایی دارد و قابل استفاده می باشد. برش بسیار دقیق و دوخت زیبا یک تن خور خاص را ایجاد کرده . این کت دراپ 6 و slim fit تولید شرکت مارتلی ترکیه میباشد.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی ویسکون
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • قد کت
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , عروسی
۳,۶۹۰,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه