CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

خرید36 مدل نیم بوت مردانه با دوام و بسیار شیک در سال 2022

 • 7 مهر 1399
 • 0 نظر
 • admin

به نظر شما چه چيزی لذت بخش تر از گرم نگه داشتن پا در روزهای سرد پاييزی و زمستانی است ؟

پا يكی از مهمترين اعضای بدن محسوب ميشود به طوری كه به اون قلب دوم هم گفته ميشود.

ما انسانها هم برای مراقبت كردن از اين نعمت الهی كفش را اختراع كرديم .طبيعتا كفش مهمترين كالا در محافظت از پا محسوب ميشود . ساعت های زياد كاری ، سرپا ايستادن های طولانی و زمانهای زياد حضور در دانشگاه و محل كار از جمله عواملی هستند كه موجب خستگی پا ميشوند .

پس به نظر شما بهتر نيست با انتخاب كفش مناسب و راحت از پاهای خود در برابر صدمات و خستگی مفرط محافظت كنيم ؟

با توجه به 4 فصل بودن كشور عزيزمان ، هر فصل كفش مخصوص خود را می طلبد .كفشی كه مناسب روز هايی گرم سال است معمولا سبك تر و دارای توری تهويه است تا با نفوذ هوا به داخل كفش از بو گرفتن پا تا حدودی جلوگيری كند و از عرق كردن بيش ار حد پا جلوگيری كند.مدل هايی مانند كتانی هاي سبك و كفش های روزمره ی معمولی از جمله كفش های مناسب بهار و تابستان هستند.

كفش های پاييزی و زمستانی ولی ضخيم تر و نسبتا وزن بالايی دارد و نيازی به تهويه ندارد زيرا كه بايد پاهای شما گرم نگه داشته و از نفوذ برف و آب به داخل جلوگيری كند .  نيم بوت ، پوتين و … از جمله كفشهايی هستند كه مناسب آب و هوای سرد هستند .

نيم بوت مردانه يكی از محصولاتی است كه در فصول سرد سال كاربرد های فراوان برای شما دارد و علاوه بر اين با ظاهری شيكی كه دارند به راحتی با تمام لباسهايتان ست ميشوند چه بخواهيد با نامزد خود به يك كافي شاپ برويد  ، چه يك مصاحبه ی مهم شغلی داشته باشيد و چه بخواهيد در محيط كار يا دانشگاه حضور داشته باشيد نيم بوت مردانه بهترين انتخاب برای شماست .

در صنعت مد و استيل به كفشی كه مچ و پا را دربر بگيرد نيم بوت و كفشی كه ساق پا تا زير زانو را بپوشاند بوت يا چكمه گفته ميشود . استفاده از چكمه برای آقايان الان ديگر به ندرت اتفاق می افتد و جز در رشته های ورزشی مانند اسب سواری كاربرد ديگری ندارد ولی در عوض نيم بوت مردانه جايگاه ويژه در مد و استايل مردانه دارد به طوريكه اگر بخواهيم نام 5 كالای اساسی مد و پوشاک مردانه را ليست كنيم حتما يكي از آن كاهای اساسی، نيم بوت (half boot) است . نظر شما چيست ؟

پیشنهاد:
خريد 36 مدل بهترين عينک آفتابی مردانه اصل و شیک در سال 2022

نيم بوت های مردانه از نظر تنوع مدل به 6 خانواده تقسيم ميشوند كه نام های آنها عبارت اند از:

 •  چلسی
 • وورک بوت
 • كپ تو بوت
 • چوگاس
 • وينگ تيپ
 •  حرفه ای(ورزشی).

حال سوال اينجاست كه پارامتر های مهم در خريد نيم بوت مردانه چيست ؟

جنس : دوستان عزيز اغلب نيم بوتها مردانه از جنس چرم هستند و معمولا هم از چرم گاوی برای توايد نيم بوت ها استفاده ميشود كه در صورت دباغی درست و اصولی ، چرم گاوی در برابر ضربات بسيار مقاوم خواهد بود و عايق خوب گرماست يعنی اينكه در زمستان به سرما اجازه ی نفوذ به داخل و به گرمای پا اجازه ی خروج نمی دهد . علاوه بر چرم گاوی از چرم پوست مار و كرگدن نيز در توليد نيم بوت استفاده ميشود كه بسيار گران قيمت هستند.

نيم بوت ها بعضا از جنس جير نيز هستنند كه بيشتر در نيم بوت چوگاس ديده ميشود .

رنگ : تنوع رنگی در نيم بوت ها به اندازاه ی لباس نيست و همان گونه كه گفتم چون اغلب از جنس چرم هستند بنابراين رنگ هاي مشكی ، قهوه ای ، شكلاتی كه رنگ های اصلی چرم هستند به خود ميگيرند و دقيقا هم به خاطر اين ويژگی است كه نيم بوت ها را می توانيد با شلوار جين يا كت شلوار و يا شلوار پارچه ای يا هر تركيب مد نظر خودتان هماهنگ كنيد و استايلی جذاب برای خود بسازيد .

مدل : دوستان گرامی همانطور كه قبلا هم ذكر شد از نظر طراحی و مدل، نيم بوت ها به 6 خانواده ی پركاربرد تقسيم مي شوند كه در ادامه به تحليل آنها مي پردازيم :

 چلسی : يك طراحی شيك و كلاسيك، يكي از بهترين مدل ها در زمينه ی نيم بوت كه ظاهری شيك و فوق العاده دارد .اين نوع از نيم بوت ها بسيار بادوام هستند و با شلوار جين و كتان به خوبی تركيب مي شوند اين نيم بوت ها بعضا در سمت داخلی خود زيپ يا كش دارند كه باعث می شود به راحتی پوشيده شوند . جنس شان از چرم و در مواردی هم از پتينه است .نیم بوت های چلسی انعطاف پذيری بالای دارند و حالت نيمه رسمی دارد و برای يك گشت زنی غروب پاييزی با نامزدتان و مهمانی های خودمانی مناسب است .

نیم بوت مردانه نیم بوت مردانه

چوكاس :اين كفش مردانه ی چرم در رنگ هايي از خانواده ی  قهوه ای و مشكی و خاكستری و سرمه ای . .. يافت مي شوند و حالت خيابانی و نيمه رسمی دارند ولی از مدل وورك رسميت بيشتری دارند . در محيط هاي كاری كه الزامي به پوشيدن كت و شلوار رسمی وجود ندارد مدل چوگاس انتخاب خوبی است و حالت اسپرت تر و در شرايط معتدل آب و هوايي مثل بهار و پاييز مناسب است . این مدل مدلی است كه از جير هم برای دوخت آن استفاده ميشود . توجه كنيد كه اگر در منطقه ای هستيد كه آب وهوای باراني دارد از چوگاس چرم استفاده كنيد تا آب به داخل كفش نفوذ نكند .

نیم بوت مردانه

وورك بوت : اين بوت ها يكی از قديمي ترين و جان سخت ترین نوع بوت هايی كه است كه در صنعت مد و پوشاك راه يافته است . به دليل طراحي ضمخت و كيفيت بالا از آن به عنوان آن را بوت كار(وورک work) گذاشته اند و اين به اين معنی نيست كه در محيط كار بايد از آن استفاده كرد از قضا مدلی كاملا غير رسمی و خيابانی است .فقط به خاطر نيرومندی كه در ظاهر اين مدل است به آن نام بوت كار داده اند . در هر شرايط سخت آب و هوايي برفی و مناطق كوهستانی  و بيابانی و كويری مي توان از آن استفاده كرد.رنگ غالب براي اين مدل قهوه ای است ولي امروزه در رنگ های مشكي نيز روانه بازار ميشود ولی رنگ قهوه ای آن يك چيز ديگر است .

نیم بوت مردانه نیم بوت مردانه

بوت كاپ تو : ساده و در عين حال كاربردي . مناسب براي تمام فصل ها و انطباق پذيري عالي با انواع استايل ها و تيپ ها . این مدل بسیار شبیه به مدل چوگاس می باشد . و صرفا فقط در برخی قسمت ها تفاوت های جزیی دارند .این کفش ها به زیبایی چلسی و دوام آنها تا حدی به اندازه ی وورک بوت هاست.

نیم بوت مردانه

بوت وينگ تيپ (مدل بال wing tip)  :  جذاب ترين ، رسمي ترين و شيك ترين نيم بوت حال حاضر در دنيا . با رسميت عالی و مناسب برای جلسات كاري و مصاحبه های شغلی هستند . اصلا براي اين كفش بايد كت و شلوار مخصوص تهيه شود تا تركيبی فوق العاده اي ايجاد شود . رنگ های مشكی و قهوه ای و شكلاتی رنگ هاي اصلي اين نيم بوت مردانه هستند . رنگ شكلاتی و قهوه ای آن را مي توانيد با كت وشلوار سرمه ای ست كنيد (البته توجه داشته باشيد كه پيراهنتان بايد از خانواده ي سفيد باشد) و رنگ مشكی ان كه زيبايی فوق العاده ای دارد كه ديگر بحثش جدا .

معمولا اين مدل زيپ يا كش ندارند و طراحي آنها به صورت كلاسيک  است  و بند دار هستند كه به نظر من دليل محبوبيت آنها دقيقا به خاطر همين طراحي كلاسيك است .اين مدل به نيم بوت ترك هم مشهور است .

نیم بوت مردانه نیم بوت مردانه

بوت های تخصصی : ورزش هايی هستند كه به خاطر شرايط شان نيازمند نيم بوت های ويژه ای هستند مانند اسكي ،كوهنوردی و سواركاری . با توجه به سنگينی ورزش مربوطه نيم بوت های مربوط به آن رشته ی ورزشی طراحي متفاوتی دارد كفش هايی مربوط به كوهنوردی معمولا بسيار ضخيم و سنگين هستند و کف این مدل بوت به گونه ای طراحی شده که نه تنها لیز نمی خورید، بلکه ساختار محکمی دارد و از شما در برابر زمین یخ زده و سُر، حفظ می کند. .

بوت کوهنوردی وزن سنگین تری نسبت به بوت های اسپرت و رسمی  دارد، ساختار بوت کوهنوردی حرفه ای تر است و به عنوان یک کفش روزانه مورد استفاده قرار نمی گیرد. با این حال این روزها، آقایان بوت کوهنوردی را در هوای برفی و یخبندان به پا می کنند تا نه تنها پایشان گرم بماند، بلکه از خطرات زمین سُر در امان باشند.
شما می توانید بوت کوهنوردی را همراه با یک کوله پشتی مردانه اسپرت سِت کنید. همچنین شلوار اسپرت مردانه و یک پلیور  گرم، شما را از سرمای زمستان حفظ می کند و استایل غیررسمی شما را جذاب می کند.

چگونه عمر نیم بوت خود را افزایش دهیم ؟

بعد از خرید هر محصول معمولا نکته ی مهم رعایت برخی نکات ریز و کاربردی است تا بتوانیم عمر آن را افزایش دهیم . این محصول نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای آنکه نیم بوت ما عمر بیشتری داشته باشد نیاز است تا با استفاده از روش هایی آن را همیشه تمیز و براق نگه داریم. همانطور که قبلا گفتیم جنس اصلی در تولید این محصول چرم است . اگرکفش چرم شما بعد از مدت استفاده کثیف شد و نیازبه واکس زدن پیدا کرد بهترین روش اینس که ابتدا با پارچه ای تمیز و خشک گرد و غبار روی آن گرفته شود سپس مقداری واکس یا کرم مخصوص روی آن مالیده شود به طوری که تمام سطح چرم را در بر گیرد .

يادتان باشد كه در جا پس از استفاده از واكس آن را پوليش نكنيئد بلكه بگذاريد چند ساع به حال خود بماند سپس آن را پوليش كنيد.بهترين روش اينست كه شب هنگام آن راتميز كرده و واكس بزنيد وتا صبح بگذاريد بماند .در صبح و پيش از رفتن به دانشگاه يا سر كار آن را پوليش كنيد.

براي كفش هايی غير از چرم مثلا جير  ابتدا آن را با برس مخصوص جیر پاک کنید تا گرد و خاک از روی آن جدا شود و سعی شود تا از فرچه ی خشک استفاده شود. سپس با استفاده از براق کننده ی مخصوص جیر و اسپری آن روی کفش به تمیزی و ماندگاری آن کمک کنیم .

 

بهترين روش خريد كالای اصل ‍‍. . .

شايد به ذهنتان بيايد كه بهترين شیوه ی خريدی كه می توانيد انجام دهيد به چه روشی است ؟

ديجی كالا با بيش از 2 ميليون كالا بزرگ ترين و معتبرترین فروشگاه اينترنتی است كه سعی در ارائه بهترين كالا و خدمات را برای شما عزیزان دارد. كالاهای ارائه شده در ديجی كالا در بهترين كيفيت ومرغوبيت هستند واصل بودن آنها توسط كارشناسان مد و پوشاک بررسی می شود تا كالايی عالی به دست شما برسد .

همين الان مي توانيد با بررسی  ليست قيمتی نیم بوت مردانه در پايين صفحه ، از بهترين محصولات برگزیده نیم بوت مردانه در ديجی كالا اطلاع حاصل كنيد و خريد اينترنتی لذت بخش و مطمئن داشته باشيد .

لیست محصولات منتخب

نیم بوت مردانه چرم طبیعی ژست

این محصول از برند محبوب ژست (Jest) بوده ودر تولید این مدل بسیار شیک  از از بهترین چرم گاوی استفاده شده است ، انتخاب این نوع چرم در تولید این محصول بدلیل قابلیت تنفس آن بوده که از بوگرفتن پا جلوگیری می‌کند همچنین در آستر داخلی این مدل نیز از چرم طبیعی استفاده شده که دارای خاصیت ضدحساسیت و آنتی‌باکتریال است. به دلیل قالب خوب این کفش فشار بسیار کمی به انگشتتان پا وارد می شود و بای افرادی که کمی انحراف انگشت شصت دارند مناسب است . طراحی پوست ماری در کناره ها و روی مچ زیبایی ویژه ای به این کفش شیک بخشیده است .

مدیر عامل سایت : خودم این  نیم بوت را خریده ام .و بسیار راضی هستم .

نیم بوت مردانه ای ال ام مدل برسام

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند
 • رویه هورس ضد آب

نیم بوت مردانه شیفر

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • نحوه بسته شدن
  زیپ , بند
 • تمیز کردن توسط دستمال نمدار، واکس و روغن مخصوص
 • ارتفاع ساق تا بالای مچ پا

نیم بوت مردانه شیفر

کفش راحت پوشیدن بهترین راه برای محافظت از قلب دوم است یکی از بهترین برندها در زمینه ی تولید کفش مردانه شیفر است. این محصول شیفر از جنس چرم طبیعی است.این کفش به کمک بند و زیپ بسته می‌شود. اندازه ی ساق آن تا بالای مچ پا را کمی پوشاند و از چرم طبیعی تهیه شده است . هم چنین راحت و مقاوم برای استفاده روزمره مناسب بوده و خیال شما را بابت کفشی مناسب راحت می‌نماید.ارتتفاع ساق کفش تا مچ می باشد و مخصوص مناطق سردسیر و برفی است .

نیم بوت مردانه نسیم

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند

نیم بوت مردانه شیفر

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • نحوه بسته شدن
  بند , زیپ
 • کشور تولید کننده
  ایتالیا
 • تمیز کردن توسط دستمال نمدار، واکس و روغن مخصو

نیم بوت مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند

نیم بوت مردانه ژاو

این محصول از برند محبوب ژاو (Zhav) بوده و در تولید آن از مرغوب‌ترین چرم‌های طبیعی گاوی استفاده شده است، چرم باعث جلوگیری از بو گرفتن پا می شود و همچنسن ضد حساسیت و آنتی باکتریال است . به دلیل قالب خوب و درست این کفش ،این کفش بسیار افرادی است که انگشت شصتشان کمی انحراف دارد . که این خود باعث می‌شود تا کفشی بسیار مطلوب برای پیاده روی و ایستادن‌های طولانی باشد و از درد در نواحی کمر جلوگیری کند. قسمت داخلی این کفش، کفی‌ چرم قرار گرفته که فشار بدن را بطور مساوی در کف پا پخش می‌کند.این کفش چرم بسیار مقاوم در براب نفوذ آب است و مناسب مناطق کوهستانی و برفی است.

نیم بوت مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جنس زیره
  ترمولایت
 • نحوه بسته شدن
  یکسره

نیم بوت مردانه کاترپیلار

جنس این محصول از چرم طبیعی می باشد . برند کاتر پیلار یکی از معروف ترین برندها در زمینه ی مد و پوشاک به خصوص کفش است که همواره بهترین اجناس را روانه ی بازار کرده است.کاترپیلار صد ها محصول می سازد.کفش یکی از آن هاست.لباس کار،کلاه،ساعت،عینک و….سایر محصولات کاترپیلار هستند که در سراسر جهان فروخته می شوند.این محصول توسط شرکت هایی که مجوز استفاده از لوگوی کت را دارند تولید می شوند.روزی که برای گیونز آن اتفاق رخ داد او بوتی را که توسط شرکت راکفورد در میشیگان ساخته شده بود پوشیده بود.شرکت راکفورد از سال 1994 به ساخت کفش های کاترپیلار مشغول است. .این کفش برای استفاده در بهار و پاییز مناسب است.

نیم بوت مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی (پتینه)
 • جنس زیره
  ترمو
 • نحوه بسته شدن
  یکسره
 • دارای کفی طبی از جنس چرم طبیعی
 • زیره از جنس کرپ ( ضد سایش و ضد سر خوردن )
 • ضد بو و تعریق پا
 • راحتی در استفاده به دلیل وجود کش در دو طرف
 • بسیار نرم و راحت

نیم بوت مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند

نیم بوت مردانه خزر

بوت مخصوص کوهپیمایی و مسافرتی با رویه چرم طبیعی اشپالت بهمراه کفی طبی و زیره تزریق از جنس پلی اورتان می باشد . این مدل ضد شکستگی و ضد سایش است و بهترین انتخاب برای سفرهای و تفریحات میباشد.اگر جزء افرادی هستید که آخر هفته ها کو هنوری تان به راه است پس حتما باید این کفش را در اختیار داشته باشید .

نیم بوت مردانه رادین

این نیم بوت توسط طراحان مد ایرانی طراحی شده و با استفاده از تکنولوژی روز تولید شده است .زیره محصولات رادین از مواد پلی اورتان ساخته شده ،ترکیبی که سبک ،نرم وانعطاف پذیر است و  انحنای کف پا را حفظ کرده و مانع از خستکی پا می شود. کفش رادین از چرم طبیعی درست شده است. در زمان استفاده از محصولات رادین ،از راحتی پاهایتان لذت ببرید و به دیگران نیز توصیه کنید در انتخابشان دقت کنند.چرم این کفش ضد آب است و برای مناطق برفی مناسب است که زمستان سرد و طولانی دارند .

نیم بوت مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند

نیم بوت مردانه کاترپیلار

جنس این محصول از چرم طبیعی می باشد . برند کاتر پیلار یکی از معروف ترین برندها در زمینه ی مد و پوشاک به خصوص کفش است که همواره بهترین اجناسرا روانه ی بازار کرده است .کاترپیلار صد ها محصول می سازد.کفش یکی از آن هاست.لباس کار،کلاه،ساعت،عینک و….سایر محصولات کاترپیلار هستند که در سراسر جهان فروخته می شوند.این محصول توسط شرکت هایی که مجوز استفاده از لوگوی کت را دارند تولید می شوند.روزی که برای گیونز آن اتفاق رخ داد او بوتی را که توسط شرکت راکفورد در میشیگان ساخته شده بود پوشیده بود.شرکت راکفورد از سال 1994 به ساخت کفش های کاترپیلار مشغول است.

نیم بوت مردانه آلن شوز

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند

نیم بوت مردانه مدل ونساق

نیم بوت مردانه مدل ونساق  با توجه به ساختار راحتی و کیفیت ساخت قابل قبولی که دارد برای استفاده روزمره پیشنهاد می‌شود. این نیم بوت از چرم طبیعی درست شده است تا بهترین و مرغوب ترین کالا در اختیار شما قرار گیرد. کفی این کفش دارای جنس نرمی است و پای شما در آن احساس راحتی خواهد داشت. این نیم بوت به راحتی با تمام لباس های شما ست می شود . زیره ی این کفش از مواد باکیفیت و با دوام تهیه شده است. زیره ی این کفش از پی وی سی است.استفاده از این محصول در پاییز و زمستان توصیه می شود.

نیم بوت مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جنس زیره
  ترمو
 • نحوه بسته شدن
  بند

کفش مردانه مدل فتل

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  یکسره

کفش مردانه نسیم

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نبوک
 • نحوه بسته شدن
  بند
 • مناسب براس استفاده روزمره

کفش مردانه

این محصول با توجه به ساختار راحتی و اسپرتی که دارد برای استفاده روزمره پیشنهاد می‌شود. جنس این کفش از چرم طبیعی مرغوب بوده که کیفیت خوبی را به شما هدیه می‌دهد.کفی این کفش بسیار راحت و نرم است تا استفاده ی طو لانی مدت از ‌آن میسر شود . زیره این کفش ضد سایش بوده و بسیار مقاوم است و با جذب فشار وارد از زمین به بهترین نحو از پاشنه و پنجه شما محافظت خواهند کرد تا شما با خیالی آسوده بتوانید از این محصول استفاده کنید.اسپرتی این محصول باعث شده تا با شلوار جین و کتنا به راحتی ست شود .

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  یکسره

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جنس زیره
  ترمو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • آسترهای داخل تمام چرم طبیعی
 • به وسیله واکس های جامد (قوطی فلزی ) میتوان از کفش نگهداری کرد .

کفش مردانه شیفر

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • نگهداری
  تمیز کردن توسط دستمال نمدار، واکس و روغن مخصوص
 • مناسب برای استفاده روزمره

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند
 • نگهداری
  میبایست به وسیله واکس های جامد (قوطی فلزی) از کفش نگهداری کرد
 • آسترهای داخل کفش از جنس چرم طبیعی
 • دارای کفی طبی چرم طبیعی
 • ضد بو و تعریق پا

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند
 • جزئیات
  دارای زیره مقاوم در برابر سایش

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند
 • رویه از جنس چرم طبیعی و ضد آب
 • آسترهای داخل کفش از جنس چرم طبیعی
 • دارای کفی طبی چرم طبیعی
 • ضد بو و تعریق پا

کفش مردانه نسیم مدل مادرین

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند
 • ویه از جنس چرم طبیعی و ضد آب
 • آسترهای داخل کفش از جنس چرم طبیعی
 • دارای کفی طبی چرم طبیعی
 • ضد بو و تعریق پا

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  ترمو
 • نحوه بسته شدن
  بند
 • درون کفش پشمی و گرم.
 • رویه مستحکم و منعطف.
 • قابلیت واکس زدن.

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جنس زیره
  ترمو
 • نحوه بسته شدن
  بند
 • آستر و کف داخل کفش تمام چرم طبیعی
 • ضد بو و تعریق پا
 • زیره ضد سایش و دارای یخ شکن

کفش مردانه آلبرتینی

کفش های مجلسی و رسمی معمولا کمی نسبت به کفش های اسپرت راحتی کم تری دارند . اینکه راحتی و مجلسی بودن در یک کفش با هم وجو داشته باشد با تونایی های طراح بر می گردد که در مورد این نیم بوت می توان گفت که طراح بسیار زبر دستی داشته است . چرا که مجلسی بودن در عین راحتی را باهم فراهم کرده است.ارتفاع پاشنه استاندارد و پهنای مناسب سرپنجه از مهم ترین نکات در نظر گرفته شده در تولید این کفش ها می باشد تا در استفاده طولانی مدت از فشار های وارده به رویه پا ، پنجه ها و انگشتان پا و در نهایت کمر جلوگیری کند.محصول مورد نظر با در نظر گرفتن این موارد می تواند در عین زیبایی و نمایش خاص خود کیفیت و راحتی را هم برای شما به ارمغان آورد.

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  بند
 • مناسب برای پیاده روی های طولانی مدت و استفاده روزمره
 • مناسب برای استایل های اسپرت و اسپرت رسمی
 • ضد بو و عرق پا

کفش مردانه

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • نگهداری
  واکس نرم کننده
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه