CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

راهنمای خريد 35 مدل كت تک مردانه شيک در سال 2022

 • 28 شهریور 1399
 • 0 نظر
 • admin

به نظر شما چه عواملی در خريد كت تک مردانه اهميت دارد ؟

طبيعتا كت تک مردانه يكی از مهمترين محصولات در زمينه ی فشن مردانه است .  كت تک ها نسبت به كت وشلوار رسميت كمتری دارد .براي يك قدم زنی عصر پاييزی و مشاهده ی غروب افتاب بهترين انتخاب  كت تک مردانه استفاده است.

به دليل رسميت كمتری كه اين كت تک ها دارند از آن درمهمانی های خودمانی نيز استفاده ميشود.كت تک مردانه به خاطرحالت نيمه رسمی كه دارند در برخي از محيط هاي كاري نيز كاربرد دارند.كت تک های مردانه نسبت به كت و شلوار رسمی تنوع رنگ و جنس بيشتری دارند و مي توانيد آنها را با شلوار جين نيز بپوشيد تا تيپ اسپرت تری داشته باشيد .

كت تک مردانه

آيا شده تا به حال به مجلسي رسمي دعوت شويد و تمام لباس هايتان اسپرت باشد ؟ در آن موقع چه مي پوشيد ؟

بله حق با شماست كت تک مردانه بهترين انتخاب براي مجالس رسمی است كه نيازي نمی‌بينيد كت و شلوار بپوشيد .

تنوع جنس در كت تک هاي مردانه يكي ديگر از جذابيت هاي اين كت ها به شمار ميرود . بنا بر امار ثبت شده برند هاي معتبر توليدكننده كت تک مردانه از اجناسي مانند كتان ، فاستونی ، مخمل وكشمير… براي دوخت كت تک مردانه استفاده می كنند .

اولين كت تک های دوخته شده در اروپا اغلب به رنگ آبي ارتشی بود كه الهام گرفته از يونيفرم نيروی دريايی انگلستان بود . ولي سريعا تنوع رنگ بسياري پيدا كردند و امروزه حتي در رنگ هاي مانند زرشكي و سبز نيز روانه ي بازار شده و طرفداران مربوط به خود را دارند .

كت تک‌مردانه

 

نظر شما چيست ؟ شما چه رنگ و جنس و طرحی را ترجيح ميدهيد؟

در اين مقاله بر آن هستيم تا با بررسي كامل كت تک مردانه شما را در خريدي هر چند راحت كمك كنيم. در ادامه با ما باشيد :

پیشنهاد:
معرفی 32 مدل كاپشن مردانه جدید ترک و اسپرت با کیفیت عالی

 

عوامل مهمی كه در انتخاب و خريد كت تک مردانه مهم است عبارت اند از :

1-دوخت و طراحی :

نوع طراحی كت تک مردانه معمولا به حالتی است كه آنها را به 2 گروه تقسيم مي كند : كت اسپرت و كت تك رسمی يا بليزر .

كت اسپرت همان طور كه از نامشان پيداست حالت اسپرت دارند و استايل دانشجويي خوبي هستند . با يك كت اسپرت و شلوار جين و كفش كالج مي توانيد تيپي بزنيد كه همه را متحير كنيد . از ويژگي هاي كت اسپرت مردانه وصله هاي روي آرنج و سرشانه و همين طور جيب جلوی روی قفسه سينه و چاك ميتوان نام برد .  هم چنين از رنگ هاي جيغ نيز در دوخت اين كت ها بيشتر استفاده ميشود .

بليزر ها ولي كمي رسمي ترند و براي محيط كاري و مراسمات رسمي مناسب اند. رنگ هايي مانند مشكي سرمه اي و خاكستري از جمله رنگ هاي اصلي  بليزر ها ي باشند.

2- برند :

كمپانی توليد كننده كت تک يكی ديگر از عوامل مهم در انتخاب آنها است . متاسفانه اغلب ما حداقل يك بار در زندگي از كالای بنجل و چيني بي كيفيت استفاده كرده ايم و بعد از آن ما مانديم ودردسر هاي مربوط  به بي كيفيتي ان كالا .

به نظر شما بهتر نيست موقع خريد كالايي اصل آن را بخريم تا از كالايي خوب و با كيفيت بهره مند شويم ؟ 

اينجاست كه برند بودن خود را نشان ميدهد مطمئنا در پس برند بودن يك كمپاني تلاش های بسياري صورت گرفته است . برند هاي خارجي مانند زارا ، مونت بلک ، باس ،فابيوبارتزي و …  و همچنين برند هايي ايراني نظير هاكوپيان ، گراد ،  ماكسيم و … با ارائه ي كيفيت خوب به بازار توانسته اند محبوبيت كسب كنند .

3-رنگ :

پيش تر هم خدمت شما عزيزان رنگ هاي مورد استفاده در كت تک مردانه را گفتيم . تنوع رنگي زيادي در طراحي اين كت ها وجود دارند و اگر بخواهيم به رنگ هاي اصلي اشاره كنيم اين رنگ ها عبارت اند از مشكی، خاكستري و سرمه اي . ولي اين باز هم به سليقه ی شما برمي گردد كه كدام رنگ را بپسنديد .تنوع رنگي در توليد كت تک مردانه به اندازه اي است مطابق با سليقه ی تمام رده های سني مختلف است .

4-جنس :

الياف زيادی در دوخت كت تک مردانه كاربرد دارند كه  به توضيح خواص و ويژگي آنها مي پردازييم :

فاستونی :

فاستونی بهترين پارچه در توليد لباس به خصوص كت تک مردانه است و از نخ پشم بسيار خالص و كرک و پلي استر تشكيل شده است كه مرغوبيت فوق العاده ای دارد . كتی با اين جنس مناسب فصول سرد سال است و براي پياده روي دم غروب پاييزي كه اول مقاله صحبتش رو كرديم مناسب است .

كتان :

كتان يكي ديگر از الياف هايي است كه براي دوخت كت تک مردانه از آن استغاده ميشود . به دليل خاصيت تهويه اي كه در بافت كتان وجود دارد كت تک مردانه كتان قابل استفاده در سراسر سال و به خصوص براي ديد و بازديد سال نو استفاده ميشود .

مخمل :

مخمل نوعي پارچه ي كركی است كه به پارچه ي درباري مشهور است چون به دليل نرمي بالا يي كه دارد اغلب در گذشته اشراف زادگان از آن استفاده مي كردند . با اين حالا اگر از اين پارچه در دوخت كت تک مردانه استفاده شود يكي از بهترين محصولات در فشن مردانه ايجاد ميشود كه واقعا ارزش خريد و استفاده دارد. اين پارچه به خاطر ضخامت بالا مناسب فصول سرد است  . ولي در تابستان مي توانيد با تي شرت آن را بپوشيد و چندان هم احساس گرمي نخواهيدكرد .

كت تک مردانه

 

5-سايز و دراپ :

دراپ پارامتري است كه جديدا براي سايز بندي هر چه دقيق تر محصولات فشن مردانه به خصوصص كت تک‌ مردانه و كت وشلوار به دنيای مد راه يافته است.

دراپ به زبان ساده  :

كتي را فرض كنيد كه از بالا يعني از زير بغل تا پايين يعني تا نزديك ران پا برش راست و مستقيم دارد .

در اين حال يك كت كلاسيك داريم .”ياد كت خدا بيامورز پدر بزرگم افتادم”.

حال اگر به جاي برش صاف برش منحني وار داشته باشيم به طوري كه از زير بغل به جاي آنكه صاف برويم كمي به سمت داخل كت حركت كنيم و وقتي به وسط كت رسيديم دو باره به سمت بيرون كت حركت كنيم و به انتهاي كت برسيم .

حال چه داريم ؟

يك كت با طراحي جديد كه كمرش باريك تر شده است .

دراپ در واقع اختلاف  اندازه ي دور قفسه ي سينه و دور كمر كت است .

در مد و استايل  مردانه  دراپ شما ره 6  برش استاندارد است (دراپ 6 يعني اندازه ي دور قفسي هي سينه كت از دور كمر كت 6 اينچ بيشتر است).

پیشنهاد:
فروش ويژه 24 مدل شال گردن مردانه اسپرت و شیک با ارسال رایگان

اندازه ی دراپ های مختلف براي چه افرادي مناسب هستند ؟

توجه كنيد كه دليل اينكه دراپ اختراع شد از اين جهت بود كه صرفا با  سايز نمي شد طراحي هاي خوب و مناسب افراد مختلف را بد ست آورد . افراد جامعه از قوه ي بدني هاي مختلفي بر خوردار هستند افراد لاغر كوتاه قد ، افراد لاغر با قدي متوسط ،افراد هيكلي بدون شكم ،افراد هيكلی با شكم بزرگ تر  و… چندين چند فيزيك بدني مختلف.

طبيعتا در نظر گرفتن فقط سايز پاسخ گوي تمام افراد نبود . دراپ اختراع شد تا درداخل سايز بندي مختلف چندين حالت مختلف را براي افرادي يك سايز داشتند ايجاد كند .

سايزهايي داخل يك سايز

خيلي هوشمندانه است . اين طور نيست ؟

قبلا گفتيم كه دراپ شماره 6 برش استاندارد است يعني افرادي كه اندام متناسب دارند نه خيلي چاق و نه خيلي لاغر.

دراپ 8 مناسب افرادي كه قد بلندتري نسبت به هيكاشان دارند و يا به عبارتي بهتر با توجه به قدشان لاغر تر هستند.

دراپ 4 : اين برش به برش تنومند هم مشهور است .مخصوص افرادي است كه قد كوتاه تري نسبت به هيكلشان دارند. يا به عبارتي با توجه به قدشان چاق هستند .

ورود دراپ به دنياي مد باعث شد تا در داخل سايز سايز بندي هاي متفاوتي ايجاد شود . دو شخص را فرض كنيد كه هر دو سايز 46 هستند ولي يكي بالا تنه ي بزرگ تري دارد و ديگري كمي چاق تر است . با در نظر گرفتن دراپ كت هاي مخصوص اين دو فرد تفاوت هايي خواهند داشت كه به شيك تر شدن كت و هم چنين به بهبود تن خوری آن  كمك ميكند.

براي دانستن دراپ خودتان كافي است تا با متر خياطي بالاتنه ي خود را اندازه گيري كنيد و سپس دور كمر خود را اندازه گيري كنيد و سپس اندازه دور سينه را از دور كمر كم كنيد عدد به دست آمده به سانتي متر است آن را ضربدر 2.5 كنيد تا دراپ اندام شما به دست آيد .

بهترين روش خريد كالای اصل ‍‍. . .

شايد به ذهنتان بيايد كه بهترين خريدی كه مي توانيد انجام دهيد به چه روشی است ؟

ديجي كالا با بيش از 6 ميليون كالا بزرگ ترين و معتبرترين فروشگاه اينترنتي است كه سعي در ارائه بهترين كالا و خدمات را براي شما دارد. كالاهاي ارائه شده در ديجي كالا در بهترين كيفيت ومرغوبيت هستند و اصل بودن  آنها توسط كارشناسان مد و پوشاك بررسي مي شود تا كالايي عالي به دست شما برسد .

همين الان مي توانيد با بررسي  ليست قيمی كت تک مردانه در پايين صفحه ، از بهترين محصولات برگزیده كت تک مردانه در ديجي كالا اطلاع حاصل كنيد و خريداينترنتی لذت بخش داشته باشيد .

لیست محصولات منتخب

کت مردانه رومانو بوتا

کت بسيار شيك مورانو برخلاف نمونه‌های رسمی که از دو یا سه دکمه در جلوی خود برای بسته شدن بهره‌ می‌برند تنها یک دکمه دارد. تک دکمه بودن کت منجر به بازشدن بیشتر یقه‌ی کت و نمایش سطح بیشتری از پیراهن مورد استفاده‌ی شما می‌شود.  انتخاب صحیح لباس با توجه به اين كه چه لباس هاي ديگري مي پوشيد بستگي دارد. کت تک دکمه و چهارخانه‌ی DG-03 تولید شده توسط برند رومانو بوتا مناسب افرادي است كه به صورت غير رسمي مي خواهند در محيط كار و اداره حضور داشته باشند. هم چنين طرح پارچه این کت چهارخانه است. بنابراین بهتر است پیراهنی که زیر آن استفاده می‌کنید ساده و تک رنگ باشد. این مدل دارای سه جیب بیرونی و سه جیب داخلی است. همچنین برای زیباتر دیده شدن کت چهار دکمه تزیینی در قسمت سرآستین‌ها دوخته شده است.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا

اگر به دنبال تك كتی هستيد كه در همه جا قابل استفاده باشد ، اين كت مناسب ترين انتخاب است و استایلی جذاب داشته باشند. اکثر افراد خوش‌سلیقه با پوشش یک پیراهن یا تی‌شرت به همراه کت تک، آماده‌ی رفتن به یک مراسم مهمانی می‌شوند. کت تک، حالتی نسبتا رسمی و در عین حال اسپرت و روزمره دارد. اگر به دنبال یک کت تک زیبا و شیک هستید، برند «رومانو بوتا» بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. برند مورانا بوتا  با طراحی و دوخت شیک، لباس زیبایی را به بازار ارائه می‌دهد که مورد پسند بسیاری از آقایان شیک پوش قرار خواهد گرفت. کت تک مورانو را با بسياري از شلوار و پيراهن و حتي تي شرت مي توانيد هماهنگ كنيد و استايلي عالي براي خود داشته باشيد . این کت تک دکمه است  و در قسمت جلو و داخل آن جیب‌‌های متعددی وجود دارد. رنگ مشکی کت، باعث ست شدن آن با ديگر لباس هاي شما مي شود و براي تمامي مكان هاب و مجالس قابليت استفاده دارد.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه سردانالو

 • جنس
  کتان
 • دراپ
  دراپ 6
 • قد
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • فرم
  جذب
 • طرح پارچه
  ساده
۷۸۰,۰۰۰ تومان

کت مردانه مرسل

 • جنس
  پلی استر , ویسکوز
 • دراپ
  دراپ 6
 • قد
  زیر باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • فرم
  جذب
 • طرح پارچه
  طرح دار
۲۵۱,۲۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا

اين مدل از برند مورانو بوتا در قسمت پشت آن چاک وجود دارد. تک دکمه بودن کت نسبت به کت‌هایی که با چند دکمه بسته می‌شوند، یقه بازتری دارند و نمای لباس را شیک‌تر نشان می‌دهد. این امر موجب می‌شود تا پیراهن زیر آن نسبت به کت‌های رسمی بیشتر دیده شود. تك دكمه بودن كت بتعث تن خوري بهتر آن مي شود تا بتوانید استایل خود را بهتر از قبل کنید. رنگ مشكي اين مدل باعث شده تا با لباس هاي ديگر به راحتي ست شود و  برای تمامی مجالس و محیط ها قابل استفاده باشد . کت دارای سه جیب بیرونی و سه جیب داخلی است.  پوشیدن یک کفش مشکی می‌تواند استایل شما را تکمیل‌تر کند. همچنین استفاده از پارچه‌ای به عنوان دستمال جیب در قسمت جلوی کت می تواند به زیبایی بیشتر این لباس کمک می‌کند.

۲۸۵,۰۰۰

کت مردانه رومانو بوتا

رنگ یک لباس می‌تواند تاثیر فراوانی بر انتخاب آن داشته باشد.  برخی از رنگ‌ها علاوه بر زیبایی  که دارند، طرفداران بسیاری نیز برای خود دارند. در واقع می‌توان گفت که رنگ کت تک می‌تواند تاثیر بسیاری بر انتخاب و استفاده آن در مکان‌های مختلف داشته باشد. در مورد محصول فوق، همان‌طور که از ظاهرش پیداست، دارای رنگ سرمه‌ای طرح دار است. با توجه به رنگ سرمه‌ایی که دارد، می‌تواند انتخاب مناسبی برای سلیقه‌های متفاوت باشد.

۳۴۵,۰۰۰ تومان

کت غیر رسمی نخی مردانه - امپریال

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • دراپ
  دراپ 4
 • قد
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  سه دکمه
 • با استفاده از یک ردیف دکمه بسته می شود
 • تهیه شده از 100% الیاف نخی
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا مدل ژوپیتر

همهدی آقایان به دنبال رنگ زیبا برای کت‌های خود هستند و کت تک مردانه رومانو بوتا مدل ژوپیتر رنگ جذاب طوسی دارد وقد این کت تا روی باسن است و دراپ آن شماره 6 است .(برای اطلاعات بیشتر در  مورد دراپ متن را مطالعه فرمایید). دراپ 6 بر تن افراد با اندامی معمولی  فیت است و فیت بودن به معنای تنگ بودن نیست . بیش‌ازاندازه جذب یا گشاد بودن کت، شکل واقعی آن را از بین خواهد برد.کت باید متناسب اندام شما بوده و به‌طور مثال در سرشانه دقیقاً روی تن شما و اندازه این قسمت باشد.

کت تک مردانه رومانو بوتا مدل ژیپیتر کتی زیباست که از پشم و پلی‌استر تولید شده است.این کت را برای استفاده در مهمانی لازم دارید یا می‌خواهید کتی برای هرروزتان باشد و به‌صورت روزمره از آن استفاده کنید.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا مدل ارغوان

رومانو بوتا یکی از برندهای باکیفیت در تولید انواع کت‌های تک مردانه و کت و شلوار مردانه است. این برند با استفاده از مواد اولیه مرغوب انواع لباس‌های رسمی و نیمه رسمی خود را با کیفیت بالا عرضه می‌کند. پارچه ی طرح دار مدل ارغوان به شیک بودن آن می افزاید. ترکیب دو جنس پشم و پلی استر ، موجب شده تا طول عمر کت افزایش یابد. پلی استر باعث افزایش مقاومت کت در برابر مواد شیمیایی، کشش، ساییدگی و فرسایش می‌شود. از طرفی ترکیب پشم و پلی استر موجب مقاومت بیشتر پارچه در برابر چروک شدن می‌شود. این مدل برای اکثر موقعیت‌هایی مانند رسمی، نیمه رسمی و اسپرت مناسب است و موجب تکمیل استایل آقایان خوش تیپ می‌شود. پس اگر به دنبال کت تک شیک و جذاب هستید، این مدل گزینه خوبی است.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه سردانالو مدل خورشید

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کتان
 • دراپ
  دراپ 6
 • قد
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • فرم
  جذب
 • طرح پارچه
  ساده
۷۸۰,۰۰۰ تومان

کت مردانه آرمانی اکسچنج

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • دراپ
  دراپ 6
 • قد
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  سه دکمه
 • فرم
  معمولی
 • طرح پارچه
  ساده
 • – تهیه شده از 99 رصد الیاف نخی و 1 درصد الاستین
۵,۱۹۵,۵۵۰ تومان

کت مردانه سردانالو طرح الماس

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکون , پشم
 • دراپ
  دراپ 6
 • قد
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • فرم
  جذب
 • طرح پارچه
  طرح دار
۷۸۰,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا مدل یکتا

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پشم , پلی استر
 • دراپ
  دراپ 6
 • قد
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • فرم
  معمولی
 • – تهیه شده از 80 درصد الیاف نخی و 20 درصد پلی استر
۳۴۵,۰۰۰ تومان

کت غیر رسمی مردانه - کروم

ویژگی ها

 • جزئیات
  این کت مردانه با یک عدد دکمه بسته می شود
 • پارچه این محصول ساده است
 • سه برش جیب در جلو، یک جیب داخل کت و یک برش جیب در قسمت داخلی قرار دارد
 • دارای آستر
 • مناسب استفاده روزمره
 • قد پشت لباس برای سایز 50 معادل 67 سانتی متر است
 • توضیحات جنس
  تهیه شده از 65% پلی استر و 35% ویسکوز
 • نگهداری
  با دمای متوسط اتوکشی شود
۵۴۱,۰۰۰ تومان

کت مردانه باگوس

ویژگی ها و کاربرد

کت تک مردانه جز آن دسته لباس‌هایی است که در کمد همه آقایان دیده می‌شود. برای کسانی که تیپ‌ اسپرت دارند یکی از بهترین انتخاب‌ها بشمار می‌رود. کت‌های تک لباسی است که می‌توانید برای هر مکان یا موقعیتی از آن استفاده کنید. می‌توانید آن را با پیراهن و شلوار بپوشید تا رسمی‌تر باشد و یا با تی‌شرت و شلوار جین ست کنید که حالت اسپرت تری به خود بگیرد. یکی از نکات بارزی که در تهیه کت تک باید به آن توجه داشته باشد سایز و دراپ آن است. سایز آن باید طوری باشد که نه خیلی جذب و نه خیلی گشاد باشدو تن خوری خوبی داشته باشد. در انتخاب سایز به دوخت سرشانه توجه داشته باشید که حتماً روی شانه قرار بگیرد. یقه کت باید به‌طور کامل روی سینه شما بنشیند و برآمده نباشد. همچنین یقه آن در قسمت پشت گردن باید با یقه لباسی که از زیر پوشیده‌اید، حداقل فاصله را داشته باشد. محصولی که در اینجا ارائه‌شده از الیاف طبیعی (پشم) و 20 درصد پلی‌استر تهیه‌شده، دارای سه جیب داخلی و سه جیب خارجی است و قسمت جلو آن با تک دکمه بسته می‌شود.

۳۴۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه مانگو

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , ویسکوز
 • دراپ
  دراپ 6
 • قد
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • فرم
  جذب
 • طرح پارچه
  ساده
 • تهیه شده از 75% پلی استر و 23% ویسکوز و 2% الاستین
 •  دارای جیب های داخلی
۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان

کت مردانه آرمانی اکسچنج

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , ویسکوز
 • دراپ
  دراپ 8
 • قد
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • فرم
  معمولی
 • طرح پارچه
  ساده
 •  86 درصد پلی استر، 9 درصد ویسکوز و 6 درصد الاستین
۵,۸۵۷,۷۰۰ تومان

کت مردانه باگوس

در دنیای امروز هم استفاده از کت برای آقایان در محیط‌های رسمی و نیمه رسمی به نوعی امری حیاتی به شمار می‌رود. کت تک، حالتی رسمی در عین حال اسپرت و روزمره را به استایل شما می‌بخشد و می‌توان در تمامی مکان‌ها از آن استفاده کند.  حتی برای محیط اداره و دانشگاه نیز می توان از آن اتفاده کرد.این مدل کت تک را به راحتی می‌توانید پیراهن‌های ساده در انواع رنگ هاو طرح ها ست کنید. خرید و استفاده از کت تک مردانه باگوس طرح 6 انتخابی مناسب برای تمامی شرایط است. محصولی که مشاهده می‌کنید از 80 درصد الیاف طبیعی (پشم) و 20 درصد پلی‌استر تهیه‌شده است. پارچه های پشمی دارای تار و پودی مقاوم و ضخیم هستند که باعث می‌شود از این نوع پارچه برای فصل سرما و لباس‌هایی که مناسب فضای بیرون است استفاده شودعلاوه بر آن به دلیل ادغام پشم و پلی استر این کت دوام و کیفیت بالای دارد.این پارچه کمتر چروک می‌شود و رنگ آن تغییرپذیر نیست. توصیه می‌شود برای شستشو این پارچه‌ها دقت زیادی داشته باشید و اتوکشی نکنید.

۳۴۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا مدل اطلس

با پوشیدن کت ظاهر شما آراسته و شیک‌تر به نظر می‌رسد. کت مردانه طرح اطلس از محصولات برند رومانو بوتا، یک کت تک با طرح چهارخانه است که می‌تواند موردپسند اکثر آقایان شیک پوش و باسلیقه قرار گیرد. کیفیت محصولات این برند همواره مورد توجه طراحان مد بوده است. کت‌های چهارخانه طرفداران خاص خود را دارند و می‌تواند پوشش شما را کمی رسمی‌تر و مردانه‌تر جلوه دهد. پارچه این کت از ترکیب پشم و پلی استر تهیه شده است که دوام و مقاومت زیادی دارد. لازم به ذکر است، تک دکمه بودن آن به شیک تر شدن آن کمک شایانی کرده است. همچنین سه جیب در قسمت بیرونی و سه جیب در قسمت داخلی آن قرار دارد. چهار دکمه تزیینی روی سرآستین‌ها دوخته شده است که به زیبایی کت افزوده است. پس اگر به دنبال تکمیل استایل روزمره و نیمه رسمی هستید، این کت مردانه انتخاب مناسبی است.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه باگوس مدل ادموند

کت تک مردانه باگوس مدل ادموند  را با شلوارهای می‌توانید بپوشید که تنوع رنگ بالایی دارند و این نکته را به یاد داشته باشید که کت تک مردانه بخشی از استایل عالی است و شما می‌توانید با خرید آن استایل نیمه‌رسمی و حتی رسمی نیز در همه محافل داشته باشید. شما با کت تک هم می‌توانید یک استایل رسمی و یک استایل غیررسمی داشته باشید . به‌طور مثال با انتخاب درست  شلوار یا بلوز و حتی تی‌شرتی می توانید استایل اسپرت یا رسمی برای خود داشته باشید .خرید و داشتن کت تک برای آقایان تقریباً جزو لباس‌های ضروری است که باید در کمد شما باشد تا بتوانید استایل های مختلف را با یک کت تجربه کرده و حتی در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید.

۳۴۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه مرسل

کت تک مردانه مرسل مدل اقیانوس یک کت  بادوام با دوختی فوق العاده است که برای مراسم های رسمی و همچنین موارد روزمره قابل استفاده است. الگو و دوخت این محصول , جذب و اندامی است که در رنگ های جذاب موجود میباشد.

۲۹۶,۲۵۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا مدل باران

پارچه ی کت تک مردانه رومانو بوتا مدل باران از حدود 80 درصد پشم و 20 درصد پلی‌استرتشکیل است. از جنس این محصول که بگذریم، رنگ و استایلی که این محصول دارد، سبب شده تا به نوعی بتواند متمایز با سایر محصولات باشد. به دلیل رنگ سرمه ای آن برای مکان های رسمی مناسب تر است.  محصول فوق دارای فرم جذب بوده و قد آن بر روی باسن است. همان‌طور که مشاهده می‌کنید دارای یک عدد دکمه برای بسته شدن کت است.  این محصول هم جنین  سنجاق سینه تزئینی و قابل جداشدن بر روی یقه دارد ، دارای دو جیب در طرفین و یک جیب بر روی سینه، وجود آستر به همراه سه جیب در داخل کت را نام برد. در استفاده از این محصول پیشنهاد می‌ شود و در دمای حداکثر 35 درجه با دست شسته شود ،و در دمای کم اتوکشی شود.

۳۴۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه آرمانی اکسچنج

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , ویسکوز
 • دراپ
  دراپ 8
 • قد
  روی باسن
 • نحوه بسته شدن
  دو دکمه
 • فرم
  معمولی
 • طرح پارچه
  ساده
 •  تهیه شده از 78 درصد پلی استر و 22 درصد ویسکوز
۵,۸۵۷,۷۰۰ تومان

کت مردانه مرسل

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پشم , پلی استر
 • دراپ
  دراپ 6
 • قد
  زیر باسن
 • نحوه بسته شدن
  تک دکمه
 • فرم
  جذب
 • طرح پارچه
  ساده
۲۹۱,۷۵۰ تومان

کت مردانه مرسل مدل الماس صورتی

مدل الماس صورتی یک کت تک مردانه است که برای مراسم های رسمی و همچنین موارد روزمره قابل استفاده است. الگو و دوخت این محصول , جذب و اندامی است که در رنگ های جذاب موجود میباشد.

۲۹۶,۲۵۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا مدل لویی

آقایان اکثرا به دنبال رنگ تیره برای کت‌های خود هستند و کت تک مردانه رومانو بوتا مدل لویی رنگ منحصر به فرد مشکی دارد و قد این کت تا روی باسن است و دراپ شماره ی شش آن را به کتی  مناسب یرای افراد با اندام معمولی  بدل کرده است . اندازه ی کت بسیار مهم است و کت باید فیت تن شما باشد تا تیپتان عالی باشد . فیت بودن به معنای تنگ بودن نیست و بیش‌ازاندازه جذب یا گشاد بودن کت حالت استاندارد آن را از بین می برد .کت باید متناسب اندام شما بوده و به‌طور مثال در سرشانه دقیقاً روی تن شما و اندازه این قسمت باشد.وجود سنجاق سینه یکی از دیگر ویژگی های مدل لویی می باشد .

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا رامش

با پوشیدن کت رومانو بوتا مدل رامش ظاهر شما شیک به نظر می‌رسد. کت‌های چهارخانه می‌تواند پوشش روزمره برای شما به ارمغان بیاورد . طرح‌های چهارخانه یکی از رایج‌ترین طرحی است که آقایان برای کت خود انتخاب می‌کنند. این کت‌ها طرفداران خاص خود را دارند و در رنگ‌های متفاوت عرضه می‌شوند. استفاده از کت به عنوان بخشی از استایل، می‌تواند تاثیر زیادی روی ظاهر آقایان داشته باشد. کت مردانه مدل رامش از محصولات برند «رومانو بوتا» است. این برند در استفاده از پارچه های با کیفیت شهره است . پارچه این کت از ترکیب پشم و پلی استر تهیه شده است که دوام و مقاومت زیادی دارد. این کت با یک دکمه در قسمت جلو بسته می‌شود. همچنین سه جیب در قسمت بیرونی و سه جیب در قسمت داخلی آن قرار دارد.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا مدل اوشن

کت تک مردانه مدل اوشن(اقیانوس) با طرح چهارخانه طراحی و دوخته شده که برای استفاده روزمره یا موقعیت‌های غیر رسمی مناسب است. بهتر است پیراهن مورد استفاده ساده باشد. هم چنین یقه انگلیسی و تک دکمه‌ای که در زیر آن بسته می‌شود، با همراهی طرح چهارخانه استایلی بسیار شیک به این مدل داده است. برای انتخاب شلوار هم محدودیتی وجود ندارد، یک شلوار پارچه‌ای کتان و جین  بسته به نوع موقعیت و مکان، می‌تواند انتخاب مناسب برای همراهی با این کت باشد. کفشی که برای ست کردن با این کت انتخاب می‌کنید بهتر است تیره و ساده باشد. گرچه این کت برای موقعیت‌های مجلسی و بسیار رسمی انتخاب اول و آخر نیست، اما از جیب برای قرار دادن دستمال و گل سینهخ بهره مند است.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا مدل اریک

مدل اریک تک دکمه است و در قسمت جلو و داخل آن جیب‌‌های متعددی وجود دارد. طرح چهارخانه کت، باعث شنگینی این مدل شده است و باعث درخشش شما در مجالس و مهمانی‌ها می‌گردد. کت‌های چهارخانه طرفداران خاص خود را دارند . پس اگر به دنبال تکمیل استایل روزمره و نیمه رسمی هستید، این کت مردانه انتخاب مناسبی است. برای شستشو و حفظ کیفیت کت سفید کننده استفاده نکنید و به جای خشک شویی آن را با دست بشویید. همچنین کت را با آب و در دمای 30 درجه سانتی گراد شسته و با دمای کم اتوکشی شود. رعایت قوانین و مقررات نگهداری البسه، می‌تواند نقش مهمی در طول عمر محصول داشته باشد. پس بایستی دقت کافی را داشته باشید و ازمواد شوینده باکیفیت استفاده کنید.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا آركا

در دوخت  مدل آركا 20 درصد پلی‌استر و 80 در صد پشم در این محصول به کار رفته است که سبب شده تا کیفیت و طول عمر  و دوام  زیادی داشته باشد. جنس هر محصولی با کیفیت و طول عمر آن رابطه مستقیمی دارد. در واقع می‌توان گفت که پلی‌استر مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، انبساط و انقباض، ساییدگی و یا چین و چروک  و نخ کش شدن دارد از طرف دیگر پشم گرم و نرم است ، هنگامی که این دو با هم مورد استفاده قرار میگیرند ، می‌تواند تاثیر فراوانی بر راحتی و کیفیت محصول داشته باشد. مدل آركا  جیب‌های متعدد در داخل و خارج دارد و وجود سنجاق سینه تزئینی و جداشدنی آن به شيك بودن آن مي افزايد.

۳۴۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا مدل رايان

پوشیدن كت تك مردانه لباس اگر با شلوار پارچه‌ای همراه باشد حالت رسمی و اگر با شلوار جین ست شود، استایل اسپرت شما را می‌سازد. کت مردانه مدل رايان  از محصولات برند «رومانو بوتا» است. این برند یکی از برندهای معنبر در زمینه تولید انواع کت و ست‌های مردانه است. محصولات این برند با کیفیت بالا تولید و عرضه می‌شود. پارچه کت از ترکیب دو جنس پشم و پلی استر تهیه شده است.  ترکیب پشم و پلي استر دوام خوبی به همراه دارد. جیب‌های متعدد در قسمت بیرونی و داخلی کت رايان به شما این امکان را می‌دهد تا لوازم همراه خود را داخل آن جای دهید. اين كت طرح 4 خانه دارد كه حالت نيمه رسمي ايجاد مي كند. کت‌های چهارخانه جزء طرح‌های معروف کت و شلوارها به شمار می‌آیند. اگر برای استایل مهمانی خود به دنبال کتی شیک و اسپرت هستید، این مدل گزینه خوب برای شما است.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه رومانو بوتا هامان

این نکته را به یاد داشته باشید که کت تک مردانه بخشی از استایل کژو آل(casual) است و شما می‌توانید با خرید آن استایل نیمه‌رسمی و حتی رسمی در مجالس و محیط کار داشته باشید. شما باکت تک مدل هامان هم می‌توانید یک استایل رسمی و یک استایل غیررسمی داشته باشید.انتخاب شلوار یا بلوز و حتی تی‌شرتی مناسب این رسمی و غیررسمی بودن استایل شمارا کاملاً مشخص خواهد کرد.  باید یادآوری کنیم که خرید و داشتن کت تک برای آقایان جزو لباس‌های ضروری است که شما با هر شغلی که دارید  حتما باید در کمدتان چندین دست کت تک مردانه داشته  باشید تا بتوانید استایل های مختلف را داشته باشید .اغلب آقایان به دنبال رنگ زیبا برای کت‌های خود هستند و کت تک مردانه رومانو بوتا مدل هامان رنگ جذاب طوسی تک رنگ دارد وقد این کت تا روی باسن است و البته شش دراپ دارد ومناسب افراد با اندام معمولی است .

۲۸۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه باگوس مدل آدرین

مدل آدرین یکی از بهترین طراحی های برند باگوس می باشد یقه این مدل در قسمت پشت گردن با یقه لباسی که از زیر پوشیده‌اید، حداقل فاصله را دارد. محصولی که در اینجا ارائه‌شده از الیاف طبیعی (پشم) و 20 درصد پلی‌استر تهیه‌شده که این ترکیب به دوام و کیفیت آن می افزاید. دارای سه جیب داخلی و سه جیب خارجی است .این کت هم چنین یک دکمه دارد. رنگ این کت یکی دیگر از نقاط جذابیت آن است. رنگ زرشکی یکی از رنگ‌های خاص برای آقایان شیک‌پوش و خوش استایل است. این رنگ کت را می‌توانید با همه رنگ شلوار یا پیراهن به راحتی ست کنید و یک استایل خاص و هوشمندانه برای خود ایجاد کنید. اگر پیراهن به تن دارید باید کفش‌های رسمی و مردانه به پا کنید و اگر تی‌شرت پوشیده‌اید می‌توانید از کتانی‌های اسپرت و کفش‌های قایقی استفاده کنید. یکی از اشتباهاتی که بری مرتکب می شوند ان است که فکر می کنند کراوات حتما باید با کت و شلوار زده شود ولی کاملاً اشتباه است، شما می‌توانید با انتخاب یک کروات مناسب و اسپرت همراه با کت تک هم کراوان بزنید ویک استایل ایده آل داشته باشید.

۳۴۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه باگوس مدل نایت

در مجلات مد و پوشاک کت یکی از قدیمی ترین کلمات نسبت به سایر لباس‌ها در زبان انگلیسی محسوب می‌شود که نشان می‌دهد این لباس از گذشته کاربرد بسیاری به خصوص برای آقایان داشته است. در دنیای امروز هم استفاده از کت برای آقایان در محیط‌های رسمی و نیمه رسمی کاربرد دارد . کت تک، حالتی رسمی در عین حال اسپرت و مدرن را به استایل شما می‌بخشد و می‌توان در تمامی مکان‌ها از آن استفاده کند. حتی در بسیاری از جلسات اداری و کاری استفاده از آن رسمیت خاصی برای شما به ارمغان می آورد. اگر جز افراد هستید که به صورت روز مره استایل اسپرت را بیشتر می‌پسندید کت تک مردانه باگوس مدل نایت با ظاهر اسپرت تری که دارند بهترین گزینه برای شماست .  این روزها استفاده از کت‌های نیمه رسمی و یا به عبارت دیگر کت‌های اسپرت در بین آقایان بسیار رایج است. مدل نایت را با شلوار جین و کتانی بندی به عنوان استایل روزمره در دورهمی‌ها و مهمانی‌ها و یا به همراه شلوار پارچه‌ای با یک کفش رسمی در فضاهای رسمی‌تر مانند ادارات یا جلسات رسمی می توانید بپوشید.

۳۴۵,۰۰۰ تومان

کت مردانه مورسل مدل آریا

کت تک مردانه ی مورسل مدل آریا کت تک مردانه ای که سبک با الگو جذب و مناسب برای تمام فصل هاست.رنگ مشکی آن باعث میشد تا انواع لباس هایتان هماهنگ شود . استایلی نیمه رسمی و اسپرت برایتان فراهم میکند تا در دورهمی ها، محیط اداره و دانشگاه و ..  از آن بتوانید استفاده کنید .

۲۷۶,۵۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه