CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

خريد 36 مدل بهترين عينک آفتابی مردانه اصل و شیک در سال 2022

 • 16 مهر 1399
 • 0 نظر
 • admin

كی ميگه عينک آفتابی فقط مخصوص تابستان است ؟

عينک آفتابی جز كالاهای اساسی استايل مردانه محسوب می شود.به طوری كه علاوه بر اينكه مكمل استايل مردانه است با محافظت از چشم در برابر اشعه ی مضر خورشيد، كمک به سالم ماندن چشمانتان می كند . اول اجازه بدين يك طرز فكر منسوخ و كليشه ای رو از بين ببريم و آن اين است كه هميشه و با شروع فصل گرم ما به ياد استفاده از عينك دودی می افتيم و هميشه در فصل بهار يا تابستان اقدام به خريد و استفاده از آن ميكنيم و وقتی پاييز شروع ميشود ديگر خبری از عينک دودی نيست و آن را در قابش می گذاريم و تا سال بعد نگه ميداريم تا در بهار سال آينده دوباره آن را بيرون بياوريم و از آن استفاده كنيم .

عینک آفتابی مردانه

 

درحالی كه در روزهای پاييزی و همچنين زمستانی گاهی اوقات ما هوای آفتابی داريم و همين هوای آفتابی نيز باز هم اشعه های مضر همراه خود دارد . و چه بسا تحقيقات علمی كه نشان ميدهد در فصول سرد سال اشعه های مضر خورشيد قوی تر نسبت به تابستان هستند و پرتو های مضر با شدت بيشتر تابش می كنند.

اين مطلب را از اين حيث بازكردم تا تاكيد كنم هيچ چيز در دنيا نميتواند جای سلامتی را پر كند و اگر ما به دنبال سلامتی به خصوص سلامتی چشم هستيم بايد در تمام فصول سال به اين فكر باشيم .به هر حال همانطور كه ميدانيد استفاده از عينک دودی در بين افرادی كه قصد دارند خوش تيپ باشند يک الزام به حساب می آيد در اين مقاله قصد اين را داريم تا با ارائه ی راه كارهای عملی شما را در خريد عينک دودی كمك كنيم .

ابعاد و جنبه های مختلف یک عینک آفتابی چیست ؟

1 – شيشه ها (لنز) :

شيشه های عينک دودی قسمت اصلی آن محسوب ميشود. شيشه هايی كه در برابر اشعه های مضر خورشيد ضد نفوذ هستند با نام يو وی 400 شناخته ميشوند . يو وی (uv) در زبان انگليسی مخفف كلمه ی ماوا بنفش می باشد . اگر شيشه ی عينک دودی جنس خوب و اصلی داشته باشد و اصطلاحا يو وی 400 باشد در برابر نفوذ اشعه ی ماورا بنفش از خود مقاومت كرده و آن را به خود جذب می كند و مانع رسيدن آن به چشمان شما ميشود .

باز هم تاكيد می كنم كه سردی هوا در پاييز و زمستان دليل بر اين نيست كه خورشيد اشعه ی ماورا بنفش ندارد  !

پس حتما در تمام روزهای آفتابی سعی كنيد از عينک آفتابی اصل استفاده كنيد .شرکت گرین کراس آلمان هشدار داده است، مدل‌های ارزان قیمت عينک آفتابی مردانه به خاطر داشتن حداقل حفاظ UV آسیب جدی به چشم وارد می‌کنند.

بعضا در مشاوره های مد و استايل بسياری از بنده در مورد عينک های آفتابی تقلبی سوال ميكنند و اينكه چه عواقبی مي تواند داشته باشد من هم در جواب آنها سعي ميكنم تا اشعه ی ماورا بنفش را بيشتر به آنان بشناسانم تا بدانند در صورت استفاده از عينک دودی تقلبی چه بلايی سر چشمانشان می آورند.

موافقيد اشعه ی ماورا بنفش را بيشتر بشناسيم ؟

اين اشعه از جمله پرتو های مضر خورشيد به شمار می رود و حدود 10 درصد از پرتو های ارسالی از خورشيد را شامل ميشود .اين پرتو نامرئی است و توسط چشم ديده نمی شود .تابش اين پرتو برای چشم به شدت مضر است و می تواند در دراز مدت باعث آب مرواريد و اختلالات مزمن قرنيه شود .

ورزشكارانی كه دائما و برای مدت طولانی در معرض نور خورشيد هستند مانند كوهنوردان و اسكی بازان نسبت به افرادی كه در زندگی روزمره هستند بيشتر در معرض ابتلا به امراض چشم قرار دارند .

اگر جنس لنز عينک آفتابی از پلی كربنات باشد نسبت به لنزهای شيشه اي در برابر اشعه مقاومت بهتری دارند .لنز هاي پلی كربنات به خاطر اينكه يك لايه پولاريزه در سطح خارجی لنز قرار ميگيرد خاصيت ضد نفوذ بودن در برابر اشعه پيدا ميكنند .

در حالی كه عينک ها تقلبی صرفا حالت دكوری دارند و استفاده از آنها مشكلی را حل نميكند كه هيچؤ بعضا ديده شده كه مشكلاتی هم چون سوزش چشم در کوتاه مدت و صدمات عمیق تر در دراز مدت را به وجود می آورند.

عینک آفتابی مردانه

عینک آفتابی مردانه

اگر بخواهيم در مورد لنزهای عينک آفتابی مردانه حرفه ای بحث كنيم مطالب زير به ذهن می آيند كه خدمت شما ارائه كرده ايم . لطفا توجه كنيد :

 • یک لایه رنگی که معمولاً بخشی از نور خورشید را جذب کرده و مابقی را عبور می‌دهد.
 • یک فیلتر پولاریزه کننده که نور شدید منعکس شده از یک سطح را فیلتر می‌کند و از آسیب به چشم تا حدود زیادی جلوگیری می‌کند.
 • یک لایه فتو گرامیک که با توجه به ترکیب شیمیای نقره که در آن قرار گرفته ‌است و واکنش آن با هالوژن باعث تیرگی آن در محیطهای روشن و براق شدن آن در محیط‌های کم نور می‌شود.
 • لایه آینه‌ای که باعث کاهش شدت نور ورودی به چشم می‌شود.
 • یک لایه ضدخش که معمولاً یک لایه کربنی است از خش برداشتن عدسی جلوگیری می‌کند.
 • لایه ضد انعکاس که نور منعکس شده را خنثی می‌کند.
 • لایه جذب‌کننده اشعه ماورا بنفش که میزان خاصی از آن می‌تواند تا حدودی از ورود این اشعه به چشم جلوگیری می‌کند.

لنز های عينک های آفتابی در ابتدا در رنگ های مشكی و قهوه ای توليد ميشدند . به مرور زمان و راه يابی عينک آفتابی به صنعت مد و پوشاک، طراحان مد و فشن از رنگ های ديگر هم برای ساخت عينك آفتابی مردانه استفاده كردند .

پیشنهاد:
لیست قیمت 33 مدل کوله پشتی جادار با کیفیت عالی و اسپرت سال 2022

2- فريم :

از نظر جنس فريم عينک آفتابی در فريم ها و اجناس زير دسته بندی و تولید می شوند :

فريم های پلاستيكی :

فريم هاي پلاستيكي جز ارزان ترين فريم ها هستند كه اغلب در عينک هاي آفتابی تقلبی برای ارزان تمام شدن كالا استفاده ميشود . دوام چندانی نيز ندارند.

فريم های استات  :

استات نوعی پلاستيک است ولی بسيار مقاوم تر از پلاستيكی كه در بالا ذكر شد . اين فريم طرح و شكلهای مختلفی دارند. این فريم دارای استاندارد ساخت در زمينه ی عينک آفتابی را دارد و قوی تر و سبک تر و انعطاف پذير تر از ساير فريم هاست و قيمت معمولی دارند و اكنون هم از ان برای ساخت عينک دودی استفاده ميشود.

فريم های پلی كربنات :

پلی كربنات نيز نوعی پلاستيک مقاوم است بسيار در برابر ضربه مقاوم و ايمن است . عينک های ورزشی و ايمنی از اين جنس درست شده اند ولی انعطاف پذيری كم آنها مشکل اصلی آنها می باشد .

فريم های فلزی :

فلز يكی از بهترين و شيک ترين مواد اوليه ای است كه در ساخت فريم عينک آفتابی كاربرد دارد و خاصيت ضد خش بودن و مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوش فرم ، خوش تراش ، خوش رنگ و لعاب بودن فلز ويژگی هايی هستند كه نمی توان ناديده گرفت .

قيمت فريم های فلزی بالاست طراحی ويژه و جذابی دارند و عمر مفيد خوبی دارند

فريم های تيتانيومی :

و اما بهترين جنس فريم، فلزی است كه در ساخت بدنه هوا پيما و خودرو ی بوگاتی از آن استفاده ميشود :

تيتانيوم !

تيتانيوم گران ترين و درعين حال مقاوم ترين و لاکچری ترین فريم عينک شناخته شده در صنعت مد و اکسسوری مردانه است و از جمله خواص اين فريم خاصيت ضد فرسايش ،دوام و استحكام بالا در برابر ضربه و خراش می باشد.

هم چنين تيتانيوم نسبت به ديگر فلزات سبک تر و كمياب تر است و به همين دليل عينک های تيتانيومی گران ترين و لاكچری ترين عينک ها در دنيای استايل مردانه به حساب می آيند.

عیتک دودی مردانه

فکر می کنید هر يک از رنگ های لنز عينک آفتابی

چه ويژگی هايی دارند ؟

رنگ زرد ،نارنجی ،طلايی :

استفاده از رنگ های خانواده ی زرد چندی است كه طرفداران مخصوص خود را پيدا كرده است . اين رنگ جذاب مناسب محيط هايي كه كه شفافيت و نور بالايی دارند .مثلا اگر در روزهای برفی سال تصميم گرفتيد با نامزدتان به پيست اسكی برويد در آنصورت عينك آفتابی زرد رنگ انتخاب مناسبی است .اين رنگ از درخشندگی و نور محيط می كاهند و رنگ اشيا را شارپ تر می كند .

رنگ سبز :

رنگ سبز در عينک آفتابی به دليل افزيش دادن كنتراست وضوح نسبتا بالايی را از محيط ارائه ميدهد . لنز سبز علاوه براينكه نور را كاهش مي دهد رنگ آبی و نيلی محيط را تا حدودی فيلتر می كند .

رنگ آبی ،بنفش :

اين رنگ ها صرفا جنبه ی مد دارند و برای استفاده نه در شرايط رانندگی و نه در شرايط ورزشی مناسب نيستند رنگ های محيط را از بين می برند و ميدان ديدی ضعيف برای شما به وجود می آورند.

پیشنهاد:
راهنمای خرید 35 مدل کمربند چرم مردانه اصل و شیک با ارسال رایگان

رنگ قرمز :

برخلاف رنگ آبی ، رنگ قرمز رنگ استانداردی است . به اين رنگ لقب رنگ آرامش بخش در دنيای مد داده اند و برای هم خانم ها و هم آقايان اين رنگ قابل استفاده است .

رنگ قرمز با فيلتر كردن رنگ آبی كنتراست محيط را افزايش می دهد و هم چنين نسبت به رنگ زرد نور محيط را بيش تر كاهش ميدهد و مناسب رانندگی ميباشد .

رنگ های مشكی ،دودی ،قهوه ای :

از تمام اين رنگ ها كه بگذريم نوبت به رنگ های خانواده ی مشكی می رسد که اصلی ترین رنک عینک آفتابی است . اين خانواده پر طرفدارترين خانوده رنگ عينک افتابی در ميان آقايان است . به خصوص آقايانی كه می خواهند استايل و تيپی رسمی داشته باشند .

ويژگي های اساس اين خانواده اين است كه با كاهش نور شديد وضوح بالايی از محیط می دهند و تقريبا در تمامی محيط ها می توان از آن استفده كرد . اين رنگ ها تاثيری منفی روی رنگ محيط نمی گذارند . به نظر من كه رنگ مشكي نه تنها در عينک افتابی مردانه بلكه در كل صنعت مد و پوشاک از مد نمی افتد و نخواهد افتاد .يك رنگ فوق العاده و شيک و مناسب برای محيط های ورزشی ، رسمی ، رانندگی و خیابانی .

3 ـ طریقه‌ی نگه داری و نظافت  :

چگونه از عينک دودی نگه داری و آن را تمیز کنیم؟

نگه داری و نظافت عینک دودی کار بسیار سختی نیست . معمولا روی لنز های عینک دودی گرد و غبار جمع می شود که ما برای دید بهتر و برای اینکه تداخلی در دید ما ایجاد نشود اقدام به پاک کردن لنز ها می کنیم . نکته ای که وجود دارد این است که در هنگام خرید ، عینک دودی حتما دستمال مخصوص داشته باشد و در هنگام پاک کردن شیشه های سعی کنید حتما از دستمال مخصوص خود عینک استفاده کنید .

قبل از این که اقدام به پاگ کردن شیشه ها کنید حتما روی شیشه ها را یکی دو بار فوت کنید تا گرد و غبار نشسته روی شیشه ها از روی آنها پاک شود . سپس می توانید با بخار دهان شیشه ها را تر کرده و با دستمال مخصوص شیشه ها را پاک کنید .

اگر قبل از پاک کردن شیشه ها آنها را فوت نکنید گرد و و غبار موجود روی شیشه ها در هنگام کشیدن دستمال روی لنز ها تبدیل به سمباده های ریزی می شوند که به مرور زمان خش و خط خوردگی روی لنزها ایجاد خواهند کرد و کیفیت آنها را از بین خواهند برد .بهترین شیوه برای نظافت عینک دودی شستن آن با مایع دستشویی و آب است که گرد و غبار و چربی موجود روی لنز ها و فریم را کاملا از بین می برد.

 

بهترين روش خريد كالای اصل ‍‍. . .

شايد به ذهنتان بيايد كه بهترين شیوه ی خريدی كه می توانيد انجام دهيد به چه روشی است ؟

ديجی كالا با بيش از 2 ميليون كالا بزرگ ترين و معتبرترین فروشگاه اينترنتی است كه سعی در ارائه بهترين كالا و خدمات را برای شما عزیزان دارد. كالاهای ارائه شده در ديجی كالا در بهترين كيفيت ومرغوبيت هستند واصل بودن آنها توسط كارشناسان مد و پوشاک بررسی می شود تا كالايی عالی به دست شما برسد .

همين الان مي توانيد با بررسی  ليست قيمتی عینک آفتابی مردانه در پايين صفحه ، از بهترين محصولات برگزیده عینک آفتابی مردانه در ديجی كالا اطلاع حاصل كنيد و خريد اينترنتی لذت بخش و مطمئن داشته باشيد .

لیست محصولات منتخب

عینک آفتابی AO طلایی مدل 20KGP

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی , قلب , لوزی
 • جنس عدسی
  شیشه
 • عرض عدسی
  56
 • جنس فریم
  استیل ضدزنگ
 • عرض پل
  20
 • عرض فریم
  140

عینک دودی تاشو

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  ویفرر , مستطیلی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , مستطیل , قلب
 • جنس عدسی
  پلاستیک
 • عرض عدسی
  54
 • جنس فریم
  استات
 • عرض پل
  18
 • عرض فریم
  137

عینک آفتابی مدل نایت

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  ویفرر
 • فرم صورت
  مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی
 • جنس فریم
  کائوچو
 • عرض پل
  10
 • عرض فریم
  50

عینک آفتابی مدل ریچارد

عینک آفتابی مدل ریچارد برای استفاده روزانه و رانندگی بسیار مناسب است ،کیفیت لنز های یاین عینک به گونه ای است که در برابر اشعه ی ماورا بنفش مقاومت کرده و چشمان شمارا از اسیب حفظ می کند . این عینک برای صورت های با سایز کوچک و متوسط گزینه خوبی محسوب میشود.

عینک آفتابی مدل اسکای

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی , قلب
 • جنس عدسی
  شیشه
 • عرض عدسی
  58
 • جنس فریم
  فلز
 • عرض پل
  14
 • عرض فریم
  135

عینک آفتابی اسپای

عینک spy دارای لنز های uv 400 اسپرت جیوه ایی با پوشش هیدرو فوبیک (این پوشش باعث آب گریزی سطح لنز شده و هم چنین گرد و غبار کمتری را به خود جذب می کند). این مدل داری 5 مفصل تاشو می باشد که در مواقع فشار و ضربه به عینک باعث کمتر اسیب رسیدن به عینک میشود . فریم عینک به طوری طراحی شده است که در هنگام تا کردن آن کمترین جا را اشغال کرده و به راحتی در تمام قاب ها جا می گیرد.

عینک آفتابی مدل مایکل

عینک آفتابی مدل مایکل برای استفاده روزانه و رانندگی بسیار مناسب است ،کیفیت لنز های یاین عینک به گونه ای است که در برابر اشعه ی ماورا بنفش مقاومت کرده و چشمان شما را از اسیب حفظ می کند . این عینک برای صورت های با سایز کوچک و متوسط گزینه خوبی محسوب میشود.

عینک آفتابی مردانه رلی ژن

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  ویفرر
 • فیت روی صورت
  استاندارد
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی
 • مناسب برای
  آفتابی , رانندگی , دوچرخه سواری , ماهیگیری , شکار , کوهنوردی
 • رنگ فریم
  مشکی
 • جنس فریم
  کائوچو
 • رنگ لنز
  خاکستری
 • ویژگی های لنز
  تیرگی
 • جعبه
  دارد

عینک آفتابی مردانه اچ اند ام

عینک آفتابی می‌تواند تکمیل‌کننده بسیار خوبی برای تیپ و استایل آقایان باشد. عینک آفتابی اچ اند ام یکی از بهترین برندهای تولید عینک آفتابی می باشد .با هر تیپ و استایلی که دارید این عینک برای شما انتخاب مناسبی است. این عینک دارای فریم مستطیلی بوده و به راحتی روی صورت می نشیند زیرا که در ساخت فریم از فیت استاندارد روی صورت استفاده شده است . فریم این عینک از استات است که مقاومت خوبی در برابر ضزبه و فشار دارد . لازم به ذکر است که نباید به لنزها و فریم عینک آفتابی عمدا فشار و ضربه وارد کرد.

عینک دودی تاشو

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  ویفرر , مستطیلی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , مستطیل , قلب
 • جنس عدسی
  پلاستیک
 • عرض عدسی
  51
 • جنس فریم
  استات
 • عرض پل
  17
 • عرض فریم
  142

عینک شب مدل Night View

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی
 • فرم صورت
  بیضی , مستطیل , گرد , مربع , مثلث
 • مناسب برای
  دوچرخه سواری , رانندگی , دوچرخه سواری کوهستان
 • رنگ فریم
  طلایی

عینک دودی مدل استار

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  گرد
 • فرم صورت
  مربع , گرد , قلب , مستطیل
 • مناسب برای
  آفتابی , رانندگی , ورزش های فضای باز

عینک آفتابی مدل اسکای فال

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  مستطیلی , مربعی
 • فرم صورت
  گرد , بیضی , قلب
 • جنس عدسی
  پلاستیک
 • عرض عدسی
  3
 • جنس فریم
  کائوچو
 • عرض پل
  15
 • عرض فریم
  150

عینک افتابی مدل 23-ao

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی , مربعی
 • فرم صورت
  مربع , گرد
 • جنس عدسی
  شیشه
 • رنگ عدسی
  مشکی
 • جنس فریم
  فلز

عینک آفتابی ری بن

عینک آفتابی می‌تواند تکمیل‌کننده بسیار خوبی برای تیپ و استایل آقایان باشد. عینک آفتابی اچ اند ام یکی از بهترین برندهای تولید عینک آفتابی می باشد .با هر تیپ و استایلی که دارید این عینک برای شما انتخاب مناسبی است. این عینک دارای فریم مستطیلی بوده و به راحتی روی صورت می نشیند زیرا که در ساخت فریم از فیت استاندارد روی صورت استفاده شده است . فریم این عینک از استات است که مقاومت خوبی در برابر ضزبه و فشار دارد . لازم به ذکر است که نباید به لنزها و فریم عینک آفتابی عمدا فشار و ضربه وارد کرد. این عینک با اکثریت فرم‌های صورت (مربع، مستطیل، بیضی، قلب) قابلیت هماهنگ‌ شدن دارد. از این عینک می‌توان برای کارهای روزانه مانند دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش‌های آبی، اسکی، ساحل، دوچرخه سواری کوهستان و ورزش های فضای باز استفاده کرد. لنزی که برای عینک آفتابی «ری بن» استفاده شده دارای رنگ خاکستری است که از چشم در برایر اشعه های مضر محافظت می کند.

عینک آفتابی شیشه ای UV 400

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  بیضی
 • فرم صورت
  گرد , بیضی , قلب
 • جنس عدسی
  شیشه
 • جنس فریم
  استیل ضدزنگ
 • عرض پل
  15
 • عرض فریم
  148

عینک آفتابی ری بن

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  دوچرخه سواری , ماهیگیری , گلف , تنیس , اسکی , ساحل , دوچرخه سواری کوهستان , ورزش های فضای باز
 • رنگ فریم
  طوسی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV)
  UV 400
 • جنس عدسی
  شیشه
 • عرض عدسی
  55 میلی متر
 • رنگ عدسی
  سبز
 • جنس فریم
  فلز

ینک آفتابی مردانه پپه جینز

عینک آفتابی می‌تواند تکمیل‌کننده بسیار خوبی برای تیپ و استایل آقایان باشد. عینک آفتابی اچ اند ام یکی از بهترین برندهای تولید عینک آفتابی می باشد .با هر تیپ و استایلی که دارید این عینک برای شما انتخاب مناسبی است. این عینک دارای فریم مستطیلی بوده و به راحتی روی صورت می نشیند زیرا که در ساخت فریم از فیت استاندارد روی صورت استفاده شده است . جنس فریم عینک آفتابی مردانه پپه جینز از پلاستیک مقاوم است و مقاومت خوبی در‌برابر فشار و ضربه دارد. البته گفتنی است که نباید به هیچ عینکی به‌دلیل شیشه یا طلقی که در آن استفاده ‌شده فشار وارد شود.

عینک دودی مدل بای رین

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  ویفرر
 • مناسب برای
  آفتابی , رانندگی , ساحل , استفاده روزمره
 • رنگ فریم
  مشکی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV)
  UV 400
 • جنس عدسی
  پلی کربنات
 • رنگ عدسی
  مشکی
 • جنس فریم
  کائوچو

عینک مجیک ویژن کد 186 به همراه 2 فریم اضافی

عینک مجیک ویژن با داشتن دو لنز اضافه ی دیگر امکان داشتن 3 عینک آفتابی به صورت همزمان را به شما می دهد . صفحات رنگی بر روی آن تعبیه شده است. لنز شفاف به منظور دید بهتر در زمان خواندن صفحات موبایل، لپتاپ و تبلت و طراحی شده است و از رسیدن اشعه های این وسایل به چشمان شما جلوگیری می کند . لنز آبی به خاطر لایه ی پلاریزه ای که دارد از رسیدن اشعه ی مضر خورشید به چشمان شما جلوگیری می کند .لنز کهربایی نیز باعث افزایش دید در شب و هم چنین کاهش درخشندگی نور در فضا های پر نور می شود. لنز فتو نایت برای رانندگی در شب مناسب هستند که اصطلاحا به آنها فتو نایت گفته می شود .لازم به ذکر است که این عین برای نگه داشتن لنز های آبی و کهربایی دارای اهنرباهای قوی هستند.

عینک آفتابی اوگا مورل

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  مستطیلی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی
 • جنس عدسی
  پلاستیک
 • جنس فریم
  کائوچو
 • عرض پل
  10
 • عرض فریم
  130

عینک آفتابی دیتیای

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  مربعی , بیضی , گرد , چند ضلعی
 • عرض پل
  20
 • عرض فریم
  140

عینک آفتابی مدل Round Metal Yellow

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  گرد
 • فرم صورت
  مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی , قلب
 • جنس عدسی
  پلی کربنات
 • عرض عدسی
  48
 • جنس فریم
  استیل ضدزنگ
 • عرض پل
  22
 • عرض فریم
  140

عینک دودی مدل Round Metal Dark Grey

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  گرد
 • فرم صورت
  مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی , قلب , لوزی
 • جنس عدسی
  پلی کربنات
 • عرض عدسی
  48
 • جنس فریم
  استیل ضدزنگ
 • عرض پل
  22
 • عرض فریم
  100

عینک دودی مدل ونیز

عینک آفتابی مدل ونیز از جدید ترین مدل های عینک آفتابی در اروپا می باشد . این عینک آفتابی شیک در سال 2019 در ایتالیا طراحی شده است . رنگ دودی جذاب لنز های آن به مرموزیت آن می افزاید و جذابیتی منحصر به فرد برای شما به وجود می آورد. فریم دایره ای آن از جمله جذابیت های دیگر این عینک آفتابی می باشد . استفاده از آن برای تمامی کارها مانند پیاده روی ، اسکی ، رانندگی و … کاربرد دارد .

عینک آفتابی خلبانی مدل Aviator Large Metal Silver Grey

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی , قلب
 • جنس عدسی
  شیشه
 • عرض عدسی
  58
 • جنس فریم
  استیل ضدزنگ
 • عرض پل
  14
 • عرض فریم
  140

عینک آفتابی ری بن

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای
  رانندگی , ماهیگیری , شکار , گلف , تنیس , ورزش های فضای باز
 • رنگ فریم
  طلایی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV)
  UV 400
 • جنس عدسی
  شیشه
 • عرض عدسی
  55 میلی متر
 • رنگ عدسی
  قهوه‌ای
 • جنس فریم
  فلز

عینک آفتابی آمریکن اپتیکال

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی
 • فرم صورت
  مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی , قلب , لوزی
 • جنس عدسی
  پلی کربنات
 • عرض عدسی
  54
 • جنس فریم
  فلز
 • نقاط قوت
  • وزن کم
  • ثبات رنگ
  • استحکام بالا
  • مقاومت در برابر رطوبت
  • طراحی زیبا

عینک آفتابی مردانه بولون

به نظر شما عینک آفتابی علاوه بر اینکه از چشمان شما باید محافظت کند دیگر چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟ در جواب باید این مطلب را ذکر کرد که مدل فریم ، جنس فریم و زیبایی عینک از جمله دیگر ویژگی هایی است که در خرید عینک آفتابی باید به آن دقت کرد. عینک آفتابی مردانه بولون همه ی این ویژگی ها را با هم دارد . از لنز های اصل درست شده ، طراحی و جنس فریم آن بسیار ویژه و جذاب است و زیبایی خاصی دارد. فریم این عینک برای تمامی فرم های صورت آقایان مناسب است. در طراحی فریم این عینک از فیت استاندارد صورت بهره گرفته شده است تا مناسب استفاده برای تمامی آقایان باشد. عینک آفتابی مردانه بولون علاوه‌بر روزهای آفتابی، هنگام رانندگی، دویدن، دوچرخه‌سواری و اسکی همراه شما خواهد بود.

عینک آفتابی خلبانی مدل Aviator Large Metal Grey0

عینک آفتابی مدل متال گری از جمله عینک های خلبانی میباشد که طرفداران زیادی در دنیا دارد. این عینک در کشور ایتالیا طراحی شده است، این مدل دارای لنز شیشه سبز مدل G-15 است که وضوح و میدان دید بالایی را در اختیار شما قرار می دهد و از چشمان شما در مقابل پرتو های خورشید محافظت می کند.رنگ فریم این عینک سیلور براق(نقره ای) است که زیبایی بسیار ویژه ای دارد .این مدل عینک برای نخستین بار برای خلبانان آمریکایی طراحی شد و از آن زمان به بعد مورد استقبال مردمنیز قرار گرفت و جز یکی از بهترین مدل ها در دنیای عینک دودی شد.

عینک آفتابی مدل بلو اسکای

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی
 • مناسب برای
  آفتابی , رانندگی , دوچرخه سواری
 • رنگ فریم
  نقره ای

عینک دودی رین بی

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  گرد
 • فرم صورت
  مربع , قلب
 • جنس عدسی
  پلاستیک
 • عرض عدسی
  2
 • جنس فریم
  فلز
 • عرض پل
  20
 • عرض فریم
  140

عینک دودی مدل گولدن

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی , مربعی
 • فرم صورت
  مربع , گرد
 • جنس عدسی
  شیشه
 • رنگ عدسی
  مشکی
 • جنس فریم
  فلز

عینک دودی واته

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  گرد
 • جنس عدسی
  پلاستیک
 • عرض عدسی
  2
 • جنس فریم
  استات
 • عرض پل
  10
 • عرض فریم
  140

عینک آفتابی جی اف فره

مشخصات کلی محصول

 • فرم فریم
  خلبانی
 • فرم صورت
  لوزی , قلب , بیضی , مستطیل , گرد , مربع , مثلث
 • مناسب برای
  دوچرخه سواری , رانندگی , اسکی
 • رنگ فریم
  نقره ای
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV)
  محافظ UV

عینک آفتابی پورش دیزاین

عینک آفتابی برند پورش با نام پورش دیزاین ، از بهترین و شیک ترین عینک های آفتابی در دنیا می باشد که در تمامی فروشگاه های عینک آفتابی دنیا جایگاه ویژه ای دارد .عینک پورش دیزاین دارای لنزهای بسیار باکیفیت هستند که دید بسیار خوبی به فرد داده و نورهای اضافی محیط را کاهش میدهد و باعث وضوح بالایی را ایجاد می کند و رنگ های اصلی محیط را به بهترین وجه حفظ می کند و سبب اختلال دید فرد نمی شوند. این عینک بسیار شیک ، برای استفاده ی روزانه ، پیاده روی ، رانندگی و اسکی بهترین همراه برای شما و چشمانتان است.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه