CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

رنگ سال 2021

  • 8 دی 1399
  • 0 نظر
  • admin

رنگ های سال 2021

 

رنگ سال همواره با فرارسیدن سال نو میلادی همواره مورد بحث و بررسی مجلات و شکت های مد و فشن دنیا می باشد . امسال بر خلاف سالهای گذشتته دو رنگ به عنوان رنگ سال انتخاب شده است .از این رنگ ها نه تنها در مد و پوشاک بلکه در هنر های تصویری ، طراحی داخلی ، دکوراسیون و . . . استفاده می شود .

زرد درخشان :

یکی از رنگ هایی که به عنوان رنگ سال 2021 معرفی شده است زرد درخشان می باشد . این رنگ از خانواده ی زرد می باشد . این رنگ ایجاد هیجان می کند .رنگ زرد رنگ خورشید و نورو زندگی است . شادی هیجان ، چابکی از دیگر ویژگی های این رنگ است .این رنگ ، رنگ امید و زندگی است. طراوت و شادابی که این رنگ القا می کند باعثایجاد حس مثبت و امید به اینده می شود .

خاکستری :

رنگ سال دیگر خاکستری است . این رنگ جدیت و اصالت را به همراه دارد . از مشکی کم رنگ تر و از طوسی پر رنگ تر می باشد .این رنگ به شدت رنگ با کلاس و لاکچری می باشد . لباس هایی که از این باشند به خوبی با بقیه لباس ها ست می شوند.این رنگ جذابیت و جدیت را از مشکی به ارث برده است. این رنگ از نظر رون شناسی حالت خنثی دارد . حتی در سینما نیز به شخصیت هایی که نه مثبت و نه منفی هستند شخصیت خاکستری گفته میشود.

به هر حال ترکیب ان دو رنگ ترکیب جدیت و هیجان می باشد آن هم در سالی که به دلیل ویروس کرونا اغلب دچار استرس و اضطراب می شدیم .

منبع ویدئو : یوتیوب / النا باریشکینا

VIDEO REF : YOUTUBE /ELENA BRYSHKINA

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه