CCE1610570BD0412C68DD93C83283670

خريد 44 مدل بهترين آدكلن مردانه خارجی ماندگاری طولانی برای استفاده ی روزانه

 • 5 مهر 1399
 • 0 نظر
 • admin

فکر می کنید هرمرد جذاب و خوش استايل برای خاص شدن به چه نیاز دارد ؟

آدكلن!

آدكلن يكی از مهم ترين محصولات فشن مردانه محسوب می شود و برای آقايان يك الزام به حساب می آيد .ادكلن های مردانه در رايحه و غلضت های مختلفی توليد مي شوند . اهميت آدکلن مردانه در استايل مردانه بسيار وي‍‍ژه و خاص است به طوریکه استایل شما با وجود رایحه ی خوب و عالی است که تکمیل می شود .

گاهی اوقات حتی بوی خوب دادن از برند لباس و کفش و … جلو میزند و به شدت در روابط تاثیر گذار است.

متاسفانه با بیش تر شدن ادکلن های فیک در بازار بر آن شدیم تا با ارائه ی مقاله ای در مورد آدکلن مردانه هم جنبه های خرید و انتخاب یک آدکلن مردانه ی خوب و اصل را بررسی کنیم و هم با رعایت نکات کاربردی ، دیگر کسی نتواند آدکلن تقلبی و فیک در بازار به ما بفروشد . با ما باشید .

امروزه بیش ترین تولید آدکلن را کشور های فرانسه ، ایتالیا و بریتانیا در دست دارند و با تولید انواع پرفیوم ها و آدکلن ها و صادرات آنها به کشورهای دنیا درآمد های هنگفتی به جیب می زنند .حدود 65 در صد از کل ادکلن تولید ی در جهان توسط این 3 کشور تولید میشود.اما بهتر است بدانیم که ریشه و منشا آدکلن و عطر سازی جایی در آسیاست .

یعنی ایران !

ریشه  تولید عطر توسط ایرانی ها و مصریان بوده است .

عطر به طور کلی در شکل اولیه خود ماده و عصاره‌ای خالص از روغنی معطر است که با الکل یا همان اتانول و حتی گاهی مواقع آب مخلوط می شود . میزان الکل موجود در عطرها عامل بسیار مهمی در تعیین کیفیت و قیمت عطرها به شمار می رود.علاوه بر الکل در تولید و ساخت آدکلن مردانه مواد و ترکیبات شیمیایی بی خطر نیز کاربرد دارند .تثبیت کننده هایی که وظیفه ی پیوند دادن و متصل کردن عطرهای گوناگون را برعهده دارند از این ترکیبات شیمایی به حساب می آیند .

پیشنهاد:
راهنمای خريد 35 مدل كت تک مردانه شيک در سال 2020

چرا باید در ترکیب ادکلن الکل باشد ؟آیا آدكلن خالص خالص وجود دارد ؟

اول از همه دليل اينكه چرا الكل در توليد آدكلن استفاده دارد مي پردازيم .الكل جهت رقيق كردن عطر به كار می رود و باعث بازشدن و حركت كردن مولكول های عطر در هوا بعد از اسپری شدن می شود .تا از اين طريق پخش رايحه در فضا به خوبی صورت گيرد .

علاوه بر آن، الكل موجود در آدكلن از ايجاد لک روی لباس جلوگيری مي كند.در صنعت آدكلن سازی با استفاده از راه كارهايی بوی الكل را ازبين مي برند تا وقتی كه با اسانس مخلوط می شود بوی خوش اسانس را خراب نكند.تفاوت قيمتی ادكلن های مختلف هم دقيقا در درصد الكل موجود در آن است .

تركيب های مختلف اسانس و الكل، چه عطر و آدکلن هایی را به وجود می آورند ؟

پرفيوم : پرفيوم با در صد كمی الكل و بالاترين درصد اسانس ماندگار ترين و بهترين عطر است .22 درصد پرفيوم از اسانس و مابقی آن الكل است .به خاطر خلوص بيشتر اسانس بالاترين قيمت را دارند و چون الكل كمتری دارند ، پخش شدن آنها در محيط نياز مند زمان است . مخصوص جلسات و قرار های مهم کاری و تجاری هستند .

ادوپرفيوم : يك در جه پايين تر از  پرفيوم ، ادوپرفيوم است . 15 الی 21 درصد از تركيبات ادوپرفيوم را اسانس و بقيه از الكل است . قيمت مناسب تری نسبت به پرفيوم دارند و ماندگاری قابل قبولی نيز دارند.

ادوتويلت : اسانس در اين دسته كمتر از ادوپرفيوم است  و ادوتويلت در رتبه ی سوم از نظر كيفيت قرار دارد.

آدكلن : اگر  4 الی 5 درصد در تركيب عطر، اسانس داشته باشيم ادكلن به وجود مي آيد.برای استفاده ی روزمره مناسب هستند .

اوفرش : رقيق ترين و كم كيفيت ترين عطر با 3 ذر صد اسانس اوفرش ها هستند كه در اصطلاح روزمره به آنها اسپری نيز گفته ميشود.

اين دسته بندی ، مربوط به كسانی است كه در صنعت آدكلن سازی كار می كنند و برای توليد آدكلن از اين اصطلاحات استفاده مي كنند . برای ما آدم های عادی كه فقط دنبال استفاده از محصول هستيم به همه ی دسته بندی هاي بالا يك كلمه مي گوييم :

آدكلن. تمام .

اگر دنبال ماندگار بالا و آدكلن های لاكچری هستيد ادكلن هايي با در صد اسانس بالا را انتخاب كنيد كه مناسب جلسات و  و مراسمات رسمی است که پرفيوم و ادو پرفيوم انتخاب های خوبی هستند .اگر قصد داريد در محيط اداره و يا در جمع دوستان بوی خوب بدهيد آنگاه ادو پرفيوم و ادو تويلت انتخاب خوبی هستند .

 

آدكلن مردانه از چه تركيباتی درست می شود؟

آدكلن مردانه از 3 تركيب درست شده است .رايحه ، الكل و ماده ي افزودنی

اسانس : رايحه ی ادكلن و قسمت اصلی آن است كه می تواند انواع بوهای مختلف را ايجاد كند . طبق دسته بندي های  اخير 23 بوی اصلی برای آدكلن مردانه شناسايی شده است .اسانس هاي طبيعي از گياهان و حيوانات به دست مي آيند.اسانس های توسط انسان در كارخانه توليد مي شود.

الكل : الكل به عنوان پخش كننده بو و ماده ی حامل بو در فضای اطراف است  . علاوه بر كار هايی كه از الكل ذكر شد ،اين ماده به دليل خاصيت ضد عفونی كنندگی مانع رشد باكتری و ميكروب نيز ميشود.

مواد افزودنی :اين مواد به منظور ارتقای كيفيت اسانس به ادكلن اضافه می شوند . انتی اكسيدان هايی هستند كه باعث افزايش پايداري آدكلن مي شود .

بوی اسانس معمولا در دسته های زير دسته بندی می شوند.  :

 • رايحه ی تلخ
 • رايحه ی شيرين
 • رايحه ی سرد
 • لايحه ی گرم
 • رايحه ی تند
 • رايحه ی نچرال

آدكلن های تلخ :

امروزه یکی از محبوب‌ترین عطرها در دسته بندی رایحه‌های تلخ قرار می‌گیرند، البته منظور ما از عطر تلخ، همان مزه تلخی نیست. این رایحه‌ها بسیار جذاب و دل‌نشین هستند و می‌توانند بوهایی نظیر چوب سوخته، قهوه و نعناع، میخک، دارچین و … داشته باشند. در واقع این رایحه‌ها به نسبت‌های مشخص با هم مخلوط شده و یک عطر منحصر به فرد به وجود می‌آورد.

به طور کلی رایحه‌های تلخ از برخی گیاهان، ادویه‌های تند و ریشه درختان به دست می‌آیند. این عطرها سنگین هستند و بیشتر در مکان‌های رسمی و برای مردان استفاده می‌شوند. این نکته را در نظر داشته باشید که عطرهای تلخ سنگین هستند و بهتر است در فصل زمستان و پاییز استفاده شود.

آدكلن های شيرين :

عطرهای شیرین از موادی استفاده شده است که طعم شیرینی دارند. در واقع در این عطر از اسانس‌های گوناگون اما شیرین استفاده شده است. اگر دوست دارید با اطرافیان خود احساس صمیمیت بیشتری داشته باشید، در واقع جمعی که در آن قرار دارید صمیمی است، می‌توانید از عطرهای شیرین استفاده کنید. این عطرها بر خلاف عطرهای تلخ که برای مکان‌های رسمی مناسب‌ترند، در جمع‌ها صمیمی و دوستانه و خانوادگی بیشتر استفاده می‌شود.

بنابراین اگر در مجالس صمیمی حضور دارید و فردی خونگرم هستید، می‌توانید از عطرهای شیرین استفاده کنید. این عطرها هم برای شما و هم برای اطرافیانتان آرامش‌بخش خواهند بود.

آدكلن گرم و سرد :

معمولا بیشتر افراد تعریف ساده عطر گرم و سرد را می شناسند. می دانیم که عطرهایی که در آنها رایحه شکلات یا چوب صندل یا ادویه های شرقی به کار رفته باشد عطرهای گرم به حساب می آیند و عطرهایی که در آنها رایحه لیمو و نارنج یا هندوانه به کار رفته باشد عطرهای خنک هستند. برای فصل های سرد باید از رایحه های گرم استفاده کرد و برای فصل های گرم از رایحه های سرد.

آدكلن های تند :

آدكلن های تند دارای رایحه‌های تند و زننده‌ای هستند؛ که به طور مثال درون آن‌ها از موادی مانند فلفل قرمز، دارچین استفاده شده است.

آدكلن نچرال :

در رایحه‌های طبیعت از عناصر موجود در طبیعت استفاده می‌شود؛ به گونه‌ای وقتی شما از آن‌ها استفاده می‌کنید به یاد طبیعت جنگل، دریا؛ چوب و … هستید.

پیشنهاد:
راهنمای خرید 35 مدل کمربند چرم مردانه اصل و شیک با ارسال رایگان

چگونه آدكلن اصل را از بدل تشخيص دهيم ؟

در تشخيص ادكلن اصل از تقلبي را هكار هاي زير مي توانند كار ساز باشنذد.

1-به بسته بندی آن دقت كنيد : بسته بندی آدكلن يعنی جعبه، نايلونی كه دور شيشه ی آدكلن كشيده شده و خود شيشه آدكلن .حتما دقت كنيد كه نايلون قبلا بازنشده باشد .

شيشه ی آدكلن اصل نسبت به شيشه ی ادكلن تقلبی شفافيت و درخششی  خاصي دارد ولی شيشه ی آدكلن تقلبی كدر است . زمانی مي توانيد از اين روش استفاده كنيد كه قبلا چندين بار شيشه ی آدكلن اصل را ار نزديك و زير نور خورشيد ديده باشيد و به حافظه سپرده باشيد .

2-نوشته های روی جعبه : معمولا نوشته های روی جعبه ی ادكلن هاي فيک بسيار شبيه به نوشته های روی جعبه ی ادكلن های اصل است ولی با اين حال نوشته های روی جعبه ی فيک دارای اشتباهات و خطاهايی است كه با كمی دقت می توان به آنها پی برد .حتی فونت نوشته های جعبه ی فيک با اصل متفاوت است

3-ارزان بودن غير واقعی : اگر با فروشنده ای روبرو شديد كه قيمت هايی بسيار پايين تر را با بهانه هايی نظير حراج آخر فصل ، تخفيف 90 در صدی و …به شما پيشنهاد ميداد كمی محتاطانه عمل كنيد .

 

بهترين راه برای خريد مطمئن آدكلن مردانه چيست ؟

بهترين روش برای خريدی مطمئن خريد از فروشگاه اينترنتی ديجی كالا است . اين وب سايت به دلايل استفاده ار كارشناسان مجرب آدكلن های اصل را در اختيار شما قرار دارده تا با خريدی آسان لذت استفاده از كالای اصل را تقديم شما كند .

همين الان می توانید در پایین صفحه لیست براند های معتبر آدکلن مردانه را مشاهده فرمایید .

لیست محصولات منتخب

ادوتویلت مردانه جگوار مدل کلاسیک بلک حجم ۱۰۰ میلی لیتر

عطر جگوار مدل کلاسیک بلک عطری است خنک و تلخ که با توجه به رایحه خوب و عالی از محبوبیت بسیار بالایی در بین آقایان برخوردار است.طراحی بدنه ی آن بسیار شیک و منحصر به فرد است . با اولین اسپری از عطر کلاسیک بلک روی پوست و در محل نبض خود متوجه بوی سیب و پرتقال ماندارین و نارنج خواهید شد پس از مدتی نت میانی  شامل زایحه ی آب دریا،گل شمعدانی،هل،جوز هندی و چای هستند این نت ها خنکی و تندی مطلوبی به فضای اطراف میبخشد سپس نوبت به نت های پایانی می رسد که بوهایی چون چوب سدر،اوک موس،مشک،علف وتیور،دانه ی تونکا و چوب صندل دارد .

ادو پرفیوم مردانه ای اس ام مسترو مدل کاپیتان بلک حجم 100 میلی لیتر

اگر هر مردی برای خود یک امضای عطری مشخص داشته باشد، تا باعث شود افراد مختلف وی را با یک عطری که بویی منحصر به فرد دارد، به یاد آورند، بسیار عالی است. برخی از بو ها برای ما حس نوستالژی دارند و ما به یاد ایام گذشته می اندازند. ادکلن کاپیتان بلک از برند ASM MAESTRO از همان عطرهای فراموش نشدنی است که رایحه ای بسیار خاص و منحصر به فرد برای مردان عالی پسند دارد و توانسته در میان 10 عطر پرفروش تاریخ قرار بگیرد. این عطر دارای طراحی فوق العاده جذابی است که شیشه آن با ظرافت هر چه تمام تراش خورده که داخل کیف چرمی شیکی قرار می گیرد طوریکه داخل این کیف همچون الماسی زیبا می درخشد. کاپتان بلک بویی گرم و شیرین دارد. ساختاررایحه ی این عطر را گیاهان معطر تشکیل می‌دهند و بویی عالی برای فصول سرد ایجاد می کند.

ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire حجم 100 میلی لیتر

بعضی عطرها به‌سرعت در دنیا فراگیر می‌شوند. آیا می دانید دلیل موفقیت آنها چیست؟ یکی از این عطرها، محصولی از برند معروف و قدیمی «لالیگ» (Lalique) است که خیلی زود طرفداران ویژه ای پیدا کرد . این ادو تویلت مردانه «انکری نوآر» (Encre Noire) نام دارد. لقب «سلطنتی» واقعا برازنده‌ی این عطر است. انکری نوآر مناسب آقایان هدف مند و سطح بالاست .  بوی مرموز، عمیق و غیرعادی این عطر به جذابیت آن می افزاید و برای مردان مدرن و امروزی بهترین انتخاب است . آقایان جوانی که عقاید و سلیقه‌ی خاصی دارند ، طرفداران اصلی این عطر هستند. وقتی این عطر محبوب و معروف را روی پوست یا محل نبض خود اسپری کنید، بوی چوب سرو شما را به خلسه‌ای عمیق می‌برد.

ادوپرفیوم مردانه رصاصی مدل Emotion حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • امارات
 • سال معرفی
  2014
 • شماره مجوز
  1766201755
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • کشور سازنده
  امارات
 • نوع رایحه
  شیرین , خنک , خوراکی
 • ساختار رایحه
  میوه , ادویه , چوب , خاک و زمین

عطر مردانه ژک ساف مدل Grazie حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  شیرین , خوراکی
 • ساختار رایحه
  میوه , وانیل , گیاهان معطر

ادو پرفیوم مردانه نوید محمدزاده مدل Navid حجم 100 میلی‌لیتر

بسته‌بندی و شیشه‌‌ی عطر، با دقت و ظرافت طراحی شده و به نوعی یادآور عطرهای برند اولفاکتیو استودیو هستند. . Navid for Him عطری خنک، باطراوت و ادویه‌ای است. این عطر با نت‌های مرکباتی و گیاهی ترنج، ریحان و برگ بنفشه به دست آمده است. در نت های میانی ادویه‌ای از  جوز هندی و فلفل صورتی به خود می‌گیرد. در پایان فضای عطر به سمت نت‌های چوبی وتیور، پچولی کشیده می‌شود. ماندگاری خوبی نیز دازد.

عطر مردانه  Navid  برند آقای نوید محمد زاده بازیگر خوب کشورمان است که که نامخود را روی برند خودش گذاشته است .

ادو پرفیوم مردانه اسکلاره مدل Salvador حجم 85 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  85 میلی‌لیتر
 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تند
 • ساختار رایحه
  شکلات

ادو پرفیوم مردانه رودیر مدل Savage حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • امارات
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • کشور سازنده
  امارات
 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  خنک
 • ساختار رایحه
  ادویه

ادو تویلت مردانه مدل Blue for man حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • امارات
 • سال معرفی
  2015
 • شماره مجوز
  1766201755
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تند , خنک
 • ساختار رایحه
  میوه , ادویه , چوب

ست ادو تویلت مردانه امپر مدل Legend حجم 100 میلی لیتر

ست‌های عطر و ادوکلن یکی از بهترین کاده هایی است که برای تولد نامزدتان و یا دوستتان می توانید به او هدیه دهید. این ست «لجند» (Legend) نام دارد. در این بسته‌ی هدیه، یک عطر امپر لجند به همراه یک اسپری لجند در کنار هم گنجانده‌ شده‌اند. این عطر که محصولی از برند اماراتی «امپر» (Emper) است،  بوی تند و گرم دارد، رایحه ای شبیه به دانهیل قرمز را تداعی می‌کند. عطر مردانه و سنگین لجند، با طراحی شیشه‌ی شیکش از بقیه‌ی عطرهای مردانه و هم‌قیمتش بهتر است. طراحی شیشه ای و چرم استفاده شده در این طراحی جلوه و زیبایی خاص به آن بخشیده است. نام Legend در پایین شیشه با خط سفید مشاهده می‌شودند. اگر می‌خواهید پدر، همسر یا دوست خود را با هدیه‌ای خوشحال کنید، این هدیه می‌تواند امپر لجند باشد. وقتی لجند را روی لباس یا محل نبض خودتان اسپری کنید، بویی قوی و تأثیرگذار در فضای اطرافتان پخش خواهد شد که از ترکیب لیمو، گریپ‌فروت، رزماری و شکوفه‌ی پرتقال تشکیل‌ شده است.

ادو پرفیوم مردانه ژک ساف مدل Victor حجم 100 میلی لیتر

برند ژک ساف در سال 2005 آدکلنی مخصوص رونه ی بازار کرد که ویکتور نام داشت. به دلیل بوی عالی بسیار مورد توجه بازیگران و سلبریتی ها قرار گرفت . ویکتور حجمی برابر با 100 میلی‌لیتر دارد و تا مدت زیادی شما را از خرید عطر جدید بی‌نیاز می‌کند. این ادوپرفیم با رایحه ی تندی که دارد برای تمام فصول سال مناسب استفاده است. در بطری با رنگ نقره‌ای و درخشانش به‌خوبی روی شیشه سوار شده است. این بطری بسیار خوش‌دست بوده و عمل اسپری را به‌راحتی انجام می‌دهد. با اولین اسپری از ژک ساف Victor روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی لیمو، پرتقال ماندارین و نارنج خواهید شد.

ادو تویلت مردانه امپر مدل Genesis Noir حجم 100 میلی لیتر

ادوتویلت مناسب برای قرار های دوستانه و مهمانی های خودمانی است .بعد از لباس و کفش مناسب، عطر و بوی خوش یکی از مهم‌ترین ملزومات برای چنین برنامه‌هایی است. ادوتویلت مردانه امپر مدل Genesis Noir در حجم 100 میلی لیتری عرضه‌شده‌است. این ادوتویلت در نت اول ، با رایحه‌ مخلوطی از لیموی ترش، عطر گشنیز و نعناع فضای اطراف را به خوبی تحت تأثیر قرار می‌دهد. پس از اندک زمانی متوجه حضور ادویه، طراوت شکوفه،‌ پرتقال و خط نت لیمو خواهید شد. این نت‌های بویایی برای شروع یک جلسه و اعتمادسازی در ضمیر ناخودآگاه طرفین توسط بو، بسیار کارسازند.

ادو پرفیوم مردانه امپر مدل Zen حجم 100 میلی لیتر

 این آدکلن با ترکیب مشک و عطر چوب آمیخته تشکیل شده است و بوی مشک وقتی‌که با عطر چوب آمیخته شود، اعتمادبه‌نفس و تمرکز عجیبی را در شما ایجاد می‌کند. خرید عطر امپر ویواریا Zen با توجه به پخش‌بوی قوی، ماندگاری بالا، حجم 100 میلی‌لیتری، بطری زیبا و برند شناخته‌شده‌اش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. این آدکلن برای هدیه دادن به نامزدتان بهترین انتخاب است .

ادو پرفیوم مردانه سریس مدل اسپلندور بلک حجم 100 میلی لیتر

یکی از عطرهای مردانه و خنکی که اتفاقا قیمت مناسبی هم دارد، محصولی از برند سوئیسی «سریس» (Seris) است. این ادو پرفیوم 100 میلی‌لیتری «اسپلندور بلک» (Splendor Black) نام دارد. برای بها و تابستان بسیار مناسب است. اگر به بطری تخت این عطر نگاه کنید، نام Splendor را مشاهده می‌کنید که در کادری مشکی‌رنگ روی شیشه با رنگ سفید چاپ شده است .طرح راه راه در و بدنه جلوه وزیببایی خاص به آن بخشیده است . در قسمت پایینی شیشه، نشان تجاری سریس را با رنگ مشکی می‌بینید. وقتی سریس اسپلندور بلک را روی پوست و محل نبض یا لباستان اسپری کنید، خیلی سریع متوجه بوی نارنج، لیمو و نت‌های سبز خواهید شد.

ادو پرفیوم مردانه تام مدل بلو چنل حجم 30 میلی لیتر بیش از ۴۰ نفر از خریداران این

عطر بلو چنل در گروه بويايی مرکباتی قرار می‌گيرد و از پخش بوی بسيار خوبي برخوردار است. طبق آمار به دست آمده از کاربران جهانی سن پیشنهاد شده برای مخاطبان این عطر مردانه بالای 20 سال می‌باشد، اما در بسیاری از کشور ها به دلیل رایحه خوبش در میان نوجوانان نیز رواج یافته است .نکته ی قابل توجه اینست که با توجه به شرایط اقلیمی متفاوت در نقاط مختلف جهان و تفاوت آداب و رسوم و فرهنگ ها، تقسیم بندی رایحه ها به لحاظ سن، زمان و مکان و فصول مناسب جهت استفاده صحیح نیست و صرفا بیان پیشنهاد است.

ادو تویلت مردانه مای مدل Concordia حجم 75 میلی لیتر

برای این‌که روزهای کاری را با انرژی هرچه‌تمام‌تر آغاز کنید، می‌توانید از ادو تویلت «کونکوردیا» (Concordia) استفاده کنید. این ادوتویلت محصول برند مای می باشد.  عطر بوی تند و شیرینی دارد. استفاده از این عطر در تمامی فصول سال پیشنهاد می‌شود. اگر در پی خرید عطری قیمت مناسب و با کیفیت هستید، این عطر یکی از بهترین انتخاب‌های شما خواهد بود. در تمام مدت استفاده از این عطر بوی گل، چوب، گیاهان معطر، میوه و اقیانوس را استشمام خواهید کرد. بوی این عطر انرژی و اعتمادبه‌نفس عجیبی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ادو تویلت مردانه اورلین مدل Derrick حجم 100 میلی لیتر

دریک یکی از بهترین و قدیمی‌ترین عطرهای تند، شرقی و چوبی تولیدشده تاکنون است. دریک محصولی از برند فرانسوی «اورلین» (Orlane) است که  در سال 1978 طراحی و ساخته شد. اگر به بطری این عطر تندوتیز نگاه دقیقی بیندازید، متوجه طراحی مردانه و محکم آن خواهید شد. روی شیشه، دو خط مورب به شکل ضربدری حک شده است که جدیت و سنگینی Derrick را نشان می‌دهد. مایع طلایی‌رنگ درون بطری از روی شیشه‌ی تیره و دودی آن به‌خوبی دیده می‌شود. وقتی این ادو تویلت 100 میلی‌لیتری را روی لباس یا پوست و محل نبضتان اسپری کنید ، متوجه بوی فلفل سیاه، دارچین، چوب سدر و علف وتیور خواهید شد.این ترکیب تند و گرم مناسب فصول سرد است.

ادوپرفیوم مردانه اسکلاره مدل Silver Scent حجم 35 میلی لیتر

ادکلن مردانه سیلورسنت اسکلاره که رایحه ی آن برگرفته از ادکلن مشهور Silver Scent Intense است. ادکلن سیلورسنت آدکلنی قدرتمند و عالی با رایحه چوبهای جنگلی شرقی که با توجه به نوع بویی این محصول که بسیار گرم و تند می باشد بسیار مناسب پاییز و زمستان است.ادکلن مردانه Silver Scent محصولی بسیار متفاوت و جذاب است که در همان بوییدن اول شما را مجذوب خود میکند.

ادوتویلت مردانه امپر سری ویواریا مدل Pebbles حجم 100 میلی لیتر

ادوتویلت مردانه «امپر» مدل Pebbles در حجم 100 میلی‌لیتر به بازار عرضه می‌شود و انتخابی مناسب برای بانوان است که در مراسم و ملاقات‌های مهم شرکت می‌کنند. نوع رایحه این عطر شیرین و خنک است و از آن می‌توان در فصول گرم استفاده کرد. پس از اولین اسپری روی لباس یا نبض، رایحه مرکبات، گل، اسطوخودوس و نسیم اقیانوسی به مشام می‌رسد. سپس نوبت به نت های میانی می رسد که شامل مشک و چوب‌های معطر، چوب صندل و کیلکامن است. پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی جای نت‌های میانی را می‌گیرند. نت‌های پایانی شامل مشک و عنبر است.این عطر جز به شدت مناسب کاده دادن می باشد و گیرنده ی آن ، به شدت تحت تاثیر بویی خوبش قرار می گیرد.

ادکلن مردانه گلان مدل EAUDE COLOGNE حجم 90 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  90 میلی‌لیتر
 • ایران
 • سال معرفی
  1346
 • شماره مجوز
  34/10961
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • کشور سازنده
  ایران

ادو تویلت مردانه آدیداس مدل Ice Dive حجم 100 میلی لیتر

برند مشهور «آدیداس» (Adidas) در سال 2001 اتفاق تازه‌ای را در دنیای عطرهای ورزشی رقم زد. در این سال ادوتویلت مردانه‌ی «آیس دایو» (Ice Dive) به بازار معرفی شد.آیس داو با وجود بوی تند و خنکش مخصوص روزهای گرم بهار و تابستان است رنگ یجی عطر نیز همین مطلب را می رساند. طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط عطر ساز معروف فیلیپ بوشتون صورت گرفته است . این عطر آمریکایی حجمی 100میلی‌لیتری دارد . در تمام مدت استفاده از این عطر بوی میوه، وانیل و چوب را استشمام خواهید کرد. بطری این عطر بسیار شیک و زیبا ساخته شده و به‌راحتی در کیفو ساک و داشبورد خودرو جا می‌شود. روی شیشه در کادری مشکی‌رنگ، نشان معروف آدیداس را مشاهده می‌کنید. مایع درون بطری از روی شیشه به‌خوبی دیده می‌شود .

ادو پرفیوم مردانه اسمارت مدل کرید اونتوس حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • شماره مجوز
  5598590280508333
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  خنک
 • ساختار رایحه
  میوه , ادویه , چوب , گیاهان معطر

ادو تویلت مردانه امپر پرایو مدل Ethos حجم 100 میلی لیتر

«اتوس» (Ethos) نام عطر جدیدی است که توسط برند اماراتی «امپر» (Emper) تولید می‌شود. این عطر تحت برند «پرایو» (Prive) تولید می‌شود. این آدکلن بوی شیرین، تند و گرمی دارد و برای فصول پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود. روی شیشه نام Ethos Man را مشاهده می‌کنید. مایع درون بطری به رنگ طلایی بوده و از روی شیشه‌ی شفاف آن دیده می‌شود. گردن و در بطری به رنگ قهوه‌ای هستند. این عطر 100 میلی‌لیتر حجم دارد. به‌محض اسپری کردن Ethos روی پوست و محل نبضتان رایحه لیمو، گل شمعدانی و دانه‌ی درخت سرو را در نت آغازین استشمام خواهید کرد. این ترکیب شیرین، هیجان و انرژی فراوانی را به شما و اطرافیانتان منتقل می‌کند.

ادو پرفیوم مردانه زوا مدل Mont Blanc Legend حجم 100 میلی لیتر

با اولین اسپری مونت بلنک بوی اسطوخودوس، آناناس و نارنج به‌سرعت در فضای اطراف شما پخش می‌شود. شادی و سرزندگی عجیبی که از این مخلوط سه‌گانه می‌گیرید، به اطرافیان شما هم منتقل می‌شود. پس از مدتی، بوی گل رز و شمعدانی، سیب، خزه و میوه‌های خشک به مشام می رسد. این عناصر خنکی و شیرینی مطلوبی ایجاد می‌کنند. با گذشت زمان از اسپری روی نبضتان، رایحه‌های دانه‌ی تونکا و چوب صندل وارد عمل می‌شوند.

ادوپرفیوم مردانه اسکلاره مدل Alex حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • نوع
  ادو پرفیوم
 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • شماره مجوز
  50/20002
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تند , خنک , طبیعت , گل
 • ساختار رایحه
  چوب , گیاهان معطر , گل

ادوپرفیوم مردانه بایلندو مدل savagio حجم 100 میلی لیتر

پرفیوم ساواج مشابه برند مطرح کریستین دیور بنام ساواج میباشد که رایحه شیرین و تند و گرم آن مناسب برای استفاده آقایان در طول سال میباشد. در نت آغازین رایحه ترنج , فلفل ، در ساعات میانی رایحه اسطوخودوس , شمعدانی , فلفل صورتی , لامی , خس خس , فلفل سیچوان ,نعناع هندی به مشامتان می رسد و در ساعات پایانی ماندگاری رایحه لابدانیوم , آمبروکسان , سدر را القا نماید . طراح این اسانس ، عطر ساز مشهور فرانسوی «فرانسوا دماکی» (Francois Demachy) میباشد

ادو پرفیوم مردانه اسکلاره مدل Lexus حجم 100 میلی لیتر

این عطر گرم در سال 2016 در کمپانی اسکلاری تولید و به بازار عرضه گردید. این ادکلن جزء دسته ادکلن‌های با غلظت Eau De Perfume است . ادکلن مردانه لکسوز با رایحه‌ای بسیار شیک و قدرتمند، حس هیجان درونی را در آقایان با هر نوع سیلقه‌ای ایجاد می‌کند و می‌توانید به راحتی در هر زمان، مکان و مناسبتی بدون هیچگونه محدودیتی لذت ببرید و دقیقا مانند خودروهای لکسوز حس جاه طلبی را القا می کند. دارای رایحه‌ای خنک و تند بوده که مناسب فصل سرد است، ادکلن لکسوز جزء رایحه‌های گرم محسوب می‌شود.، است. رایحه‌ای که همانند یک سمفونی بینظیر، از قرار گرفتن عناصر به صورت کاملا منظم و دقیق ساخته شده است.

ادو پرفیوم مردانه سیمفونی مدل Legend حجم 100 میلی لیتر

ادوپرفیوم‌ سیمفونی با اسانس‌های تهیه شده از معتبرترین لابراتوآرهای فرانسه، محبوبترین عطرهای بین المللی تولید شده لقب گرفته است  این آدکلن حاوی 20 درصد اسانس خالص بوده که باعث ماندگاری و پخش بوی عالی این عطرهاست. این عطر که برگرفته از عطر مردانه لجند از برند فرانسوی مون بلان (Mont Blanc Legend) است، نت آغزین این عطر ، بوی اسطوخودوس، آناناس و نارنج می دهد. شادی و سرزندگی عجیبی که از این مخلوط سه‌گانه می‌گیرید، به اطرافیان شما نیز منتقل می‌شود.

ادو تویلت مردانه لنکوم مدل BLUE SEA حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • فرانسه
 • کشور سازنده
  چین
 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تند , خنک
 • ساختار رایحه
  اقیانوس , گیاهان معطر

ادو تویلت مردانه کاپتان بلک مدل Royalski حجم 100 میلی لیتر

نقوش طلایی این آدکلن، در نور روز، درخشش و جلوه ی خاصی داشته و در هنگام شب، مانند عطرهای لوکس، چشم هر بیننده‌ای را به خودش خیره می‌کند. مایع طلایی‌رنگ درون بطری، از روی شیشه‌ی Royalski به‌خوبی دیده می‌شود. بطری این عطر یک کاور چرمی قهوه‌ای‌رنگ دارد که چهره‌ی کلی این عطر را زیباتر کرده است. اگر این ادو پرفیوم را روی پوست و در محل نبضتان اسپری کنید، خیلی سریع متوجه بوی توتون ویژه کاپیتان بلک خواهید شد. بوی این توتون با تندی، شیرینی و گرمایش هیجان و انرژی زیادی را به شما منتقل می‌کند. گیاهان جنگلی نت های پایانی این آدکلن منحصر به فرد را به وجود آورده اند . آرامش و تمرکزی که از این ترکیب می‌گیرید، تا مدت زیادی ماندگار خواهد بود. خرید عطر کاپتان بلک Royalski با توجه به محبوبیت فوق‌العاده در تمام دنیا، بوی تند و فراگیر و قیمت منطقی و نه‌چندان بالایش مردپسند همگان است.

ست ادوپرفیوم مردانه مهمت مدل کرید اونتوس حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • فرانسه
 • شماره مجوز
  3211570
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • کشور سازنده
  ایران
 • نوع رایحه
  تلخ , خنک
 • ساختار رایحه
  چوب , گیاهان معطر

ادو پرفیوم مردانه اسمارت کالکشن مدل Aqva Bolgari حجم 100 میلی لیتر

عطر و آدکلن در دنیای مد و استتایل امروزی جایگاه ویژه دارد به خصوص برای آقایان استفاده از آدکلن بسیار با اهمیت است. به طوری که حتما برای رفتن به جایی باید از عطری استفاده کنند که هم ماندگاری داشته باشد و هم دارای رایحه مطلوبی باشد. از نظر روان شناسان در زمان ملاقات با اشخاص اگر بوی خوبی از آن‌ها استشمام کنیم تمامی ذهنیت ما باتوجه به نت‌های عطر نسبت به آن شخص دستخوش تغییر می‌شود. ادوپرفیوم مردانه اسمارت کالکشن مدل Aqva Bolgari در حجم 100 میلی‌لیتر به بازار عرضه می‌شود و انتخابی مناسب برای آقایان است که در مراسم و ملاقات‌های مهم شرکت می‌کنند.

ادو تویلت مردانه امپر مدل Presidente Official Edition حجم 100 میلی لیتر

برند اماراتی امپر یکی از برند های مطرح در زمینه ی تولید آدکلن مردانه می باشد که محصولات با کیفیت بالایی تولید کرده است.یکی از این عطرها برای آقایان ساخته شده است. این ادو تویلت «Presidente Official Edition» نام دارد. Presidente Official Edition این آدکلن مناسب فصول سرد است چرا که رایحه ی تندی دارد . این عطر ماندگاری بالایی دارد و با توجه به حجم 100 میلی‌لیتری‌اش تا مدت زیادی شما را از خرید عطر جدید بی‌نیاز می‌کند. در تمام مدت استفاده از این عطر بوی ادویه، نت‌های دریایی و چوب را احساس خواهید کرد. بطری Presidente Official Edition بسیار شیک و خوش‌دست طراحی شده و به‌خوبی در دست جا می‌شود. روی شیشه یک پوشش چرمی مشکی‌رنگ کار شده است که جذابیت و جدیت مردانه در آن موج می زند.

ادوپرفیوم مردانه اسکلاره مدل Crd Aventus حجم 35 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  35 میلی‌لیتر
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • نوع رایحه
  شیرین , گرم
 • ساختار رایحه
  ادویه , وانیل

ادو تویلت مردانه Paris Elysees حجم 100 میلی لیتر

ادکلن الیسیس با بسته بندی بسیار شیک یکی از محبوب ترین آدکلن های مورد استفاده برای اقایان است که از مدت مدیدی است از آن استفاده می شود. این آدکلن برای تمامی فصول انتخاب خوب و مناسبی است .

ادو تویلت مردانه امپر پرایو مدل Oxford حجم 100 میلی لیتر

پرایو یک برند زیر مجموعه ی برند امپر می باشد و یکی از عطرهای مردانه و جدیدش را به‌تازگی معرفی کرده است. این ادو تویلت «آکسفورد» (Oxford) نام دارد. حجم بطری این عطر 100 میلی لیتر است . استفاده از آن 4 فصل است ولی به دلیل بوی نسبتا تند آن پیشنهاد می شود در پاییز و زمستان از آن استفاده شود. بطری Oxford خیلی شیک و مدرن طراحی شده است. روی شیشه نام آکسفورد به‌خوبی دیده می‌شود. در بالای بطری یک قسمت فلزی کار شده است. یک نگین برای شیکی بیشتر بطری آدکلن به سمت راست اضافه شده است تا روی میز جلوه ی بهتری داشته باشد .

ادو تویلت مردانه امپر مدل Eclipse حجم 75 میلی لیتر

در شب‌های سرد و طولانی پاییزی و زمستانی هیچ چیز جای یک عطر تند و گرم را نمی‌گیرد. یکی از باکیفیت‌ترین این عطرها را برند اماراتی «امپر» (Emper) تولید می‌کند. اگر دنبال عطری با قیمت مناسب و در عین حال با کیفیت هستید برند امپر گزینه ی خوبی است .این ادو تویلت مردانه «اکلیپس» (Eclipse) نام دارد. Eclipse در سال 2016 معرفی شده است. این عطر حجمی برابر با 75 میلی‌لیتر دارد و برای نگهداری درخودرو مناسب است. روی بطری نام محصول دیده می شود و مایع طلایی رنگ آن از قسمت شیشه ای قابل مشاهده است .بطری این محصول بسیار زیبا طراحی شده است . یک نوار نقره ای رنگ در و قسمت شیشه ای را از هم جدا کرده است. در تمام مدت استفاده از Eclipse بوی مرکبات، گل، چوب و گیاهان معطر مشام شما را نوازش می‌کند.

ادو تویلت مردانه مای Concordia Sport حجم 75ml

مشخصات کلی

 • حجم
  75 میلی‌لیتر
 • ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  خنک , شیرین
 • ساختار رایحه
  گل

ادو پرفیوم مردانه اسکلاره مدل Total حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مناسب برای
  آقایان
 • نوع رایحه
  تند , گرم
 • ساختار رایحه
  میوه , گیاهان معطر

ادو تویلت مردانه آدیداس Dynamic Pulse Booster حجم 100ml

ما ایرانی ها همواره دوست داریم خاص باشیم ، دوست داریم به دیگران ثابت کنیم که شخصیت‌مان متفاوت با دیگران است و استایلی مستقل داریم . برای این کار ، لباس مناسب خودمان را پیدا می‌کنیم؛ نحوه‌ی حرف زدن‌مان را بر حسب شخصیت‌مان شکل می‌دهیم؛نحوه ی برقراری ارتباط با دیگران را مطابق سلیقه ی خودمان ترتیب می دهیم  و در نهایت ادکلن مخصوص به خودمان را می‌زنیم. طوری که هرگاه بوی عطرمان شنیده شود، دیگران ما را به یاد آورند. در یک کلام عطرها نقش پررنگی در خاص‌تر شدن شخصیت‌مان بازی می‌کنند.

ادو پرفیوم مردانه اسمارت کالکشن مدل Tom Ford Black Orchid حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • شماره مجوز
  5598590280508333
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • نوع رایحه
  گرم , شرقی
 • ساختار رایحه
  وانیل

ادو تویلت مردانه امپر پرایو مدل Salsa حجم 80 میلی لیتر

آقایان در طی روز و در حین فعالیت‌های فیزیکی نیاز به عطری دارند تا با استفاده از آن احساس شادابی و سرزندگی داشته باشند. یکی از این عطرها محصولی از برند «پرایو» (Prive) است. این ادو‌تویلت «سالسا» (Salsa) نام دارد. سالسا بوی تندی دارد و ببرای فصل های سرد مناسب است. این عطر حجمی 80 میلی‌لیتری دارد و تا مدت قابل‌توجهی شما را از خرید ادو‌تویلت جدید بی‌نیاز می‌کند. در تمام مدت استفاده از سالسا بوی مرکبات، گل و چوب را استشمام خواهید کرد. سالسا در سال 2015 ساخته شده است. طراحی بطری این محصول بسیار ویژه و خاص است . در بطری بسیار شبیه تاج است که حس لاکچری بودن را القا می کند .

ادو پرفیوم مردانه زوا Blue de Chanel حجم 100 میلی لیتر

ادو پرفیوم مردانه Zeva مدل Bleu De Chanel این عطر پر طرفدار مخصوص اقایان خاص پسند است و با بوی فوق العاده ی خود هنگام اسپری نمودن آن رایحه های جادویی از خود به نمایش می گذارد که در نت آغازی گریپ فروت ، لیمو ، پرتقال، نعناع، جوز، فلفل قرمزبه مشام می رسد سپس نت میانی با رایحه های ،گل یاس ، زنجبیل ، درخت سدر و درخت خس خس ، و در نهایت نت پایانی آن از رزین لبدانوم، رزین کندرهندی، درخت پچولی، چوب صندلاین تشکیل شده است و. عطر دارای رایحه ای خنک بوده و بوی بسیار قوی دارد که تداعی کننده لحظه های شاداب زندگیست که با ماندگاری بالای 24 ساعت جزو پر فروشترین عطرهای کمپانی شنل می باشد.

ادو تویلت مردانه لنکوم مدل 24K Pure Black حجم 100 میلی لیتر

مشخصات کلی

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • فرانسه
 • کشور سازنده
  چین
 • نوع رایحه
  خنک
 • ساختار رایحه
  میوه , چوب
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه